اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

UC Browser: یک مرورگر قدرتمند

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط Ehsantebyani نمایش پست ها
    من دوبار باهاشون مکاتبه کردم و بالاخره قول دادن که مشکل فونت برعکس شدن فونت فارسی را در آپدیت بعدی حل کنن. انشاالله که به قولشون عمل کنن. جوابی که من گرفتم اینه:
    hello,dear friend,Thanks for your feedback.We would solve this problem in the later version.Thanks a lot
    بار قبلی عرب ها باهاشون مکاتبه کردن قول دادن اما عملی نکردن
    امیدوارم درخواست شما دوست عزیز عملی بشه

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط sh37 نمایش پست ها
    سلام بله كار نميكنه مشكل داره همين الان چك كردم
    گاهی اوقات کار میکنه گاهی اوقات نه ورژن قبلی این مشکل رو نداره !

نظر

من در ابتدا گفته بودم که فونت فارسی (تاکید کردم فارسی) اشکال داره. به من جواب دادن که ما فارسی، عربی و اردو را ساپورت میکنیم و مشکلی نیست. دفعه بعد بهشون گفتم که مشکل برنامه وقتی هست که Speed Mode روشن هست و چون من از ایران میام تو برنامه شما به این قسمت احتیاج دارم ولی در این بخش برنامه تون لنگ میزنه. حالا ببینیم چکار میکنن.

نظر

سلام
        من ایفون 5 دارم برنامه ای هستش کۀ بتونم موزیک دانلود کنم

نظر

نوشته اصلی توسط mirani نمایش پست ها
          سلام
          من ایفون 5 دارم برنامه ای هستش کۀ بتونم موزیک دانلود کنم
          سلام دوست عزیز
          به انجمن خوش آمدید ... ولی این تاپیک با درخواست شما هیچ هم خوانی نداره ... لطفا کمی در انجمن جستجو کنید و تاپیک مربوط به سئوال خودتان را پیدا کرده و آنجا درخواست خودتان را مطرح کنید.
          موفق باشید

نظر

سلام
            ببخشید کسی میدونه که فیلم هایی که دانلود میکنم کجا میره تا انتقالش بدم روی pc ؟
            ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط shahtol نمایش پست ها
              سلام
              ببخشید کسی میدونه که فیلم هایی که دانلود میکنم کجا میره تا انتقالش بدم روی pc ؟
              ممنون
              فكر كنم ايتونز رو كه باز كنيد در قسمت App ها باشه. پايين صفحه و بعد از انتخاب اون فايلهارو save as كنيد
              گر نبود انتقال بديند به يه برنامه اي كه بتونيد save as كنيد مثل Ifile و...
              موفق باشيند
              ویرایش توسط Tiestoo : https://i-phone.ir/forums/member/50424-tiestoo در ساعت 06-04-2013, 05:19 PM

نظر

صبر کنید ..
              X