اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكلات هنگام استفاده از gps

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

منم همین مشکلو دارم با این تفاوت که من حتی قبل از نصب نقشه افلاین با همین پیام روبرو میشدم.

iPhone 3.1.2 3gs

نظر

اقا کسی نیستش به ما کمک کنه مشکلمون حل بشه.یه سوال بخوام کل گوشیم فرمت بشه و مثل روز اول بشه چی کار باید بکنم؟با تشکر.

یه سوال دیگه.من قبلا نقشه gps برای گوشیم از wifi رو دان کرده بودم حالا که میام دوباره نگاه کنم انگاری چیزی دان نکردم و مجبورم دوباره دان کنم کسی میدونه چرا؟

نظر

نوشته اصلی توسط amir??? نمایش پست ها
        اقا کسی نیستش به ما کمک کنه مشکلمون حل بشه.یه سوال بخوام کل گوشیم فرمت بشه و مثل روز اول بشه چی کار باید بکنم؟با تشکر.
        خوب باید رستورش کنی دیگه
        در مورد gps هم بهتره نقشه ها رو بصورت جدا دانلود کنی و بعد به گوشیت اضافه کنی که دیگه از دستشون ندی

Power of Creation
        www.i-Phone.ir

نظر

نوشته اصلی توسط amir??? نمایش پست ها
          باید ریستور کنید

http://www.i-phone.ir/forums/thread294.html
          http://www.i-phone.ir/forums/thread802.html
          http://www.i-phone.ir/forums/thread11258.html

نوشته اصلی توسط amir???
          یه سوال دیگه.من قبلا نقشه gps برای گوشیم از wifi رو دان کرده بودم حالا که میام دوباره نگاه کنم انگاری چیزی دان نکردم و مجبورم دوباره دان کنم کسی میدونه چرا؟
          وقتی که نقشه هارو دانلود میکنید بعد برای استفاده باید روی offline mode باشین.

بهترین راه دانلود نقشه ها هم توی تایپیک زیر آموزش داده شده.

http://www.i-phone.ir/forums/thread10019.html

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

سلام
            ی سوال داشتم برنامه ی xgps همون motionx gps isj؟ اگه نه خواهشا لینک xgps رو بزارید ممنون

نظر

نه اون نیست
              http://www.i-phone.ir/forums/thread10019.html

نظر

آقا از کجا میشه curent location تغییر داد؟
                مرسی

نظر

xgps

من xgps رو از cydia نصب کردم و نقشه اصفهان که 45 مگ هم بود رو دانلود کردم و ریختم توی شاخه:
                  var/mobile/library
                  ولی وقتی xgps رو باز میکنم نقشه رو نشون نمیده! یه صفحه سفید شطرنجی میاد!
                  کسی میتونه راهنماییم کنه؟

نظر

دوستان آیا Xgps قابلیت نشان دادن منو داره منظوره مثل مپ گوشی مثلا من با ماشین تو شهرم میتونه منو تو نقشه نشون بده اگه اره چجوری فعال میشه من که چیزی ندیدم با تشکر

نظر

دوستان gps من کار نمی کنه گوشیم 3g کمک

نظر

سلام من برنامه ایکس جی پی اس را نصب کردم ایا می تونم از طریق خود گوشی نقشه ها را دانلود کنم منظورم وایرلس گوشی هست اگه میشه راهنمای کنید چطور

نظر

من با خود جی پی اس ی که روی گوشی هستش وقتی دو بار روی صفحه میزنم زوم میکنه ولی دیگه نمیتونم از زوم خارج کنم و بیادش عقب چیکار کنم ؟ 3 جی اس دارم

نظر

دوستان ببخشید من یه سوأل پایه دارم درمورد GPS که متأسفانه فروشندگان کم سواد مجتمع پایتخت بیشتر گیجم کردند. سوأل من اینه که اصولاً چه مشکلی هست که شما می تونین تو گوشی هایی که با ویندوز موبایل مثلاً کار می کنن (مثل HtC) براحتی با Garmin و نقشه هایی که براحتی میشه تو فروم ها پیدا کرد، کار کرد ولی درمورد آیفون بنظرم مشکلات بیشتر هستن.
                            ممکنه توضیح بدین در اصول کار GPS بین آیفون و بقیه گوشی ها (ویندوز موبایلی یا آندوئیدی) از نظر سخت افزار یا نرم افزار GPS تفاوتی وجود داره یا اصول همونه ولی مسئله به سادگی مربوط میشه به jail break کردن آیفون و نصب نرم افزار و نقشه (درست مثل بقیه گوشی ها).
                            جالبه که فروشنده آیفون می گفت موضوع مربوطه میشه به 3G بودن آیفون و آنتن های BTS و از این جور حرف ها که من یکی سر در نیاوردم چی میگه ...

نظر

سلام ، من چطوری میتونم فایل ها رو روی شاخه var کپی کنم؟

نظر

سلام
                                نمیدونم چرا ولی اصلا نمیتونم از gps استفاده کنم . نرم افزار رو راه می اندازم هیچ نشانه ای از فعالیت نشون نمیده و میگه که در حال انتظار برای پیدا کردن سیگنال و مدتها در این حالت میمونه .
                                لطفا راهنمایی کنید
                                گوشی 3g

نظر

صبر کنید ..
                                X