اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

شوالیه ی سیاه پوش اپل وارد میشود + نظرات

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• شوالیه ی سیاه پوش اپل وارد میشود + نظرات

همان طور که از قبل گفته شده بود، اپل ایجاد تغییرات بزرگ در آیفون‌ها را به دوره‌های سه ساله منتقل کرده و به همین دلیل آیفون ۷ ظاهری مانند گوشی‌های آیفون ۶s و آیفون ۶ دارد؛ اما ویژگی اصلی این تلفن همراه هوشمند ضد آب بودن آن است. آیفون ۷ از گواهی IP 67 بهره می‌برد و تا سی دقیقه می‌توان با آن در زیر آب کار کرد. جک ۳٫۵ میلی‌متری خروجی صدا روی این گوشی دیده نمی‌شود و دقیقا تمام شایعات گذشته تایید شدند. اپل برای گوشی جدید خودش از هدفون‌هایی با کابل لایتنینگ استفاده کرده و حتی یکسری هدفون جدید معرفی کرده بی‌سیم هستند و با بلوتوث کار می‌کنند.

گوشی آیفون ۷ از تراشه‌ی Apple A10 بهره می‌برد که یک پردازنده‌ی چهار هسته‌ای ۶۴ بیتی در داخل آن قرار گرفته است. سرعت این پردازنده ۴۰درصد بیشتر از مدل قبلی است. این پردازنده مصرف انرژی کمتری دارد. همچنین پردازنده‌های گرافیکی جدیدی برای این گوشی طراحی شده است.

این گوشی از سه گیگابایت رم بهره می‌برد که قطعا عملکرد این تلفن‌ همراه هوشمند در اجرای برنامه‌ها و بازی‌های مختلف را بهتر از قبل می‌کند. همچنین مشخص شد که دکمه‌ی خانه‌ی آن ( Home ) به کلی تغییر کرده است. این دکمه همانند ترک‌پد‌های لپ‌تاپ‌های مک‌بوک کار می‌کند و کاربران دیگه همانند یک دکمه با آن کار نمی‌کنند و تنها با فشار انگشت می‌توانند کارهای مختلفی انجام دهند.

دوربین مهم‌ترین بخش آیفون‌‌های جدید است که در چند ماه گذشته شایعات مختلفی درباره‌ی آن‌ها شنیده بودیم. دوربین‌ آیفون ۷ یک لنز ۱۲ مگاپیکسلی با دیافراگم f/1.8 دارد بیشتر دارد که باعث می‌شود نور بیشتری وارد گوشی شود و کیفیت عکس‌ها بیشتر شوند. همچنین این دوربین قابلیت زوم تا ۲ایکس‌ را دارد. اپل می‌گوید که این گوشی بهترین دوربین در بین تمام محصولات بازار دارد و می‌تواند با دوربین‌های DSLR رقابت کند. دوربین جلوی این گوشی هم ۷ مگاپیکسلی است و می‌تواند فیلم‌های HD ضبط کند. دوربین آیفون ۷ توانایی عکاسی با فرمت RAW دارد.

از ویژگی‌های آیفون جدید می‌توان به حافظه‌ی داخلی آن اشاره کرد. همان‌طور که انتظار داشتیم، آیفون ۷ در سه مدل با حافظه‌های داخلی ۳۲، ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایت راهی بازار خواهد شد. البته اینکه چرا مدل ۶۴ گیگابایتی راهی بازار نمی‌شود، هنوز جای سوال دارد. البته از آنجایی که آیفون جدید توانایی فیلم‌برداری با کیفیت ۴K هم دارد، حذف شدن مدل ۱۶ گیگابایتی دور از ذهن نبود، چرا که این گوشی فضای بسیار کمی را برای ذخیره اطلاعات در اختیار کاربران قرار می‌داد. این گوشی با صفحه نمایش ۴٫۷ اینچی HD راهی بازار می‌شود.

قابلیت لمس سه‌بعدی یا ۳D Touch که سال گذشته روی آیفون ۶s قرار گرفته بود، در گوشی جدید اپل با پیشرفت‌هایی همراه بوده است. به طور مثال می‌توان به ویژگی لمس سه‌بعدی چندتایی اشاره کرد. این ویژگی باعث می‌شود که صفحه نمایش به مقدار فشار وارد شده به صفحه حساس باشد و هر چقدر این فشار بیشتر شود، گوشی کارهای متفاوتی انجام می‌دهد.

این گوشی با قیمت ۶۴۹ دلار در تاریخ ۱۶ سپتامبر راهی بازار می‌شود.

نظر شما چیست ؟

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

ویرایش توسط A M iN : https://i-phone.ir/forums/member/24364-a-m-in در ساعت 08-09-2016, 12:32 AM
    انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

محشره منتظرم بیاد بخرمش خیلی امشب لذت بخش

همه چی عالی

فقط نمیدونم 4K 60 شده یا نه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
      محشره منتظرم بیاد بخرمش خیلی امشب لذت بخش

همه چی عالی

فقط نمیدونم 4K 60 شده یا نه ؟
      4k @ 30 fps

نظر

حیف شد با این سخت افزار قوی میتونست 60 فریم هم بکنه

نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
        4k @ 30 fps

نظر

عالى عالى عالى فقط جت بلك جنسش چيه دقيقا باس ديد زود به فنا نره

نظر

نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
            حیف شد با این سخت افزار قوی میتونست 60 فریم هم بکنه
            مهم‌ترین ویژگی آیفون ۷ پلاس دوربین دوتایی آن است. اپل همانند سایر شرکت‌های سازنده‌ی موبایل، از دوربین دوتایی روی گوشی جدید خودش استفاده کرده است. دوربین ۱۲ مگاپیکسلی با دیافراگم f/1.8 که به فوکوس خودکار هم مجهز شده است. همچنین مشخص شده که این دوربین توانایی فیلم‌برداری با کیفیت ۴K با نرخ ۶۰ فریم برثانیه را دارد. یکی از این دو لنز از زاویه دید بیشتری برخوردار است و همین موضوع باعث شده که قابلیت زوم اپتیکال به این تلفن همراه هوشمند اضافه شود.

نظر

نوشته اصلی توسط A M iN نمایش پست ها

همان طور که از قبل گفته شده بود، اپل ایجاد تغییرات بزرگ در آیفون‌ها را به دوره‌های سه ساله منتقل کرده و به همین دلیل آیفون ۷ ظاهری مانند گوشی‌های آیفون ۶s و آیفون ۶ دارد؛ اما ویژگی اصلی این تلفن همراه هوشمند ضد آب بودن آن است. آیفون ۷ از گواهی IP 67 بهره می‌برد و تا سی دقیقه می‌توان با آن در زیر آب کار کرد. جک ۳٫۵ میلی‌متری خروجی صدا روی این گوشی دیده نمی‌شود و دقیقا تمام شایعات گذشته تایید شدند. اپل برای گوشی جدید خودش از هدفون‌هایی با کابل لایتنینگ استفاده کرده و حتی یکسری هدفون جدید معرفی کرده بی‌سیم هستند و با بلوتوث کار می‌کنند.

گوشی آیفون ۷ از تراشه‌ی Apple A10 بهره می‌برد که یک پردازنده‌ی چهار هسته‌ای ۶۴ بیتی در داخل آن قرار گرفته است. سرعت این پردازنده ۴۰درصد بیشتر از مدل قبلی است. این پردازنده مصرف انرژی کمتری دارد. همچنین پردازنده‌های گرافیکی جدیدی برای این گوشی طراحی شده است.

این گوشی از سه گیگابایت رم بهره می‌برد که قطعا عملکرد این تلفن‌ همراه هوشمند در اجرای برنامه‌ها و بازی‌های مختلف را بهتر از قبل می‌کند. همچنین مشخص شد که دکمه‌ی خانه‌ی آن ( Home ) به کلی تغییر کرده است. این دکمه همانند ترک‌پد‌های لپ‌تاپ‌های مک‌بوک کار می‌کند و کاربران دیگه همانند یک دکمه با آن کار نمی‌کنند و تنها با فشار انگشت می‌توانند کارهای مختلفی انجام دهند.

دوربین مهم‌ترین بخش آیفون‌‌های جدید است که در چند ماه گذشته شایعات مختلفی درباره‌ی آن‌ها شنیده بودیم. دوربین‌ آیفون ۷ یک لنز ۱۲ مگاپیکسلی با دیافراگم f/1.8 دارد بیشتر دارد که باعث می‌شود نور بیشتری وارد گوشی شود و کیفیت عکس‌ها بیشتر شوند. همچنین این دوربین قابلیت زوم تا ۲ایکس‌ را دارد. اپل می‌گوید که این گوشی بهترین دوربین در بین تمام محصولات بازار دارد و می‌تواند با دوربین‌های DSLR رقابت کند. دوربین جلوی این گوشی هم ۷ مگاپیکسلی است و می‌تواند فیلم‌های HD ضبط کند. دوربین آیفون ۷ توانایی عکاسی با فرمت RAW دارد.

از ویژگی‌های آیفون جدید می‌توان به حافظه‌ی داخلی آن اشاره کرد. همان‌طور که انتظار داشتیم، آیفون ۷ در سه مدل با حافظه‌های داخلی ۳۲، ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایت راهی بازار خواهد شد. البته اینکه چرا مدل ۶۴ گیگابایتی راهی بازار نمی‌شود، هنوز جای سوال دارد. البته از آنجایی که آیفون جدید توانایی فیلم‌برداری با کیفیت ۴K هم دارد، حذف شدن مدل ۱۶ گیگابایتی دور از ذهن نبود، چرا که این گوشی فضای بسیار کمی را برای ذخیره اطلاعات در اختیار کاربران قرار می‌داد. این گوشی با صفحه نمایش ۴٫۷ اینچی HD راهی بازار می‌شود.

قابلیت لمس سه‌بعدی یا ۳D Touch که سال گذشته روی آیفون ۶s قرار گرفته بود، در گوشی جدید اپل با پیشرفت‌هایی همراه بوده است. به طور مثال می‌توان به ویژگی لمس سه‌بعدی چندتایی اشاره کرد. این ویژگی باعث می‌شود که صفحه نمایش به مقدار فشار وارد شده به صفحه حساس باشد و هر چقدر این فشار بیشتر شود، گوشی کارهای متفاوتی انجام می‌دهد.

این گوشی با قیمت ۶۴۹ دلار در تاریخ ۱۶ سپتامبر راهی بازار می‌شود.

نظر شما چیست ؟

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

واقعا انجمن تخصصی آیفون باید گزارش راجع به کنفرانس معرفی آیفون رو از سایت غیر تخصصی کپی کنه :\

نظر

آلمینیوم با روکش شیشه-جت بلک فاقد ظرفیت 32gb هست

نظر

حذف مدل ۶۴ گیگ و احیا دوباره ۳۲ گیگ جای سوال دارد.

نظر

با اینکه همه چیزو ازش قبل از معرفی میدونستیم ولی من نا امید شدم
                    تفاوت دوربین بین سری معمولی و پلاس مرتبا بیشتر میشه
                    حاشیه ها تغییری نکرده و اندازه آیفون پلاس از نوت ۷ با صفحه نمایش بزرگتر ، بزرگتره
                    پردازندشم با a9 مقایسه شده نه با a9x احتمالا نسبت به اون تغییر چندانی نکرده
                    من دوست داشتم سری پلاس رو بخرم اما اندازش یکمی بی قوارست و همچنین دوست داشتم دوربین دوگانه آیفون رو تجربه کنم
                    و یه سوال
                    دوربین دوگانه پلاس دقیقا چکار میکنه اونطور که دیشب کنفرانس رو دیدم میگفت 2 برابر زوم سخت افزاری داره و تا ۱۰ برابر هم زوم نرم افزاری فقط همین؟!!
                    اپل باید داخل جعبه سری وایرلس ایرپادهاش رو میذاشت آخه یه رنگ جدید که آدمو ترغیب نمیکنه گوشیشو عوض کنه به نظر من هم هدفون های جدید وایرلس با اونجعبش یکمی کپی کاری از سامسونگ بود ما همیشه سامسونگو متهم میکنیم اینبار اپل رو
                    و یکچیز دیگه اینکه قبلا حافظه های ۱۶ ۳۲ و ۶۴ بود که خیلی منطقی به نظر میرسید
                    بعد از اون شد ۱۶ ۶۴ و ۱۲۸ که میشد گفت حافظه کم مخصوص کسایی بود که فقط آیفون براشون گوشی همراه بود نه چیز دیگه و حافظه بالاتر مخصوص بازی خورها و عکاسا
                    ولی حالا ۳۲ و ۱۲۸!!!!!!!! من خودم ۶۴ دارم واقعا نمیدونم چجوری پرش کنم حالا اگر بخوام رنگ جدید رو داشته باشم باید پول حافظه ۱۲۸ گیگی بدم ؟
                    هر سال که به آیفون ها یه عدد اضافه میشد طراحی جدید رو میشد دید ۴ تا ۵ و ۵ تا ۶ اما حالا از آیفون ۶ تا ۷ فقط یه رنگ و یه خط آنتن باید عوض شه؟ یعنی اگر رنگ جت بلک رو اضافه نمیکرد که هیچیی!!!

نظر

نوشته اصلی توسط atabaei
                      یاده این پیرزن ها افتادم که همش دارن نق میزننو به زمین و زمان گیر میدن!
                      دوست عزیز به نظرات دیگران احترام بزارید ،همینطور که سایرین برای نظرات شما احترام قائل هستند .

نظر

من كه از رنگ جديد jet black خيلى خوشم اومد فقط باز تا از نزديك نبينيش نميشه قضاوت كرد ولى فكر كنم يه جورى جاى اثر انگشت روى بدنه زياد بيوفته [emoji848]

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

رنگ jet black کاملا براقه و یه جورایی مثل بدنه شیشه ای گوشی های سامسونگ که خب زیبایی خیلی زیادی داره اما از اونطرف این زیبایی بی هزینه نیس هم اینکه فقط ظرفیت 128 و 256 گیگ تولید میشه از اونطرف هم لک پذیری بسیار زیادی داره
                          برای اونایی که روی این قضیه حساسن و از کیس گذاشتن برای گوشی هم خوششون نمیاد جالب نخواهد بود

برای من به شخصه باز هم این ایفون 7 هم جذابیتی که باز برم و گوشیو بخاطرش عوض کنم نداره چون هنوز طراحی همون طراحی هست که 2 سال بوده و فقط خط انتن به جای 4تا شده 2تا و رنگ مشکی بهش اضافه شده و البته دوربینش بیشتر بیرون زده نسبت به 6 و 6 اس
                          حاشیه های اطراف نمایشگر و بالا و پایین گوشی هیچ تغییری نکردن و این از نظر من خوب نیست چون الان ایفون 4.7 اینچی از نظر اندازه با یه گوشی 5.1 اینچی از برند های دیگه برابری میکنه و تازه بزرگتر هم هست
                          من واقعا نفهمیدم اپل توی کنفرانس چرا از سوییچ بین دو حالت عریض و معمولی دوربین ایفون پلاس به عنوان زوم یاد میکنه؟؟؟ واقعا اگه اینجوریه پس ال جی جی 5 و هوواوی p9 هم الان باید زوم اپتیکال 2 برابری داشته باشن طبق این تعریف اپل
                          مورد بعدی در مورد هدفون ایرپاد جدید وایرلسشون هست که ب نظرم طراحیش جالب نیست مثل هدفون سیمی هست که سیمشو غیب کرده باشن و اون لوله ای که پایینشه باقی مونده و از نظر ایده هم که جعبه شارژر قبلا توی ایکون ایکس سامسونگ بود اما یکون ایکس به نظر من هدفون وایرلس کامل تر زیباتر و منطقی تری هست
                          ویرایش توسط darksider : https://i-phone.ir/forums/member/11258-darksider در ساعت 08-09-2016, 11:54 AM

نظر

راستى اين دكمه هاى ولوم صدا و جواب دادن تماس كه روى هدفونهاى معمولى اپل است روى اين محصول وايرلس چه جوريه ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

در کل خوب بود ولی می تونست بهتر هم باشه.

نظر

صبر کنید ..
                              X