اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نکته ی جالب برایه دو تماس همزمان!

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نکته ی جالب برایه دو تماس همزمان!

سلام دوستان امروز داشتم با گوشیم شماره ی یکی از دوستانم را می گرفتم که متوجه ی یه نکته ی جالبی شدم که الان بعد از 2 سال گوشی داشتن تازه متوجه این نکته شدم! امیدوارم مطلبی که می خوام بنویسم تکراری نباشه! و اگه بود اساتید من را ببخشن چون کلی قبلش سایت را گشتم!

به دوستم داشتم زنگ می زدم حوصلم سر رفته بود هی دکمه ی keypad را می زدم! بعد یه بار که زدم دیدم کنار سمته راست شماره ای که می نویسه یه دکمه ی send اومد! بعد یه شماره گرفتم و send را زدم دیدم اون کسی که باهاش تماست برقرار شده را می ذاره رو hold و شماره جدیده گرفته می شه! تا امروز من فک می کردم این keypad فقط برایه سیستم هایه پاسخگو مثلا بانک و اینا طراخی شده! اما امروز فهمیدم که می شه باهاش مثه گوشی هایه نوکیا یه شماره دیگه هم بگیری! و اما چی کار کنیم که اون ددکمه ی send بیاد؟ شما برایه اوردن دکمه ی send انگشتتون را بذارید رویه keypad و بگشید پایین رویه hold و اونقد رو hold نگه دارین تا صفحه شماره گیر ظاهر بشه! حالا صفحه شماره گیر یه send هم کنارش داره! امیدورم مفید باشه برایه همتون

ایول چه چهز توپی رو گفتی منم تازه فهمیدم!!!!

نظر

چه جالب...! من هم نمیدونستم! اینم Screen Shot :

نظر

خیلی جالب بود!

نظر

شما ها اگه Add Call رو بزنید خیلی راحتتر میتونید از کانتکت هاتون انتخاب کنید و حتی همزمان با چند نفر صحبت کنین. خودم تا دو نفر رو امتحان کردم... حتی میتونید کنترل کنید کا با کدوم یکی صحبت کنید...

نظر

من حدود 3 ماه پیش اینو کشف کردم ولی نفهمیدم به چه دردی میخوره !

نظر

نوشته اصلی توسط iMohsen نمایش پست ها
              شما ها اگه Add Call رو بزنید خیلی راحتتر میتونید از کانتکت هاتون انتخاب کنید و حتی همزمان با چند نفر صحبت کنین. خودم تا دو نفر رو امتحان کردم... حتی میتونید کنترل کنید کا با کدوم یکی صحبت کنید...
              بله با add call هم می شه اما اینطوریشو من تازه کشف کردم!

نظر

بفرمایید. اینم با استفاده از Add Call

نظر

نوشته اصلی توسط imohsen نمایش پست ها
                  شما ها اگه add call رو بزنید خیلی راحتتر میتونید از کانتکت هاتون انتخاب کنید و حتی همزمان با چند نفر صحبت کنین. خودم تا دو نفر رو امتحان کردم... حتی میتونید کنترل کنید کا با کدوم یکی صحبت کنید...
                  به نظر من هم این ساده تر و راحتره

نظر

آقا این دکمه add call من که همش خاموشه !!!! (

نظر

کسی نیست بگه چرا دکــــــــــــــــــــمه add call من نیست ؟
                      من هنوز نفهمیدم
                      .............
                      آها فهمیدم باید گوشی رو طرف مقابل برداره تا فعال شه نابغه
                      ویرایش توسط msobhi : https://i-phone.ir/forums/member/80444-msobhi در ساعت 18-12-2011, 08:01 PM

نظر

جالبه این نکته که شما ها الان تازه کشف کردید استیو جابز تو مراسم معرفی آیفون 2g معرفی کرد

نظر

نوشته اصلی توسط sadegh008 نمایش پست ها
                          جالبه این نکته که شما ها الان تازه کشف کردید استیو جابز تو مراسم معرفی آیفون 2g معرفی کرد
                          خوب معرفي كردنش مهمه دوست من شما كه خبرداشتيد ميگفتيد همه كه اون مراسمو نديدن

نظر

توپس بودک

نظر

خیلی جالب بود ممنون ولی من از طریق ادد کال تونستم زنگ بزنم ب چند نفر keypad وقتی می رفتم شماره می گرفتم گزینه ای ب نام send نداشت بازم ممنون
                              ویرایش توسط ihe3am : https://i-phone.ir/forums/member/172933-ihe3am در ساعت 18-08-2014, 08:21 PM

نظر

صبر کنید ..
                              X