اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

شوالیه ی سیاه پوش اپل وارد میشود + نظرات

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط i.Mahmoud نمایش پست ها
    دوستانی که با خش پذیر بودن جت بلک مشکل دارید میتونید از محافظ بدنه و ال سی دی پیوسته کلیر کوت استفاده کنید
    خودم برای ۶ اس و اپل واچ و ایپد از همین محافظ استفاد میکنم و خوشبختانه در ایران هم نمایندگی رسمی داره
    قیمت هم برای ایفون ۱۶۰ هزار تومن و برای اپل واچ ۴۲ میلیمتر ۱۲۰ هزار تومن و برای مک بوک اگر اشتباه نکنم ۲۵۰ هزار تومن هست ( البته گارانتی مادام العمر هست این هزینه رو فقط یک بار پرداخت میکنید و ۱۵ روز اول اگر برای محافظ مشکلی پیش بیاد بدون قید و شرط براتون تعویض میکنن و بعد ۱۵ روز هم به صورت مادام العمر به هر دلیلی اگر دوست داشته باشید میتونید فقط با پرداخت هزینه نصب که بین ۱۵ هزار تومن برای اپل واچ تا ۵۰ هزار تومن برای مک بوک هست محافظ رو عوض کنید )
    کلا عالیه و بشدت به همه پیشنهاد میکنم

سلام دوست عزيز
    ممنون بابت راهنمايي و پيشنهادتون. فقط يه مساله اي منو نگران كرده اونم اينكه تو ويديوهايي كه ديدم از اين كلير كوت با يه محلولي اسپري ميكنن به گوشي و خود محافظ! اين بعد از يه مدتي الومينيوم يا رنگ گوشي رو كه خراب نميكنه احيانا؟ مخصوصا نسخه جت بلك كه خيلي حساسه!
    ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط aasghar نمایش پست ها
      سلام دوست عزيز
      ممنون بابت راهنمايي و پيشنهادتون. فقط يه مساله اي منو نگران كرده اونم اينكه تو ويديوهايي كه ديدم از اين كلير كوت با يه محلولي اسپري ميكنن به گوشي و خود محافظ! اين بعد از يه مدتي الومينيوم يا رنگ گوشي رو كه خراب نميكنه احيانا؟ مخصوصا نسخه جت بلك كه خيلي حساسه!
      ممنون
      درود
      خواهش میکنم
      اون محلول چیز خاصی نیست و هیچ صدمه ای به دستگاه نمیزنه
      محلول اب و صابون هست و بخاطر خارج کردن حباب و نصب دقیقتر اسکین استفاده میکنن
      ویرایش توسط i.Mahmoud : https://i-phone.ir/forums/member/6226-i-mahmoud در ساعت 23-09-2016, 03:51 AM

نظر

صبر کنید ..
      X