اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش مخفی کردن یه فولدر یا چند عکس در photos

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستان واقعا راهی نیست که بشه در فسمت photo گوشی یک فولدر رو لاک کرد؟یا مخفیش کرد؟
    و یا اینکه چند عکس یه فولدر رو لاک یا مخفی کرد
    این تاپیک رو خوندم اما جواب نداد.اکثر برنامه های معرفی شده در قالب خودشون کار میکنند و در نهایت تاثیری روی عکس یا فولدر مورد نظر در فسمت photo گوشی ندارن و اون عکس و یا فولدر در قسمت photo گوشی همچنان قابل روئیت هست.نمونش همین برنامه ای که دز پست قبلی معرفی شده.من برنامه رو نصب کردم وارد برنامه شدم چندتا عکس هم از یکی از فولدرهای photo توش اد کردم اما وقتی برمیگردم به photo وبه اون فولدر میرم میبینم که اون عکسها سر جاشون هستند و دیده هم میشن

نظر

برنامه ی I File Xplorer

نوشته اصلی توسط Arsal4n نمایش پست ها
      دوستان واقعا راهی نیست که بشه در فسمت photo گوشی یک فولدر رو لاک کرد؟یا مخفیش کرد؟
      و یا اینکه چند عکس یه فولدر رو لاک یا مخفی کرد
      این تاپیک رو خوندم اما جواب نداد.اکثر برنامه های معرفی شده در قالب خودشون کار میکنند و در نهایت تاثیری روی عکس یا فولدر مورد نظر در فسمت photo گوشی ندارن و اون عکس و یا فولدر در قسمت photo گوشی همچنان قابل روئیت هست.نمونش همین برنامه ای که دز پست قبلی معرفی شده.من برنامه رو نصب کردم وارد برنامه شدم چندتا عکس هم از یکی از فولدرهای photo توش اد کردم اما وقتی برمیگردم به photo وبه اون فولدر میرم میبینم که اون عکسها سر جاشون هستند و دیده هم میشن
      سلام؛
      بنظر من استفاده از برنامه I File Xplorer بهترین گزینست!هم میتونید عکس بریزید توش،هم با دوربین عکس بگیرید و بعد براش رمز بگذارید و هرچندتا فولدر که خواستین اضافه کنید بهش.
      متاسفانه نمیدونم لینکی براش هست یا نه!وگرنه میذاشتم براتون.

نظر

سلام
        برا من جواب نمی ده.
        رو چه ورژنی کار می کنه ؟

نظر

سلام،
          iDevice من آیفون 3gs هست با فریمور 4.2.1 برنامه iبرنامه iFile Explorer هم که استفاده میکنم ورژنش 2.8 هست.قابلیت وصل شدن با وای فای به کامپت رو هم داره.با تفکیک ویدئو و عکس و داکیومنت و تب نمایش کل فایلها رو هم داره با قابلیت رمز گذاری و فولدربندی و ...

نظر

من اين كارو كردم همه ي برنامه هام hidden شده حتي خود برنامه lock و برنامه hiden هم hidden شده تمام عكسام نيست سيديا اينا هم نيست من چطور ب حالت قبل برگردونمش!!
            سريعا ج بديد همشون نيست شدن
            ویرایش توسط farnaz12 : https://i-phone.ir/forums/member/170525-farnaz12 در ساعت 29-06-2014, 12:35 PM

نظر

برنامه مورد نظر رو در سرچ گوشی پیدا و اجرا کنید تا بشه غیر فعالش کرد.
              .There is no knowledge that is not power

نظر

صبر کنید ..
              X