اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

شوالیه ی سیاه پوش اپل وارد میشود + نظرات

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

اخرین بار که اسم شگفتی و پرچمدار رو شنیدم زمان آیفون ۴ بود !! تجربه ثابت کرده که سِری های اِس همیشه بهتر از معمولی ها بودن البته بجز ۴ و ۴اس !! مثلا ایفون ۵اس از ۵ و ۶ اس از ۶ خیلی متفاوت تر و بهتر بودن !!

مثال میزنم با دلیل !! خوب ۴اس بشدت مشکل باتری و خراب شدن وای فای و چند مورد دیگه داشت که ۴ نداشت !! در عوض ۵اس با سنسور اثر انگشت و قابلیت های دیگه یه سرو گردن از ۵ بالاتر بود !!

۶ و ۶اس فرق چندانی با هم ندارن فقط اون قضیه باگ های امنیتی و تاچ سه بعدی و دوربین و این حرفاست که ۶اس رو از ۶ بالاتر برده البته وقتی جیلبریکش کردم تازه متوجه شدم ۶اس چقدر از ۶ قوی تره !!
    حالا این ۷ پرچمدار جدید اپل دو‌حالت داره ، یا همش تبلیغه و در باطن فرق چندانی با قبلی نداره که وجه تمایز اساسی باشه ، یا گوشی خوبی از آب در میاد و بعدها کابرهاش متوجه میشن چقدر امکانات نرم افزاری و سخت افزاریش از قبلی ها بهتره ، که در اون صورت هم قاعدتا سری اِس باید بهتر باشه !!

بیاد ، قیمتش مناسب بشه ، مخابرات گند نزنه توی برنامه ، آی او اس ۱۰ هم جیلبریک داشته باشه منم میخرم ببینم چجوریه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط information1371 نمایش پست ها
      واقعا انجمن تخصصی آیفون باید گزارش راجع به کنفرانس معرفی آیفون رو از سایت غیر تخصصی کپی کنه :\
      دوست عزیز کاش یکم یاد بگیریم به جای غر زدن های الکی بیشتر با هم راه بیایم ..
      اول اینکه اینجا بخش خارج از موضوع انجمن هست و نه پرتال خبری که شما اینجوری میگی > (
      گزارش راجع به کنفرانس معرفی آیفون رو از سایت غیر تخصصی کپی کنه ) !!
      ثانیا بنده صرفا برای به اشتراک گذاشتن نظرات دوستان این تاپیک رو زدم و در ضمن خوبه که منبع رو هم زدم و شما الکی به یه چیزی میخوای گیر بدی اگر نمیزاشتم منبع رو که دیگه هیچی ...
      امیدوارم متوجه شده باشی
      انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

دوستان خیلی دقت کردم و پیگیر شدم
        اما چیزی از ظرفیت باتری های این گوشی در دسترس نبود و نیست
        اپل چرا چیزی در این باره اشاره نکرد؟ ظرفیت باتری آیفون 7 و 7 پلاس چند میلی آمپر هست؟

نظر

نوشته اصلی توسط samiyar_app نمایش پست ها
          دوستان خیلی دقت کردم و پیگیر شدم
          اما چیزی از ظرفیت باتری های این گوشی در دسترس نبود و نیست
          اپل چرا چیزی در این باره اشاره نکرد؟ ظرفیت باتری آیفون 7 و 7 پلاس چند میلی آمپر هست؟
          به ظرفیت هیچ اشاره ای نشد فقط خیلی کوتاه اشاره کردن که این ایفون ها نسبت به 6اس حداکثر 2 ساعت بیشتر شارژ نگه میداره که به نظر من اصلا خوب نیست و باز هم مشکلات باطری توی ایفون های اپل مخصوصا مدل 7 ادامه خواهد داشت

نظر

امیدوارم مشکل کمی صدای هدفون درست کرده باشن تا ایفون 6 همه ایفون ها توبلندی صدا عالی بودن اما تو 6s و 6s plus واقعاصدای خروجی هدفون کم شده بود. نکته دیگه اینکه کاش یکم از حاشیه ها صفحه کم میکرد یا بجاش صفحه گسترش میداد . حذف حافظه 64 بنظرم درست نبود میتونست از 64 شروع بشه بجای 32. نکته دیگه اینکه jet black قشنگه اما باحافظه بالاتر و قیمت بیشتر کار قشنگی نبود یا همه رنگها اینطوری میزد یا اینم هم قیمت بقیه رنگ ها. ور واقع اگر خاطرتون باشه همین الان تو ایران رنگ ها قیمت بندی میکنن دیگه خود اپل کارو یه سره کرد !باطری هم که دیگه مشکل ابدی داره میشه برای ایفون.
            نکته مثبتشم ارتقا دوربین و اسپیکر و رم و گرافیک و سی پی یو و ضد اب و... که قبلا درز پیدا کرده بود
            در کل باید بیاد تا بهتر نظر داد، امیدوارم طرح رجبستری فقط کنسل بشه چون مشکل خرید داریم از ایران مثل تخم مرغ شانسی میشه.

Sent from my iPhone 6s using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط amirmgh نمایش پست ها
              امیدوارم مشکل کمی صدای هدفون درست کرده باشن تا ایفون 6 همه ایفون ها توبلندی صدا عالی بودن اما تو 6s و 6s plus واقعاصدای خروجی هدفون کم شده بود. نکته دیگه اینکه کاش یکم از حاشیه ها صفحه کم میکرد یا بجاش صفحه گسترش میداد . حذف حافظه 64 بنظرم درست نبود میتونست از 64 شروع بشه بجای 32. نکته دیگه اینکه jet black قشنگه اما باحافظه بالاتر و قیمت بیشتر کار قشنگی نبود یا همه رنگها اینطوری میزد یا اینم هم قیمت بقیه رنگ ها. ور واقع اگر خاطرتون باشه همین الان تو ایران رنگ ها قیمت بندی میکنن دیگه خود اپل کارو یه سره کرد !باطری هم که دیگه مشکل ابدی داره میشه برای ایفون.
              نکته مثبتشم ارتقا دوربین و اسپیکر و رم و گرافیک و سی پی یو و ضد اب و... که قبلا درز پیدا کرده بود
              در کل باید بیاد تا بهتر نظر داد، امیدوارم طرح رجبستری فقط کنسل بشه چون مشکل خرید داریم از ایران مثل تخم مرغ شانسی میشه.

Sent from my iPhone 6s using Tapatalk
              جت بلک قیمتش با بقیه تفاوتی نداره فقط ۳۲ گیگ نداره .
              من فکر میکنم جت بلک شباهت عجیبی به ۴ اس داره و حدثم اینه که مثل ۴ اس باید باشه . فقط نمیدونم زمین بخوره چ اتفاقی براش میوفته !!!

نظر

نوشته اصلی توسط Unlock-Factory نمایش پست ها

جت بلک قیمتش با بقیه تفاوتی نداره فقط ۳۲ گیگ نداره .
                من فکر میکنم جت بلک شباهت عجیبی به ۴ اس داره و حدثم اینه که مثل ۴ اس باید باشه . فقط نمیدونم زمین بخوره چ اتفاقی براش میوفته !!!
                خب به نظر شما چرا اپل میاد رنگی که میدونه احتمالا پر فروش ترین رنگ بین ایفون های جدیدش خواهد بود رو نسخه 32 گیگش رو حذف میکنه؟ غیر از اینه که برای سود بیشتر داره این کارو میکنه؟شاید کسی حافظه 128 اصلا لازمش نشه و همون 32 براش کافی باشه اما رنگ مشکی براق رو دوست داشته باشه

نظر

سوال منطقی من اینه چطور میتونم وقتی ایفون 7 به شارژه ، با هدفون اهنگ گوش کنم

نظر

نوشته اصلی توسط Reza Shah نمایش پست ها
                    سوال منطقی من اینه چطور میتونم وقتی ایفون 7 به شارژه ، با هدفون اهنگ گوش کنم
                    یک راه استفاده از داک اپل هست. یک راه استفاده از بلندگوی استریوی خود گوشیه. یک راه استفاده از ایرپاد وایرلس و یک راه هم دانگل لایتنینگ

Sent from my iPhone 6S+ using Tapatalk

نظر

پورت شارژ و جک هدفون یکی شده خو ...

نظر

پورت شارژ و جک هدفون یکی شده خو ...
                        دیگه جک هدفون نیست فقط لایتنینگ
                        مگه اینکه تبدیل چندتایی بیاد مثلا تبدیل لایتنینگ به 1 لایتنینگ و یه جک هدفون

نظر

چه فقیرانه !!!!!
                          حتی این تبدیلو تو پک هم نذاشته

نظر

چه فقیرانه !!!!!
                            حتی این تبدیلو تو پک هم نذاشته
                            اونجور که تو خبرا بود مثل اینکه اپل برای اولین بار توی پکش تبدیل رو رایگان قراره بزاره اما تبدیل 1به1 یعنی فقط لایتنینگ به جک 3.5 پس با این تبدیل بازم مشکل استفاده همزمان حل نمیشه

نظر

نوشته اصلی توسط darksider نمایش پست ها
                              خب به نظر شما چرا اپل میاد رنگی که میدونه احتمالا پر فروش ترین رنگ بین ایفون های جدیدش خواهد بود رو نسخه 32 گیگش رو حذف میکنه؟ غیر از اینه که برای سود بیشتر داره این کارو میکنه؟شاید کسی حافظه 128 اصلا لازمش نشه و همون 32 براش کافی باشه اما رنگ مشکی براق رو دوست داشته باشه
                              فعلا که جت بلک شده نسخه اسپیشال !!! همه عاشقش شدن چون واقعا زیباست و به نوعی سیاست ایرانخودرویی هست . اپل حتی بعد از کنفرانس نسخه جت بلک رو رونمایی نکرد تا همه ندیده بخرن !!!

نظر

نوشته اصلی توسط Unlock-Factory نمایش پست ها

فعلا که جت بلک شده نسخه اسپیشال !!! همه عاشقش شدن چون واقعا زیباست و به نوعی سیاست ایرانخودرویی هست . اپل حتی بعد از کنفرانس نسخه جت بلک رو رونمایی نکرد تا همه ندیده بخرن !!!
                                و البته غیر از زیباییش خش پذیری بسیار بالایی هم خواهد داشت چون رنگ بیشتری نسبت به دیگر نمونه ها روش کشیدن و البته اگه از خش افتادن لک گرفتن بدتون بیاد باید کیس براش بگیرین که اینم باز سود جداگانه براشون داره

نظر

صبر کنید ..
                                X