اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید iPhone 7 Plus

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید iPhone 7 Plus

با درود

کاربران گرامی میتوانید در این تاپیک سوالات خود در رابطه با خرید و قیمت iPhone 7 Plus مطرح نمایید .

تیم مدیریت انجمن تخصصی آیفون

تنها سوال من ! وقتی گوشی توی شارژ هست چجوری آهنگ گوش بدیم ؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط Unlock-Factory نمایش پست ها
      سوال خوبیه !
      و اینجاست که اپل با سیاست های خودش وارد می شود !
      ایرپاد جدید با تکنولوژی وایرلس معرفی کرده که با هاش جیب کاربر ها رو خالی کنه !
      (فکر کنم این ایرپاد در نمونه های موجود در بازار رقیب بطلبه - بایستی جزء حرفی ای های بازار تلقی کنیمش)
      ویرایش توسط iKamangir : https://i-phone.ir/forums/member/91265-ikamangir در ساعت 08-09-2016, 05:04 AM

نظر

سلام.من سوالم اینه که با توجه به این طرح رجیستری که اخباری ازش خونده بودم ایا من میتونم در سفری که ماه اینده به امریکا دارم انلاک شده ۷ رو بخرم و بیارم اینجا استفاده کنم؟لطفا با اطلاعات درست جواب بدین چون بحث ۸۰۰ دلار پوله :d

نظر

نوشته اصلی توسط ardavanj نمایش پست ها
          سلام.من سوالم اینه که با توجه به این طرح رجیستری که اخباری ازش خونده بودم ایا من میتونم در سفری که ماه اینده به امریکا دارم انلاک شده ۷ رو بخرم و بیارم اینجا استفاده کنم؟لطفا با اطلاعات درست جواب بدین چون بحث ۸۰۰ دلار پوله :d
          معمولا ابفون های انلاک توی خود امریکا مدتی طول میکشه تا عرضه بشن و اول فقط به صورت انلاک اپراتوری میتونید بگیرید

- - - - - - - - - -

جوابش مشخصه باید پول اضافی بابت هدفون های گرانقیمت وایرلس بدید چه از نوع اپلیش چه برند های دیگه مثل زنهایزر و بوز و...

نظر

نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها
            سوال خوبیه !
            و اینجاست که اپل با سیاست های خودش وارد می شود !
            ایرپاد جدید با تکنولوژی وایرلس معرفی کرده که با هاش جیب کاربر ها رو خالی کنه !
            (فکر کنم این ایرپاد در نمونه های موجود در بازار رقیب بطلبه - بایستی جزء حرفی ای های بازار تلقی کنیمش)
            دقیقا دیشب توی کنفرانس قسمت عمر باتری رو بر حسب پخش موزیک وایرلس ٬ پخش ویدیو وایرلس محاسبه کرده بودن . من مطمعن شدم که وایرلس با آیفون ارايه میشه و حتی گزینه هفت یا هشت مزیت آیفون بود ولی در انتها دیدیم که با یک قیمت نجومی ( بین ۵۰۰ تا ۶۰۰ هزارتومان ) ارایه شدن . من عادت دارم شبها موزیک گوش بدم و گوشیمم پلاس هست بزنم تا صبح توی شارژ ( چون خیلیم شارژ شدنش طول میکشه حدود ۳ ساعت و نیم ) حالا چکار کنیم با این وضع . عجب ....

نظر

دانگل هایی برای این کار میاد حتما

نظر

نوشته اصلی توسط HamidKiller نمایش پست ها
                اون که قطعا ولی فکر کنید ! یک دانگل با ۲ ورودی ! یکی شارژیر یکی هم لاستنینگ تازه باید تبدیل هم به جک ۳.۵ بزاریم . خیلی خوبه

نظر

اون که قطعا ولی فکر کنید ! یک دانگل با ۲ ورودی ! یکی شارژیر یکی هم لاستنینگ تازه باید تبدیل هم به جک ۳.۵ بزاریم . خیلی خوبه
                  نه یه لایتنینگ به لایتنینگ و 3.5

نظر

سلام شرمنده یه سئوال آف تاپیک

پکیج کامل رینگتون و نوتیفیکیشن تون اپل واچ رو از کجا پیدا کنم؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط HamidKiller نمایش پست ها
                      شرکت Belkin این تبدیل رو دوروز پیش معرفی کرد

نظر

نوشته اصلی توسط arianios نمایش پست ها
                        شرکت Belkin این تبدیل رو دوروز پیش معرفی کرد
                        لینک اگه امکانش هست بزارید

نظر

من میخواستم از کانادا بگیرم 7 پلاس رو...اما الان تو یه تاپیک دیگه دیدم قیمت 7 پلاس تو کانادا ورژن 128 گیگ رو زده بود 1170 دلار!!
                          در حالیکه تو امریکا 860 دلار هست...چرا اینهمه تفاوت !

نظر

خوب در پیش فروش رنگ جت بلک به سرعت تمام شد و تحویل بعدی رفت واسه نوامبر.احتمالا در ایران هم این رنگ با قیمت بیشتری فروخته میشه

Jet Black iPhone 7 and 7 Plus already sold out, wait times stretch to November

نظر

نوشته اصلی توسط shifter نمایش پست ها
                              من میخواستم از کانادا بگیرم 7 پلاس رو...اما الان تو یه تاپیک دیگه دیدم قیمت 7 پلاس تو کانادا ورژن 128 گیگ رو زده بود 1170 دلار!!
                              در حالیکه تو امریکا 860 دلار هست...چرا اینهمه تفاوت !
                              دوست گرامی ارزش دلار کانادا از نمونه امریکاییش کمتره و این تفاوت قیمت به همین خاطره

نظر

صبر کنید ..
                              X