اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نکات و ترفند های مک

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط sasan7khat نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان چه جوری میشه مدل مک رو از دا خل سیستم عامل پیدا کرد نه از روی گارتون دستگاه
    بر روی لوگو اپل در قسمت سمت چپ نوار منو (  ) کلیک کرده و About This Mac و انتخاب کنید. ( برای اطلاعات بیشتر هم میتوانید به قسمت System Report بروید )

نظر

• منظوره من این نبود
      مدل md101
      md 102 و ............

نظر

• آقا بگید چجوری زینویس فیلم هارو بزرگ کنیم اندازشو
        من با سابلر زیرنویسیو اضاف میکنم در آیتیوز هم احرا میشه ولی وفتی صفحه بزرگ میشه زیرنویس کوچیک من میخوام بزرگ کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط HadiMSC نمایش پست ها
          آقا بگید چجوری زینویس فیلم هارو بزرگ کنیم اندازشو
          من با سابلر زیرنویسیو اضاف میکنم در آیتیوز هم احرا میشه ولی وفتی صفحه بزرگ میشه زیرنویس کوچیک من میخوام بزرگ کنم؟؟؟؟؟؟؟؟
          اگر از VLC استفاده میکنید (که به نظر من خیلی نرم افزار سطح بالاییه) اون Toolbar بالا تو قسمت Subtitle حتی رنگش هم تنظیم میشه. اگر هم به تنظیمات بیشتری نیاز داشتید: VLC-->Prefrences--->Subtitle و بعد هم تنظیماتی چون
          رنگ، encoding .Preferred language و ... رو در اختیار دارید.

نظر

• سلام تو رو خدا کمک کنید نتونستم جای مناسب برای سوالم پیدا کنم ولی خیلی مهمه،چند روزه هر برنامه ای نصب میکنم این ارور رو میده: the application cant be oppend ...خیلی رو اعصابمه لطفا یه راه حل بدید.ورژن: 10.10.4

نظر

• نوشته اصلی توسط mahanmahi1378 نمایش پست ها
              سلام تو رو خدا کمک کنید نتونستم جای مناسب برای سوالم پیدا کنم ولی خیلی مهمه،چند روزه هر برنامه ای نصب میکنم این ارور رو میده: the application cant be oppend ...خیلی رو اعصابمه لطفا یه راه حل بدید.ورژن: 10.10.4
              اون برنامه با ورژن مک شما سازگار نیست
              باید صبر کنین آپدیتش بیاد یا از برنامه های دیگه استفاده کنین

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید . چه چور میشه رنگ پس زمینه مک عوض کرد هنگام بوت اولیه ؟ رنگ سفید میخوام مشکی کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط davarzani نمایش پست ها
                  سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید . چه چور میشه رنگ پس زمینه مک عوض کرد هنگام بوت اولیه ؟ رنگ سفید میخوام مشکی کنم
                  قبلا با برنامه BootXChanger میشد اینکار رو کرد. اما در نسخه های جدید مک تست نشده
                  BootXChanger | namedfork.net
                  i-phone.ir
                  The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• منم همین مشکلو دارم کسی نمیدونه چطوری میشه رنگ پس زمینه عوض کرد؟
                    دکوراسیون داخلی ، معماری داخلی ، نمای ساختمان ، بازسازی ساختمان ، دکوراسیون ویلا
                    دکوراسیون منزل ، دکوراسیون مغازه ، دکوراسیون کافی شاپ ، دکوراسیون اتاق خواب ، طراحی داخلی

نظر

• دوستان برای دیدن عکسا تو برنامه ی preview چطوری میشه عکسارو با زدن دکمه ی های نشانگر چپ و راست یا سوایپ کردن انگشتان جلو عقب کرد؟

ممنونم

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• امروز يك نكته جالب در كار با مك پيدا كردم كه هرچند ممكنه ساده بنظر بياد ولي در استفاده ي روزمره ي خودم خيلي كاربرديه:

اگر روي آيكان برنامه هايي كه در داك باز هستند، با دو انگشت رو به پايين سوايپ كنين، اون برنامه hide ميشه.
                        البته اين كار رو با تركيب command + H هم ميشد انجام داد ولي در اون حالت حتما بايد برنامه ي مورد نظر انتخاب شده باشه

اميدوارم بدردتون خورده باشه

نظر

صبر کنید ..
                        X