اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کمک disable شدن اکانت ITUNE

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کمک disable شدن اکانت ITUNE

دوستان کسی اگه با این مشکل برخورده یا میدونه باید چیکار کرد ممنون میشم....
    من تا امروذ 2 سال هست اکانت ایتون دارم . امروز سر لوگین شدن داشت اعصابم رو بهم میزد ..از پسورد ایراد میگرفت منم ورداشتم پسورد رو ریستارت کردم و تقیر دادم... حالا مشکل اینجاست که لوگین میشم .امروز امدم یه برنامه رایگان رو بگیرم که چینین اختاری بهم داد..که گفت اکانت بنده غیرفعال شده دوستان میدونن من باید چیکارکنم..این ایفون داره جونم رو به لبم میرسونه هر روز یه ساز برای خودش میزنه..یه روز سر جیلبریکش بازی در میاره یه روز سر اینش ...
    850 تومن پول اخرش هم اعصاب ادم رو بهم میزنه
    البته ناگفته نمونه من با فیلی میرم تو appstore برای دانلود چون تحریم هستیم امروز به یه فیلی دیگه رفتم..ممکن هست بخاطر جابه جا شدن مکان ها باشه مثلا فیلی اول منو المان معرفی کرده دومی منو تو امریکا معرفی کرده باشه؟؟؟
    دستم به دامنتون
    ویرایش توسط shahaviz : https://i-phone.ir/forums/member/17884-shahaviz در ساعت 19-03-2010, 04:48 AM

Re: کمک disable شدن اکانت ITUNE

زياد ناراحت نباش چون ايفون هاي جيلبريك شده همينه. سعي كن با يك فيلي يا وي پي n كانكت بشي كه هويت تورو به همونيكه با اكانتت ثبت كردي دربياره. مثلا اگه اكانتت امريكاس با وي پي n امريكا وصل شو

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط khashie نمایش پست ها
      زياد ناراحت نباش چون ايفون هاي جيلبريك شده همينه. سعي كن با يك فيلي يا وي پي n كانكت بشي كه هويت تورو به همونيكه با اكانتت ثبت كردي دربياره. مثلا اگه اكانتت امريكاس با وي پي n امريكا وصل شو

sent from my iphone using tapatalk
      .......................
      مشکل اینه ایفون من اصلا جیلبریک نشده بعدشم من دوباره با فیلی همون کشور ثبت نام شده با ایتون کانکت شدم ولی بازم همین مشکل هست 10$ اکانتم یعنی پرید ؟؟

نظر

salam

منم همین مشکل دارم

نظر

نوشته اصلی توسط shahaviz نمایش پست ها
          .......................
          مشکل اینه ایفون من اصلا جیلبریک نشده بعدشم من دوباره با فیلی همون کشور ثبت نام شده با ایتون کانکت شدم ولی بازم همین مشکل هست 10$ اکانتم یعنی پرید ؟؟
          من بیشتر 5 ساله که اکانت دارم اولین خریدم هم سال 2005 بوده , اون موقع ipod داشتم ,
          18.89$ دارم مال منم همینجوری شد امروز, تازه من داشتم فیلم های که خریده بودم رو دانلود میکردم که اینطوری شد دو تا فیلم 20 دلاری بود , اشکم داره در میاد
          اگه کسی تونست کاری کنه خبر بده همینجا لطفا دوستان
          ویرایش توسط diadora3106 : https://i-phone.ir/forums/member/17375-diadora3106 در ساعت 19-03-2010, 08:56 PM

نظر

جالبه برای من هم هیمطوری شده ...

نظر

سلام هر کس از من گیفت کارت خریده و الان اکانتش مشکل دارد با این ایمیل با من تماس بگیرد
              mahdi.eydani@gmail.com
              منم تا حالا اکانتم 2 باز دیزبل شده است و با نامه نگاری بباز شده است.
              ویرایش توسط sancho : https://i-phone.ir/forums/member/7333-sancho در ساعت 19-03-2010, 09:39 PM

نظر

ببینید دوستان من دوبار اینجوری شد و حلش کردم
                من دوبار ایتونز گیفت کارد گرفتم و بعد از مقداری خرید اکانتم دیزیبل شد
                با چت و نامه نگاری گفتن کارتی که خریدی تقلبیه و از اینهاست که توی ایبی می فروشن و لوکیشنتم ایراد داره
                من با my ip address چک کردم امریکا بود اما اپل لوگی برام فرستاد که مشخصا من ای پیم در ترکیه ثبت شده بود و سیستم ای پی یابی اپل پیشرفته تر از اینهاست
                در نهایت هر دوبار با تذکر و حذف پول باز کردن
                حالا از جای معتبری کارت می خرم و مشکلی نداشتم و وی پی چیز هم از یه سرور یو اس ا و خارج از ایرانی خریدم
                برای باز شدن اکانت به اپل نامه بنویسید نمی دونم هنوز انلاین چت داره یا نه
                این کل تجربه من بود اگه ناقض بود ببخشید

نظر

نوشته اصلی توسط asakesh نمایش پست ها
                  ببینید دوستان من دوبار اینجوری شد و حلش کردم
                  من دوبار ایتونز گیفت کارد گرفتم و بعد از مقداری خرید اکانتم دیزیبل شد
                  با چت و نامه نگاری گفتن کارتی که خریدی تقلبیه و از اینهاست که توی ایبی می فروشن و لوکیشنتم ایراد داره
                  من با my ip address چک کردم امریکا بود اما اپل لوگی برام فرستاد که مشخصا من ای پیم در ترکیه ثبت شده بود و سیستم ای پی یابی اپل پیشرفته تر از اینهاست
                  در نهایت هر دوبار با تذکر و حذف پول باز کردن
                  حالا از جای معتبری کارت می خرم و مشکلی نداشتم و وی پی چیز هم از یه سرور یو اس ا و خارج از ایرانی خریدم
                  برای باز شدن اکانت به اپل نامه بنویسید نمی دونم هنوز انلاین چت داره یا نه
                  این کل تجربه من بود اگه ناقض بود ببخشید
                  ....................
                  ممنون از راهنمایت مهم نیست پوله بپره برای من مهم اینه اکانت فقط باز بشه..دوست من همه مثل شما اینگلیسیشون 20 نیست لطف کنی توضیح کامل بدی و متنی که باید به appel store بفرسیم رو بگین ممنون میشم

نظر

عزیز منم انگلیسم زیاد خوب نیست دوستان دیگری در انجمن داریم که به راحتی صحبت می کنند و من هم چیز خواصی ننوشتم جز عباراتی مانند ؟
                    why my acount is disabled i buy gift cardfrom net and i dont know its legal or not becouse in radeem place dont said its illegal and about my location im in travel for my job and i use itunes in my notebook in many countries pls open my acount i need it
                    و خلاصه از این حرفها اما قبل از اینکه دلیل بسته شدن را بگن شما نگید از یو اس ا نیستید ی اکانتتون مشکل داره

نظر

صبر کنید ..
                    X