اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارسال پیامکهای زماندار

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ارسال پیامکهای زماندار

اگه یادتون باشه توی کارتون کاراگاه گجت وقتی پیغاماشو میخوند منفجر میشدالان هم گروه نرم افزاری اپل برنامه ای عرضه کرده است که با استفاده از آن میتوانید همین کارکرد را در پیامهای کوتاه ارسالی خود به دیگران انجام دهید.

به گزارش پایگاه اینترنتی “تی جی دیلی” این برنامه که “تایگرتکست” (TigerText) نام دارد و به تازگی در این فروشگاه قرار گرفته به شما این امکان را میدهد که مانند سرویسهای امنیتی پیغام خود را طوری تنظیم کنید که پس از مدت مشخصی از تلفن همراه شخص دریافت کننده پاک شود.

این برنامه این طور عمل میکند که پیش از ارسال پیام کوتاه در آن شما باید در گزینه محدودیت زمانی (TimeLimit) زمان مورد نظر خود را مشخص کنید سپس این برنامه در زمان تعیین شده این پیام را از هر دو گوشی شخص دریافت کننده و ارسال کننده پاک میکند.

سازندگان این برنامه ادعا کرده اند که پیام کوتاه پاک شده توسط این برنامه حتی بر روی سرور مخابراتی ارسال کننده نیز باقی نمی ماند و اعلام کرده اند که این موضوع از لخاظ قانونی نیز درست است و هیچ پیام کوتاهی نیز نباید قابل بازیابی باشد.

“جفری ایوانز″ موسس شرکت “تایگر تکست” اعلام کرده است که تایگرتکست طریقه فکر مردم در خصوص دنیای ارتباطات را تغییر خواهد داد.

وی افزوده است که برای اولین بار شما بر روی پیام متنی خود پس از فشار دادن دکمه ارسال، کنترل دارید. این برنامه برای ما و برای هر کسی که پیامی ارسال می*کند و قصد محرمانه*بودن آن را دارد، امنیت و آرامش را به دنبال دارد

کاربران در این برنامه میتوانند زمان دوره ای انقضای این پیام را از یک دقیقه تا سی روز تنظیم کنند. این برنامه همچنین این قدرت را به فرستنده پیام کوتاه می دهد تا کلیه پیام های متنی رد و بدل شده در جریان یک گفتگوی متنی را پاک کند و یا حتی یک پیام متنی بلافاصله پس از باز شدن پاک شود.

نسخه ویژه تلفن های همراه “بلک بری” و “آندروئید” این تلفن همراه هم در حال ساخت است و در چند هفته آینده عرضه خواهد شد.

این شرکت این برنامه خود را به این صورت قیمت گذاری کرده است که کاربران یا باید برای ارسال ماهانه ۲۵۰ پیام متنی با این برنامه ۱٫۴۹ دلار بپردازند و یا برای استفاده نامحدود ماهیانه از این برنامه ۲٫۴۹ دلار از جیب بپردازند.

البته در اقدامی که احتمالا جهت جلوگیری از استفاده های نادرست از این برنامه اتخاذ شده است تلفن همراه شخص دریافت کننده نیز باید به این برنامه مجهز باشد.

این برنامه برای ارسال ۱۰۰ پیام متنی و یا ۱۵ روز استفاده اول رایگان است اما شما باید پس از دریافت این برنامه ابتدا ثبت نام کرده و پس از دریافت کد کاربری از این شرکت و ثبت آن ارسال پیام های خود را آغاز کنید.

لینک apple store ه http://itunes.apple.com/us/app/tiger...355832697?mt=8

لینک کرک شدشhttp://dl.iphonesuit.com/iphone/comm...gertext1.0.ipa
    ویرایش توسط zoroyejavan : https://i-phone.ir/forums/member/450-zoroyejavan در ساعت 03-03-2010, 06:25 PM

نوشته اصلی توسط khodkar
    البته لینک بصورت شکل زیر هست

http://itunes.apple.com/us/app/tiger...355832697?mt=8
    mer30
    لینکها اصلاح شد

نظر

[QUOTE=zoroyejavan;101868]
      سازندگان این برنامه ادعا کرده اند که پیام کوتاه پاک شده توسط این برنامه حتی بر روی سرور مخابراتی ارسال کننده نیز باقی نمی ماند
      ویرایش توسط Rouzbeh : https://i-phone.ir/forums/member/211-rouzbeh در ساعت 03-03-2010, 07:46 PM
      sigpic

نظر

با سلام
        میشه راهنمایی کامل بفرمایید درباره ثبت نام کردن این برنامه
        و برنامه ای که به صورت کرک گذاشتین من نمیتونم نصب کنم اخه یه فولدر هست پر عکس و.....
        خواهشن راهنمایی کنید شدیدا به این برنامه احتیاج دارم
        با تشکر

نظر

من که هر طوری شمارمو وارد می کنم ارور میده.

نظر

این بنظر من این واقعا فوق العاده است. این یعنی نهایت امنیت و اظمینان از حریم خصوصی.
            این عالیه که از این ببعد بتونیم روی sms هامون کنترل و اختیار داشته باشیم

نظر

نوشته اصلی توسط xmkz نمایش پست ها
              این بنظر من این واقعا فوق العاده است. این یعنی نهایت امنیت و اظمینان از حریم خصوصی.
              این عالیه که از این ببعد بتونیم روی sms هامون کنترل و اختیار داشته باشیم
              شما موفق شدی؟ شمارتو چطوری وارد کردی؟

نظر

ipa اگه امکان داره بذارید

نظر

نوشته اصلی توسط ashkan1980 نمایش پست ها
                  شما موفق شدی؟ شمارتو چطوری وارد کردی؟
                  حق با شماست، من هم توی ساخت account برنامه مشکل دارم.
                  کسی راه حلش رو بلده؟

نظر

نوشته اصلی توسط devie نمایش پست ها
                    ipa اگه امکان داره بذارید
                    این ipa هست فقط شما بعد تز دانلود پسوندشو از zip به ipa تغییر بدید.

نظر

نوشته اصلی توسط zoroyejavan نمایش پست ها
                      این ipa هست فقط شما بعد تز دانلود پسوندشو از zip به ipa تغییر بدید.
                      میشه با عکس بیشتر راهنمایی کنید
                      اخه من مبتدی هستم
                      با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط XmkZ نمایش پست ها
                        حق با شماست، من هم توی ساخت account برنامه مشکل دارم.
                        کسی راه حلش رو بلده؟
                        باید تو خود سایت TigerText - Send Text Messages that Don't Live Forever ثبت نام کرد اما مثل اینکه سایتش مشکل داره.

نظر

نوشته اصلی توسط zoroyejavan نمایش پست ها
                          باید تو خود سایت TigerText - Send Text Messages that Don't Live Forever ثبت نام کرد اما مثل اینکه سایتش مشکل داره.
                          تو سایتش جایی برای ثیت نام ندیدم ولی اینو دیدم :

What if I send a TigerText to someone who does not have TigerText installed?
                          The user will receive a message from TigerText that encourages them to install the free reader. Once the free reader is installed, the user can read any message you send. Both users must have TigerText in order to communicate through the platform
                          .

نظر

آقا من جای شماره اینو زدم قبول کرد ولی اس نمیفرسته ارور میده.
                            1 (515) 555-4747
                            ویرایش توسط meisam_khoubrou : https://i-phone.ir/forums/member/9523-meisam_khoubrou در ساعت 04-03-2010, 05:33 AM

نظر

فکر کنم چون کرک شد هستش اینطوریه

نظر

صبر کنید ..
                              X