اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

قطع GPRS و EDGE بدون Sbsettings یا Winterboard

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

طبق شکل زیر دیگه gprs و edge رو میشه قطع کرد به هیچ برنامه ای هم نیاز نیست.خیلی راحت وبی دردسر
    os 4.x

ویرایش توسط einstein : https://i-phone.ir/forums/member/19910-einstein در ساعت 18-10-2010, 11:45 PM

نظر

من قبلا آموزش کامل گذاشتم ولی کسی نیست که ... خلاصه الان تاپیکم پاک شده، چرا؟؟ نمیدونم !

اون ابزار BigBoss به اسم Data Blocker در واقع سعی میکنه که یه کاری رو بطور اتوماتیک انجام بده، مثل حالت استارت آپ ویندوز که اگر ویندوز بالا اومد یه فایلی یا یک دستور یا... اجرا بشه.

من 3GS دارم و IOS4 رو نمیدنم خودش اینترنت 3G را غیر فعال میکنه یا نه! من روی 3.1.2 و 3.1.3 امتحان کردم و 100% عملیه!
      من با Data Blocker خیلی کلنجار رفتم ولی متاسفانه کار نکرد ( حوصله کل کل کردن ندارم، برای هر کی کار کرده خوشبحالش)

حالا اول این فایل رو دانلود کنید
      Download

حاوی تمامی ابزارهای و آموزش به زبان ساده است که 100% اینترنت 3G را از کار می اندازد، چطوری ؟
      پاسخ: به زبان ساده آی پی کارت شبکه مربوط به 3G را به 127.0.0.1 تغییر میدهید و یک روت Rout به 127.0.0.1 اضافه میکنید. ( یه کمی گیج کننده است ولی اصلا لازم نیست دقیقا بدونین )

نکته : هر بار که آیفون خودتونو ریستارت یا روشن خاموش میکنید، باید یه بار این کار رو که توی فایل توضیح داده ام انجام بدید ( این کار فقط 15 ثانیه زمان میبره )

سوالی بود در خدمتم، بازم میگم تاپیک آموزشیه و حوصله کل کل کردن ندارم.

با تشکر
      ویرایش توسط mrhamed : https://i-phone.ir/forums/member/10582-mrhamed در ساعت 18-10-2010, 10:32 PM

نظر

نوشته اصلی توسط mrhamed
        دوست عزیز einstein من در رابطه با ios4 چیزی گفتم ؟

بابا واقعا که ...
        راست میگی شرمنده.پست شمارو کامل نخونده بودم:d
        پست قبلیم رو پاک میکنم:d

نظر

نوشته اصلی توسط mrhamed نمایش پست ها
          من قبلا آموزش کامل گذاشتم ولی کسی نیست که ... خلاصه الان تاپیکم پاک شده، چرا؟؟ نمیدونم !

اون ابزار bigboss به اسم data blocker در واقع سعی میکنه که یه کاری رو بطور اتوماتیک انجام بده، مثل حالت استارت آپ ویندوز که اگر ویندوز بالا اومد یه فایلی یا یک دستور یا... اجرا بشه.

من 3gs دارم و ios4 رو نمیدنم خودش اینترنت 3g را غیر فعال میکنه یا نه! من روی 3.1.2 و 3.1.3 امتحان کردم و 100% عملیه!
          من با data blocker خیلی کلنجار رفتم ولی متاسفانه کار نکرد ( حوصله کل کل کردن ندارم، برای هر کی کار کرده خوشبحالش)

حالا اول این فایل رو دانلود کنید
          download

حاوی تمامی ابزارهای و آموزش به زبان ساده است که 100% اینترنت 3g را از کار می اندازد، چطوری ؟
          پاسخ: به زبان ساده آی پی کارت شبکه مربوط به 3g را به 127.0.0.1 تغییر میدهید و یک روت rout به 127.0.0.1 اضافه میکنید. ( یه کمی گیج کننده است ولی اصلا لازم نیست دقیقا بدونین )

نکته : هر بار که آیفون خودتونو ریستارت یا روشن خاموش میکنید، باید یه بار این کار رو که توی فایل توضیح داده ام انجام بدید ( این کار فقط 15 ثانیه زمان میبره )

سوالی بود در خدمتم، بازم میگم تاپیک آموزشیه و حوصله کل کل کردن ندارم.

با تشکر
          سلام
          دوست عزیز با تشکر از شما ولی برای بنده ارور میده.

نظر

نوشته اصلی توسط einstein نمایش پست ها
            طبق شکل زیر دیگه gprs و edge رو میشه قطع کرد به هیچ برنامه ای هم نیاز نیست.خیلی راحت وبی دردسر
            os 4.x

با سلام
            من ۲ جی دارم ورزن ۳.۱.۳ هست ولی این گزینه رو به صورت بیش فرض نداره که بخوام خاموش یا روشن کنم با چه برنامه ای میشود این گزینه را فعال کنم؟؟

نظر

صبر کنید ..
            X