اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iPad Guided Tours

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• iPad Guided Tours

سلام دوستان...!

اپل جدیدا قسمتی به بخش iPad اضافه کرده به نام Guided Tours !

یک سری فیلم های معرفی نرم افزار*های داخل iPad می باشد که من واستون دانلود کردم و روی چند تا سرور آپلود کردم!

امیدوارم لذت ببرید!

خدا خیرت بده من همش منتظر بودم یکی این ویدئو رو بذاره دست طلا

نظر

الان یه سوال ! ما که iPhone داریم می تونیم برنامه های iPad رو از AppStore بگیریم ؟! یا فقط رو iPad کار می کنه ؟!

نظر

نچ
        نمیشه
        برنامه های ای پد فقط برای ایپد هست
        مگر اینکه ورژن ایفونش رو هم سازنده اراپه بده

نظر

درخواست

سلام من تازه به این سایت آشنا شدم ...من یک درخواست دارم ..من نمیتونم ویدئو های بالا رو دانلود کنم فکر کنم لینک ها مشکل دار شدن .. میشه بررسی کنید
          راستی البته از همون بخش ipad تمام تبلیغات مربوط بهgallery و guided-tours/ و apps-for-ipad/ رو هم میخوام ..ممنون میشم بگید چطوری دانلودشون کنم یا اینکه از چه سایت دیگه ای میتونم این کلیپ های تبلیغاتی رو با کیفیت های بالا پیدا و دانلود کنم و.. با تشکر
          واسم کیفیت این ویدئو ها خیلی مهم میشه منو راهنمایی کنید از کجا این تبلیغات رو با کیفیت بالاتری دانلود کنم یا لین های دانلودشو بهم بدید .. ممنون میم اگه لینکهای بالا رو هم درست کنم

نظر

دوست عزیز ممنون از این ویدئو های که گذاشتی ممنون میشم اگه ویدئو های تبلیغاتی بخش
            apps-for-ipad رو از لینک زیر هم واسمون بزاری
            Apple - iPad - Apps for iPad
            که شامل 12 ایتم یعنی 12 ویدئو کلیپ خوشکل

راستی میه زحمت ویدئو لینک زیر رو هم بکشی
            Apple - iPad - View photos and images of iPad

اقااگه زحمت لینک های بالا رو بکشی یک دنیا ممنون میشم راستی ممکنه توی اینترنت این کلیپ های که گذاشتی یا من درخوسات کردم با کیفیت بالاترش هم موجود باشهممنون میشم راهنمایی کنی از کجا میتونم با کیفیت بالاتر رو از این تبلیغات رو در مورد ipad دانلود کنم

من تونستم ویدئو های بالا رو دانلود کنم ولی شدیدا نیاز به ویدئو های لینک زیر دارم

http://www.apple.com/ipad/apps-for-ipad/
            ویرایش توسط atrebehesht : https://i-phone.ir/forums/member/22365-atrebehesht در ساعت 28-05-2010, 10:47 AM

نظر

درخواست

نوشته اصلی توسط atrebehesht نمایش پست ها
              دوست عزیز ممنون از این ویدئو های که گذاشتی ممنون میشم اگه ویدئو های تبلیغاتی بخش
              apps-for-ipad رو از لینک زیر هم واسمون بزاری
              apple - ipad - apps for ipad
              که شامل 12 ایتم یعنی 12 ویدئو کلیپ خوشکل

راستی میه زحمت ویدئو لینک زیر رو هم بکشی
              apple - ipad - view photos and images of ipad

اقااگه زحمت لینک های بالا رو بکشی یک دنیا ممنون میشم راستی ممکنه توی اینترنت این کلیپ های که گذاشتی یا من درخوسات کردم با کیفیت بالاترش هم موجود باشهممنون میشم راهنمایی کنی از کجا میتونم با کیفیت بالاتر رو از این تبلیغات رو در مورد ipad دانلود کنم
              کسی نیست به داد من برسه واسه رضای خدا ....

نظر

صبر کنید ..
              X