اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكلات هنگام استفاده از gps

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام off line map دارم ولی نمی تونم استفاده کنم میشه راهنمایی کنید؟
    satellite از کجا دانلود کنم؟

با تشکر

نظر

آدرس دهی در xgps و offline maps

آیا بعد از دانلود نقشه با هر کدوم از فرمت های xpgs و offline maps، امکان آدرس دهی (مبداء-مقصد) و ناوبری (پیشنهاد مسیر) بدون ارتباط با اینترنت و بصورت کاملاً offline وجود داره؟
      ویرایش توسط amaykadeh : https://i-phone.ir/forums/member/23374-amaykadeh در ساعت 31-07-2010, 03:50 PM

نظر

من یه مشکل دارم که قبلا تو GPS Kit آنتن GPS رو سبز میرفت و خوب برنامه کار می کرد اما حالا رو زرد میمونه و کار نمیکنه برنامه و اینکه قطبنماش هم به هم خورده و یکمی خطا پیدا کرده ولی مکان من رو تو برنامه ی Offline map درست نشون میده ولی سرعت و ارتفاع و... رو تو GPS Kit نشون نمیده.
        ویرایش توسط m.behnam : https://i-phone.ir/forums/member/8021-m-behnam در ساعت 31-07-2010, 04:02 PM

نظر

با سلام. دوستان عزیز gps من مکان صحیح را در google mao نشان نمیدهد و مقداری خطا دارد راهی برای کالیبره کردن وجود دارد؟

نظر

دوستام من Xgps کار میکرد سیم کارتو عوض کردم نشد تاپیکم دقیق خوندم همه کار هارو انجام دادم xgps رو که باز میکنم او عکس ******* کوچیک اون بالا میاد قرمزه بعد زرد میشه ولی عوض نمیشه منو نشون میده فقط در یک لوکیشن و تغییر نمیکنه

نظر

iphone 3g gps
              coneccted هستم ولی مشکل داره مپ هم دارم ولی یک جا گیر کرده

نظر

دوستان مپ xgps کجا باید بریزم ؟

نظر

در اين آدرس

var/mobile/library/

نظر

دوستان من تو xgps خودمو همیشه چند خیابون جلو تر میبینم مشکل کجاست کار میکنه ولی مکان دقیقی که هستی رو اشتباه نشون میده مشکل از کجاست

نظر

نوشته اصلی توسط mammads نمایش پست ها
                      دوستان من تو xgps خودمو همیشه چند خیابون جلو تر میبینم مشکل کجاست کار میکنه ولی مکان دقیقی که هستی رو اشتباه نشون میده مشکل از کجاست
                      منم همیجوری بود بعد فهمیدن به خاطر وایرلس هست و وقتی خاموشش میکنم مکان درست رو نشون میده.
                      اگه ارتباط وایرلستو قطع کنی مکان درست رو با gps نشون میده.

نظر

xgps تو os4 هم جواب میده؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط reza7 نمایش پست ها
                          xgps تو os4 هم جواب میده؟؟؟
                          به خوبی جواب میده

نظر

دوستان میخواستم بدون تو xgps چطور میشه فلشی که جهت مارو نشون میده مثل خود مپ آیفون به هر طرف که میچرخیم سریع اون هم بچرخه ؟؟

نظر

سلام به همه
                              من یه مشکل جدی دارم با gps کوشیم
                              من ایفون 3g دارم و جی پی اس کار نمی کنه و هیچ جا و مکانی انتن نمی ده با هیچ برنامه ای
                              ورگن روی همه ورژن ها امتحان کردم و با هر برنامه ای ولی انتن جی پی اس ندارم
                              maps کار می کنه و موقعیت نشون می ده ولی سرعت سنج ها کار نمی کنن
                              می خوام سرعت سنج راه بندازم لطفا کمک کنید
                              ورژن الان 4.0.1 و با jilldbrek me جلبریک کردم خواهشا کمکم کنید

نظر

یکی به دادم برسه گوشیم سرعت سنجش کار نمی کنه با انتن جی پی اس وصل نمی شه
                                maps هم فقط نزدیک ترین دکل مخابراتی رو نشون می ده نه موقعیت فعلی خودم رو بعد کلی حرکت کردن یه هو جاش تو نقشه عوض می شه. لطفا کمک کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X