اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تماشای فیلمهای divx به همراه زیرنویس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط arsal4n نمایش پست ها
    همه کارها رو انجام دادم اما بعد از وارد کردن کد،ریجستر فیلد میده(حروف کوچک و بزرگ رو هم رعایت کردم)
    این udid تو ایتونز خیلی طولانی هست و نمیشه کپی و پیست کرد .راهی نیست؟دستی وارد کنیم؟
    عزیز از روشی که تو 2پست قبل گفتم استفاده کن

نظر

نوشته اصلی توسط augure_king نمایش پست ها
      این کارو دوست خوبم (ach_ketchum)انجام داده که شامل مراحل زیره
      1.udid faker رو از سیدیا نصب کنید و udid زیر رو واسه yxflash قرار بدین
      c1354a4a0cfdf60b8b024477fa2a1251007f1848
      2.حالا وارد برنامه بشید و ایمیل و سریال زیر رو وارد کنید
      yxflash-cracked4you@arcor.de
      083cf-80d38-5643b-343d4
      از این روش جواب گرفتم و ریجستر شد
      سپاس!

نظر

میتونید از فایل زیر هم استفاده کنید:
        Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

نظر

کسی فایل Dep رو نداره؟
          چون من به سیدا دسترسی ندارم، یک نسخه گیر آوردم و نصب هم کردم ولی میپره بیرون!
          ویرایش توسط Miesam Sh : https://i-phone.ir/forums/member/18856-miesam-sh در ساعت 25-03-2010, 07:44 PM

نظر

لینک فایل deb:
            2shared - download yxflash_2.1.0_iphoneos-arm.deb

لینک کرک:
            Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

نظر

نوشته اصلی توسط augure_king نمایش پست ها
              این کارو دوست خوبم (ach_ketchum)انجام داده که شامل مراحل زیره
              1.udid faker رو از سیدیا نصب کنید و udid زیر رو واسه yxflash قرار بدین
              c1354a4a0cfdf60b8b024477fa2a1251007f1848
              2.حالا وارد برنامه بشید و ایمیل و سریال زیر رو وارد کنید
              yxflash-cracked4you@arcor.de
              083cf-80d38-5643b-343d4
              سلام و ممنون خیلی عالی کرک شد

نظر

ببینم اصلا این برنامه چه جوری زیر نویس میخونه؟ من هرجوری زیر نویس رو کنار دایوکس میزارم اجرا نمیکنه!
                ویرایش توسط Miesam Sh : https://i-phone.ir/forums/member/18856-miesam-sh در ساعت 07-04-2010, 10:38 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Miesam Sh نمایش پست ها
                  ببینم اصلا این برنامه چه جوری زیر نویس میخونه؟ من هرجوری زیر نویس رو کنار دایوکس میزارم اجرا نمیکنه!
                  اسم زیرنویس باید هم اسم فیلم باشه. فقط پسوند ها متفاوت.
                  فقط باید توجه داشته باشی که اگه 3gs یا ipod 3g نداری دیدن فیلم باهاش خیلی لطفی نداره

نظر

نوشته اصلی توسط amir_network نمایش پست ها
                    اسم زیرنویس باید هم اسم فیلم باشه. فقط پسوند ها متفاوت.
                    فقط باید توجه داشته باشی که اگه 3gs یا ipod 3g نداری دیدن فیلم باهاش خیلی لطفی نداره
                    من Ipod 3G دارم!، الان مثلا فیلم شرلوک هلمز رو ریختم با فورمت AVI هست و پسوند زیر نویسش هم srt ولی هیچی نشون نمیده، از اون طرف هم Lost ریختم با پسوند idx اونم نشون نمیده!

نظر

اسم ها رو یکی کردی؟

نظر

اره دقیقا یکی مثلا :
                        Asre Yakhbandan 3.avi
                        Asre Yakhbandan 3.srt
                        ولی هیچی نشون نمیده.

ویرایش : مشکل حل شد، یکبار خود برنامه رو پاک کردم و از نو ریختم درست شد، البته فکر کنم حتما زیر نویس باید UTF 8 باشه وگرنه نشون نمیده!
                        بابت راهنمایی و کرک ممنون.
                        ویرایش توسط Miesam Sh : https://i-phone.ir/forums/member/18856-miesam-sh در ساعت 08-04-2010, 02:45 AM

نظر

دوستان من 3gs دارم
                          یه مقدار فیلم ها با چیزی که تو کامپیوتر می بینم فرق داره ، فریم rate به نظر پایین تر می آد ، برای همه همینه ؟
                          2.1 رو نصب کردم کرک هم کردم

نظر

frame rate فیلم که همونه. فقط گوشی شما نمیتونه با اون frame rate نشون بده. اگه کسی حوصله convert کردن داشته باشه با برنامه ImTOO iPhone Video Converter بهتره.

نظر

اره فریم رو یک کم میاره پایین کلا اگر avi رو بخوای با فریم خوب توی Ipod 3G یا Iphone 3GS ببینی به نظرم بهترین برنامه mPlayer هست که خودم الان دارم باهاش کار میکنم فایل های Avi رو بی نظیر پخش میکنه مثلا سریال لاست رو که میزارم به خوبی نشون میده ولی با این برنامه کمی تیک میزنه.
                              اما در کل برای دیدن فیلم با زیرنویس خیلی عالیه. من خودم تست کردم وقتی Game mode رو فعال میکنم به نظرم سرعت یک کم بالاتر میره و اصولا دیگه وسط فیلم کرش نمیکنه.

کلا من نمیفهمم چرا یک دستگاه با این همه امکانات یک برنامه درست برای اجرای انواع فرمت هارو نداره؟ کلا اینجوری هم نیست که این سری به خصوص 3GS نتونه، چون با برنامه های مختلف میتونه به شخصه چندین فایل MKV داشتم که با yxFlash به خوبی نشون داد از اون ور فایل های Divx داشتم که با Mplayer نشون داد فایل های Vob رو هم به راحتی با VLCPlayer میشه دید ولی هر کدوم یک ایرادی دارن. مثلا VLCPlayer تمام صفحه نمیشه، MPlayer زیر نویس رو ساپورت نمیکنه و yxFlash هم گاها فریم رو میاره پایین.
                              ویرایش توسط Miesam Sh : https://i-phone.ir/forums/member/18856-miesam-sh در ساعت 09-04-2010, 12:35 AM

نظر

من ٢.١.٢ رو از بيگ باس آپديت كردم كرك خشد شما حواستون باشه آپديت نكنيد

نظر

صبر کنید ..
                                X