اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید iPhone 7 Plus

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• و این یکی؟؟ من امروز به این پیغام ها بر خوردم اما جستجوم نتیجه ای نداد؛ یعنی از توضیحات بخش ساپورت سایت اپل سر در نیوردم

نظر

• سلام دوستان . یه سون پلاس امروز گرفتم ولی تو سایت اپل زده تا ۱۴ دسامبر ۲۰۱۷ پشتیبانی داره و روی آداپتورش زده made in india ممکنه که این آیفون مشکل داشته باشه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط varfarin نمایش پست ها
        سلام دوستان . یه سون پلاس امروز گرفتم ولی تو سایت اپل زده تا ۱۴ دسامبر ۲۰۱۷ پشتیبانی داره و روی آداپتورش زده made in india ممکنه که این آیفون مشکل داشته باشه ؟
        تاریخ که درسته مشکلی نیست .

فقط من به شارژر شما مشکوک هستم ! شارز های ساخت هند روی یکسری از ایفون 6s پلاس قرار داشتن ! احتمالا از جایی که خریدی شارژر اصلی گوشیتون را جابجا کرده روی تمامی ایفون های 7 پلاس کاور پلاستیکی دور شارژر مات شده و ساخت چین

ببر جایی که خریدی شاکی شو ازش

نظر

سلام دوستان . یه سون پلاس امروز گرفتم ولی تو سایت اپل زده تا ۱۴ دسامبر ۲۰۱۷ پشتیبانی داره و روی آداپتورش زده made in india ممکنه که این آیفون مشکل داشته باشه ؟
          نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
          تاریخ که درسته مشکلی نیست .

فقط من به شارژر شما مشکوک هستم ! شارز های ساخت هند روی یکسری از ایفون 6s پلاس قرار داشتن ! احتمالا از جایی که خریدی شارژر اصلی گوشیتون را جابجا کرده روی تمامی ایفون های 7 پلاس کاور پلاستیکی دور شارژر مات شده و ساخت چین

ببر جایی که خریدی شاکی شو ازش

هیچ مشکلی نداره . شارژر ساخت هند روی آیفون se و 7 هم من دیدم

نظر

• ما هم نگفتیم ندیدی ! بله بایدم ببینی چون اونایی که شما دیدی فروشنده محترم با فابریک اصلیش جابجا کرده ...

نوشته اصلی توسط arten نمایش پست ها
            هیچ مشکلی نداره . شارژر ساخت هند روی آیفون se و 7 هم من دیدم

نظر

شارژر ساخت هند روي ايفون SE هست چون اپل در حال انتقال كارخانه ها از چين به هند هست ولي هر چي سرچ كردم جايي نديدم روي ٧ هم باشه
              توي فروم مك رومر هم توضيح داده :
              the Made in India Apple chargers that came inside the iPhone SE 64g box.
              (ordered from verizonwireless.com a couple of weeks ago)
              Foxconn is in the process of shifting some
              iPhone manufacturing from China to India

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط sh@y@n نمایش پست ها

و این یکی؟؟ من امروز به این پیغام ها بر خوردم اما جستجوم نتیجه ای نداد؛ یعنی از توضیحات بخش ساپورت سایت اپل سر در نیوردم
                اگر روي ios بتا هستيد اين مربوط به اون اپ گزارش مشكل به اپل هست

نظر

• سلام به دوستان
                  بنده امروز يه ايفون ٧پلاس ١٢٨ مشكي مات از فروشگاه معتبر خريدم و خودم شماره سريال رو وارد كردم و زده بوده كه اكتيو نشده
                  حتي چندبار هم خودم با گوشيم سريالش رو تو سايت چك كردم درست بود
                  اما تا اكتيوش كردم توي سايت تاريخ يكسال بعدش رو ١٧ دسامبر٢٠١٧ ميزنه در حالي كه بايد حدود ٧ ژانويه كه امروز هست رو ميزد
                  بنظرتون درسته؟ مشكل كجاست؟

نظر

• از زمانی که گوشی از اپل استور خریداری می شوذ تاریخ شروع گارانتی شروع می شود

نظر

• نوشته اصلی توسط amir oscar نمایش پست ها
                      سلام به دوستان
                      بنده امروز يه ايفون ٧پلاس ١٢٨ مشكي مات از فروشگاه معتبر خريدم و خودم شماره سريال رو وارد كردم و زده بوده كه اكتيو نشده
                      حتي چندبار هم خودم با گوشيم سريالش رو تو سايت چك كردم درست بود
                      اما تا اكتيوش كردم توي سايت تاريخ يكسال بعدش رو ١٧ دسامبر٢٠١٧ ميزنه در حالي كه بايد حدود ٧ ژانويه كه امروز هست رو ميزد
                      بنظرتون درسته؟ مشكل كجاست؟

گوشیت iccid داره ؟ اکثر گوشی هایی تحت اپراتور هستن آنلاک شدن همه اینجوری هستن از تاریخ خرید اپل استور حساب میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
                        گوشیت iccid داره ؟ اکثر گوشی هایی تحت اپراتور هستن آنلاک شدن همه اینجوری هستن از تاریخ خرید اپل استور حساب میشه
                        خير بدون اي سي سي بود و سوزن سيمكارت هم داشت

نظر

ارتباطی ندارد. به محض خرید از اپل استور ( در صورتی که ازاپل استور خرید شود ) تاریخ شروع می شود.

نظر

• نوشته اصلی توسط Parhaam نمایش پست ها
                            ارتباطی ندارد. به محض خرید از اپل استور ( در صورتی که ازاپل استور خرید شود ) تاریخ شروع می شود.

خیر جناب اینجور نیست من خودم کلی هفته گی گوشی اکتیو میکنم - بعضی از گوشی ها از همون زمان خرید از اپل استور حساب میشه - بعضی از گوشی ها هم دقیقا تاریخ روز میخورن گوشی های که به صورت خورده فروشی از اپل استور خریداری میشن به این شکل هستن

شما شاید یکی دو مورد برخورد کردی دیدی بنده در طول هفته بیش از 10 تا مورد میبنیم

نظر

خیر جناب اینجور نیست من خودم کلی هفته گی گوشی اکتیو میکنم - بعضی از گوشی ها از همون زمان خرید از اپل استور حساب میشه - بعضی از گوشی ها هم دقیقا تاریخ روز میخورن گوشی های که به صورت خورده فروشی از اپل استور خریداری میشن به این شکل هستن

شما شاید یکی دو مورد برخورد کردی دیدی بنده در طول هفته بیش از 10 تا مورد میبنیم
                              پست بنده را بخوانید. بنده همین را گفتم.

نظر

• نوشته اصلی توسط Parhaam نمایش پست ها
                                پست بنده را بخوانید. بنده همین را گفتم.

شما پست 235 را ببین من پستی از شما نقل قول نکردم ! پاسخ شما را ندادم ! شما امدی پست منو نقل قول کردی ...

نظر

صبر کنید ..
                                X