اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

معرفی نرم افزارهای app store با لینک دانلود (ipad)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• GoodReader for iPad Version 3.18.4
    خواننده فوق العاده قوی PDF برای ipad

لینک ایتیونز با قیمت $4.99

چون تازه اومده کرک نداره. کرک یه ورجن قبلش رو میتونیداز پایین بگیرید
    داونلود نسخه کرک Version 3.18.1
    زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• Noteshelf

Noteshelf یک برنامه بسیار زیبا و جالب برای آیپد می باشد که توسط آن می توانید در عکس های خود هرچیزی که دلتان میخواهد را بصورت دست خط یا hand writing بنویسید.این برنامه را به همه آیپد داران توصیه میکنم

تصاویری از محیط برنامه :

.

.

لینک دانلود از آیتونز :

نظر

• Instant Sketch for iPad

یک برنامه جالب برای ویرایش عکس های شماست. شما میتوانید عکس هایتان را به عکس هایی سیاه سفیدخیلی ساده که شبیه رسم با مداد هست تبدیل کنید.

تصاویری از این برنامه:

این برنامه با حجم 5.9 MB در اپ استور قرار گرفت :

لینک داونلود:

زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• Synergy Studio

یکی از برترین و بهترین برنامه های حرفه ای ساخت موزیک Synergy Studio می باشد که از سوی4Pockets.com منتشر شده . از طریق این برنامه کاربردی قادر خواهید بود آهنگ ها و موزیک های بسیار متنوعی بسازید.قیمت بالای این برنامه زیبا نشاندهنده ارزشمند بودن این برنامه است.

تصاویری از محیط برنامه :

.

.

لینک دانبود از آیتونز :

نظر

• سلام دوستان.قصد معرفی برنامه ی flight radar24 pro رو به قیمت 2.99$ دارم.کسانی که جز دوستداران هواپیما( و خودم) و کسانی که برای سفر های خود به این اپ ممکن است به این اپ نیاز داشته باشن.

تصاویری از محیط برنامه:

دانلود از لینک app store.

توجه:دوستان من از اول که این برنامه رو دانلود کردم فهمیدم هر کشوری با یک دستگاه اطلاعات و مکان هواپیما های داخل اون کشور رو به سرور های این برنامه و نظایر این برنامه میدهد که متاسفانه کشور ما فاقد این دستگاه هست و شما فقط میتونید هواپیما ایرانی هایی که در حال پرواز در کشور های دیگه هستند ببینید.
            با تشکر
            ویرایش توسط mr.apple : https://i-phone.ir/forums/member/106077-mr-apple در ساعت 09-02-2013, 08:05 PM

نظر

صبر کنید ..
            X