اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش مخفی کردن یه فولدر یا چند عکس در photos

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش مخفی کردن یه فولدر یا چند عکس در photos

خوب خیلی ها شاید مثل من منتظر همچنین کاری بودن و همونطور که میدونید بقیه ی برنامه ها به درد نمیخوره .
    با این روش که آموزش میدم شما میتونید یه فولدر داخل photos ایجاد کنید و عکس های داخلش رو مخفی کنید و با زدن یه دکمه دوباره برگردونیدشون:09:جون میده واسه کسایی که عکس ... دارن یا مثل من که میخام عکس های دوربینم رو مخفی کنم:19:

خوب اول از همه به چند تا برنامه نیاز دارید:
    1)از cydia برنامه ی lockdown رو دانلود کنید
    2)Installer خودتون رو آپدیت کنید و برنامه ی SwapCameraRoll رو دانلود کنید
    3)pc suite خودمون هم لازم میشه واسه افراد گروه اول :09:

خوب برنامه ی دومی کارش اینه که camera roll رو میکنه 2 تا (اونهایی که نمیدونن camera Roll چیه عکس زیر رو ببینن)
    هر بار که برنامه رو اجرا کنید یکیش رو میاره . شما وقتی اجرا کردید برنامه رو خودش بسته میشه. برید توی camera roll میبینید که عکسهاتون پریده در واقع اینطور نیست و فقط camera roll قبلی رو مخفی کرده و یه جدید ایجاد کرده . حالا هرچی توی این جدیده بریزید وقتی قبلی رو میارید دیگه نشونشون نمیده:09: میدونم نفهمیدید اما خودتون امتحان کنید یاد میگیرید

خوب حالا عکس هایی رو که میخاید مخفی کنید با 91pc suite بریزید توی camera Roll جدیدتون که خالی هست(توی قسمت managment گزینه ی pictures رو بزنید و فایل ها رو بریزید توی camera roll)

روی برنامه ی SwapcameraRoll هم یه پسورد با lockdown بزارید تا یه وقت یکی اشتباهی اجراش نکنه که عکسهاتون معلوم میشه:09:

همین . خیلی راحت بود نه؟ اینطوری یه فولدر عکس رو از توی photos مخفی کردید به راحتی:12::33:
    با تشکر
    IN$PIRE
    ویرایش توسط IN$PIRE : https://i-phone.ir/forums/member/130-in-pire در ساعت 13-02-2009, 10:39 PM

ممنون خیلی بدرد میخوره اگه آدرسه winscp هم بگی واقعا ممنون میشم چون من با pc suit کار نمیکنم:9:

نظر

شرمنده معلوم نیست عکس ها کجا میره اگر کسی میدونه به ماهم بگه

نظر

عکسها میره به این آدرس /private/var/mobile/Media
        تو 2 تا فولدر DCIM و DCIM_2

نظر

ایول کلآ این روش یادم رفته بود برم دوباره بریزم برنامه رو که عکس مکس زیاد دارم

نظر

همه این موضوع ها رو گرفتم
            ولی بلد نیستم توی فولدر PHOTOS چنتا شاخه درست کنم؟

مثل عکس بالا
            چنتا شاخه مثل eye .. fUNY ایجاد شده

نظر

آهان این کاری نداره عکس هات رو بریز توی فولدر های مختلف بعد همه ی فولدر ها رو بریز توی یه فولدر بعد توی itunes اون فولدر رو انتخاب کن تا مثل بالا نشون بده

نظر

ببخشید این که فقط راه مخفی کردن camera folder بود حالا یکی مثل من می خواد یه فولدر دیگه را مخفی کنه مثلا newfolder این را یادتون رفت توضیح بدید
                ممنون

نظر

یادم نرفت توضیح بدم نمیشه کلآ . ضمنآ شما میتونید عکسهایی که میخاید مخفی بشن رو بریزید توی camera و مخفیشون کنید . البته اگر بخاید با Madvlock میتونید روی imageتون قفل بزارید و پسورد باشه اما پیشنهاد نمیکنم چون ضایع هست یه خورده

نظر

برنامه picture safe که بهتره
                    اینم لینکش : http://www.appscene.org/download.php?id=713165117

نظر

خوب مشکل این برنامه ها این هستن که کنترل عکس ها باهاشون مثل اصلی خود گوشی نمیشه یعنی بری عکس بعد با یه انگشت و ....

نظر

چرا اتفاقا برنامه picture safe کنترلش دقیق مثل خود گوشیه

نظر

ورژن جدیدشم هم ویدیو هم عکسها رو قفل میکنه.
                          خدایا چگونه زیستن را به من بیاموز چگونه مردن را خود خواهم آموخت. دکتر علی شریعتی

نظر

ایول لینک ازش نداری؟

نظر

نوشته اصلی توسط rap_guys2000 نمایش پست ها
                              برنامه picture safe که بهتره
                              اینم لینکش : http://www.appscene.org/download.php?id=713165117
                              لینکی که دوست عزیزمون داده مال آخرین ورژن هست ، همین بالایی

نظر

صبر کنید ..
                              X