اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نحوه نصب و پاک کردن فایل های ipa توسط pcsuite

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام کجای سایدیا باید برم تا این فایل رو نصب کنم

نظر

نوشته اصلی توسط farzin021 نمایش پست ها
      سلام کجای سایدیا باید برم تا این فایل رو نصب کنم
      شما دو تایپیک زیر رو مطالعا کنید خواهشن

http://www.i-phone.ir/forums/thread494.html
      http://www.i-phone.ir/forums/thread802.html

این برنامه در سورس خود انجمن هست

نظر

آقا اون لینک آموزش نصب از طریق وایرلس رو میده. راهی هست که بشه Offline، Appsync رو نصب کرد ؟
        ممنونم .

نظر

اینم فایل Deb به صورت آفلاین میتونید نصب کنین

4shared.com - online file sharing and storage - download Appsync.os.3.1.deb

نظر

سلام من فایل mp3 را روی اپل در پوشه جنرال استور ذخیره کردم چون تیک رد اونلی در کامپیوتر خورده بود حالا دیگه نمیتونم فایلها رو پاک کنم دلیت نمیشه لطفا راهنمایی کنید

نظر

نوشته اصلی توسط mryh56 نمایش پست ها
              سلام من فایل mp3 را روی اپل در پوشه جنرال استور ذخیره کردم چون تیک رد اونلی در کامپیوتر خورده بود حالا دیگه نمیتونم فایلها رو پاک کنم دلیت نمیشه لطفا راهنمایی کنید
              پرمیشن فایل رو ادیت کن تا بشه پاکشون کرد

Power of Creation
              www.i-Phone.ir

نظر

man mikhay user va pas itounse to vase gushim begiram vali balad nistam
                koja mitoonam ein karo bokonam ?

مدیریت : فارسی تایپ کنید .
                ویرایش توسط OM!D : https://i-phone.ir/forums/member/3018-om-d در ساعت 27-12-2010, 08:07 PM

نظر

سلام

این نرم افزار ورژن تحت مک نداره
                  آخه من با آیتیونز هر کاری میکنم نمیتونم app ها رو sync کنم در صورتی که هم آنلاک کردم و هم جیلبریک
                  ممنون میشم کمکی کنید .

نظر

نوشته اصلی توسط tv_sp_ef نمایش پست ها
                    این نرم افزار ورژن تحت مک نداره
                    آخه من با آیتیونز هر کاری میکنم نمیتونم app ها رو sync کنم در صورتی که هم آنلاک کردم و هم جیلبریک
                    ممنون میشم کمکی کنید .
                    خیر نداره
                    حتما واسه نصب برنامه از آیتونز استفاده کنید
                    appsync رو از سیدیا نصب کردید ؟

Power of Creation
                    www.i-Phone.ir

نظر

سلام من یه مشکل با pc suite دارم.ورِژن جدید رو نصب کردم با کامپیوتر اس ام اس دادم ولی الان کل اس ام اس های گوشیم پاک شده.از آیتونز restore from backup هم کردم اس ام اس هام نیومدن.ممنون میشم راهنماییم کنین.
                      یه برنامه هم تو گوشی اضافه شده به اسم 91......(نقطه ها حروف چینی هستن)نمیدونم چه جوری پاکش کنم.یه برنامه دیگه هم بود که اولش panda داشت اونو با خود pc suite پاک کردم.
                      ممنون میشم زودتر جواب بدین.

نظر

کسی نیست کمکم کنه؟

نظر

نوشته اصلی توسط armin_punisher6 نمایش پست ها
                          سلام من یه مشکل با pc suite دارم.ورِژن جدید رو نصب کردم با کامپیوتر اس ام اس دادم ولی الان کل اس ام اس های گوشیم پاک شده.از آیتونز restore from backup هم کردم اس ام اس هام نیومدن.ممنون میشم راهنماییم کنین.
                          یه برنامه هم تو گوشی اضافه شده به اسم 91......(نقطه ها حروف چینی هستن)نمیدونم چه جوری پاکش کنم.یه برنامه دیگه هم بود که اولش panda داشت اونو با خود pc suite پاک کردم.
                          ممنون میشم زودتر جواب بدین.
                          شما نباید کارهایی رو که ایتونز میتونه انجام بده رو با پی سی سوییت انجام بدی
                          اون برنامه تو گوشیت اسیب نزده و شما اول باید ریشتور کنید تا درست شه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

اقا این phone daemon لعنتی رو چجوری باید پاک کرد؟؟؟؟ من از موقع که با این نرم افزار کار کردم گوشیم ویران شده ! وقتی وصل میکنم که با ایتیونز چیزی بریزم اصلا نمیاره و میگه باید ریستور شه لطفا بگید چطوری اونو پاک کنم...

نظر

با ihpne pc suit هر ipa یی رو نصب میکنم کرش میکنه مشکل چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                              ویرایش توسط jn_gir : https://i-phone.ir/forums/member/83259-jn_gir در ساعت 20-04-2012, 12:32 PM

نظر

صبر کنید ..
                              X