اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكلات هنگام استفاده از gps

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام و شبتون بخیر
    چند روزیه که سرویس maps که به طور استاندارد بر روی گوشی نصب هست از کار افتاده ... موقعیت را درست تشخیص میدهد ولی هنگامی که میخواهم مسیر حرکت بیت 2 نقطه را نشان دهد با ارور driving directions could not be found between these location مواجه میشوم ... ایا گوگل این سرویس را روی ایران بسته ؟
    ایفون 4s ورژن 5.1

نظر

• بین دوتا مسیر دیگه تست کن اگه جواب داد نقشه اون منطقه توی سرور گوگل کامل نیست

نظر

• تست کردم جواب نداد ... حتی با کامپیونترم گوگل مپ جواب نمیده ولی برای خارج از ایران فعاله ...
        کسی از دوستان چک نکرده ؟

نظر

• سلام
          نیو آیپد دارم 4g
          بعضی وقتها نه sygic نه map هیچ کدوم gps ام کار نمیکنه و کلا از کار میفته و کاملا بدون سیگنال هست اما یک دفعه وصل میشه بعضی وقتها و کاملا هم پر هست سیگنال
          گاهی از یک صبح تا عصر کامل قطعه و به یک باره که توی برنامه هستم درست میشه
          مشکل از چیه؟
          موقعیت مکانیم هم همون جاست که بوده

نظر

• سلام
            من از وقتی ورژن 6.1.2 روی آیفون 4 نصب کردم هرگونه مپ رو باز میکنم من رو 200 کیلومتر اونورتر از محل زندگیم نشون میده . فقط یه بار 10 دقیقه گذاشتمش توی هوای باز درست شد و جای دقیقم رو نشون داد ولی دوباره هر دفعه که میرم توی مپ میره روی همون 200 کیلومتر اونطرفتر می ایسته . ممنون میشم کمک کنید چجوری این مشکل رو حل کنم ؟ آیا توی نصب ورژن جدید چیزی رو باید انتخاب میکردم که نکردم ؟

نظر

• من هم از وقتی 6.1.2 نصب کردم مکانم رو توی همه نقشه ها ( گوگل مپ ، سیجیک ) 10 کیلومتر اونطرفتر نشون می ده . کسی به این مشکل برخورده؟ راه حلی داره ؟ باید ریستور کنم ؟

نظر

• برای من هم یک دفعه gps از کار افتاد بعد از یک سال. هیچ کاری هم نکردم. جالبه که توی آی*پد هم یک دفعه اینجوری شد

آی*فون ۴ سیستم 5.1.1 و جیلبریک شده
                آی*پد ۲ سیستم 5.0.1 و جیلبریک شده

چه جوری بفهمم که سخت*افزاریه یا نرم*افزاری چون چیز خاصی نصب نکردم و به سیدیا هم کاری نداشتم. نه تو سایجیک و نه گوگل دیگه gps ندارم

نظر

• یعنی هیچ کس هیچ نظری نداره!

نظر

• نوشته اصلی توسط mihan نمایش پست ها
                    یعنی هیچ کس هیچ نظری نداره!
                    مشکل سخت افزاری نیست اگه براتون مقدوره به 6.1.3 اپدید کنید مشکل حل میشه

نظر

• ممنون. ولی جیلبریک که می پره. جالبه که یه دفعه اینجوری شد. تو هر دو دستگاه

نظر

• نوشته اصلی توسط hobor971 نمایش پست ها
                        من هم از وقتی 6.1.2 نصب کردم مکانم رو توی همه نقشه ها ( گوگل مپ ، سیجیک ) 10 کیلومتر اونطرفتر نشون می ده . کسی به این مشکل برخورده؟ راه حلی داره ؟ باید ریستور کنم ؟
                        گوگل مپ رو نميدونم ولي سايجيك بايد سيمكارت خط بده و گرنه ميزنه سيگنال نادرست براي مسيريابي و فكر كنم سايجيك اخرين جايي كه سيمكارت خط داده رو نشون ميده!

نظر

• ولی سایجیک روی آی پد که فقط وای فای هست هم کار می*کنه

نظر

• سلام دوستان توی اپ گوگل مپ موقع نویگیشن فقط تو حالت پریویو میره , استارت نوگیشن كه ميزنم و هي مسير مياد و ميپره میشه راهنمایی کنید مشکل از کجاست؟ iPhone 6

نظر

صبر کنید ..
                            X