اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل با Telegram

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكل با Telegram

سلام دوستان ... مدتى هست من با نرم افزار تلگرام به مشكل خوردم بعضى موقع ها كه نرم افزار رو باز ميكنم گوشى در حدود ٢ الى ٣ دقيقه هنگ ميكنه و هيج دكمه اى كار نميكنه ... من تلگرامو پاك كردم دوباره نصب كردم ولى مشكل پا بر جاست .... جالب اينجاس كن فقط و فقط توى تلگرام اين اتفاق ميوفته .... ممنون ميشم كمكم كنيد [emoji120]

Sent from my iPhone using Tapatalk

لطفا مدل گوشی و ورژن سیستم عاملتون رو هم بنویسید
    و همچنین اینکه چقدر از فضای گوشیتون خالی هست؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط bahman2006 نمایش پست ها
      سلام دوستان ... مدتى هست من با نرم افزار تلگرام به مشكل خوردم بعضى موقع ها كه نرم افزار رو باز ميكنم گوشى در حدود ٢ الى ٣ دقيقه هنگ ميكنه و هيج دكمه اى كار نميكنه ... من تلگرامو پاك كردم دوباره نصب كردم ولى مشكل پا بر جاست .... جالب اينجاس كن فقط و فقط توى تلگرام اين اتفاق ميوفته .... ممنون ميشم كمكم كنيد [emoji120]

سلام...دوست عزیز مشکل اصلی شما مربوط میشه به حافظه کش تلگرام که احتمالا پر شده براتون... برو تو تنظیمات خود برنامه تلگرام نه تنظیمات گوشی...! .بعد از قسمت chat setting گزینه cach setting رو انتخاب کنید و گزینه clear cach رو بزنید و دوباره ok کنید تا حافظه کش کاملا پاک بشه......موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط information1371 نمایش پست ها
        لطفا مدل گوشی و ورژن سیستم عاملتون رو هم بنویسید
        و همچنین اینکه چقدر از فضای گوشیتون خالی هست؟؟
        سلام ... گوشيم 5s مدل ١٦ گيگ ... ورژن ios 9.3.5 هستش ... چيزى در حدود ١ گيگ هم فضاى خالى در اختيار دارم

نظر

نوشته اصلی توسط babak7611 نمایش پست ها
          سلام...دوست عزیز مشکل اصلی شما مربوط میشه به حافظه کش تلگرام که احتمالا پر شده براتون... برو تو تنظیمات خود برنامه تلگرام نه تنظیمات گوشی...! .بعد از قسمت chat setting گزینه cach setting رو انتخاب کنید و گزینه clear cach رو بزنید و دوباره ok کنید تا حافظه کش کاملا پاک بشه......موفق باشید
          اتفاقا من هميشه و هر روز كش خود تلگرام رو پاك ميكنم ... فكر نميكنم مشكل از اين باشه

نظر

ممكنه بخاطر حافظه خود گوشى باشه ؟ چون توى تلگرامم نزديك ١٥ تا كانال هست كه استفاده ميكنم ...

نظر

صبر کنید ..
            X