اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

شوالیه ی سیاه پوش اپل وارد میشود + نظرات

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط dr_data_13 نمایش پست ها
    بله من ٧پلاس جت بلك ٢٥٦ ميخوام بگيرم الان پلاس ١٢٨ دارم و ٧٠ گيگش پره ميخوام كمبود حافظه نخورم

كي گفته پلاستيك فشردست!؟؟همون الومينيوم ٧٠٠٠ هست و البته قسمتهايي از شيشه.روي الومينيوم رو با رنگ خاصي پوشوندن و يه سري عمليات انجام دادن .سايت اپل رو بخونيد توضيح كامل داده.
    گوشي اي تو اين كلاس و رده قيمتي رو از پلاستيك فشرده نميشازن!!!!!

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk
    دوست گرامی بخاطر فرایند رنگ امیزی بیشتر این رنگ نسبت به باقی رنگ ها اولا لک پذیریش بالاست و دوما تو همون سایت اپل ذکر شده که نسبت به خط و خش حساسه و توصیه کرده کیس و گارد استفاده بشه بخاطر همین من حدسم اینه که مثل ال جی جی 5 که اونم همین فرایند رنگ امیزی روی فلز رو داره این گوشی وقتی دست گرفته بشه حس فلز رو نداشته باشه

نظر

نوشته اصلی توسط darksider نمایش پست ها
      دوست گرامی بخاطر فرایند رنگ امیزی بیشتر این رنگ نسبت به باقی رنگ ها اولا لک پذیریش بالاست و دوما تو همون سایت اپل ذکر شده که نسبت به خط و خش حساسه و توصیه کرده کیس و گارد استفاده بشه بخاطر همین من حدسم اینه که مثل ال جی جی 5 که اونم همین فرایند رنگ امیزی روی فلز رو داره این گوشی وقتی دست گرفته بشه حس فلز رو نداشته باشه
      من كاري به خش پذيريش ندارم
      دوستمون گفتن پلاستيك فشردست من گفتم نه همون فلز و همون المينيوم سري ٧٠٠٠ هست كه روش رنگ انيزي خاصي شده و قسمتهايي هم شيشه هست بنا به سايت خود اپل
      زيبايي رنگش اينقدر هست به نظرم كه يه گارد ازم براش بگيره و خط نيوفته ارزششو داره
      مشكي مات هم خوبه ها اما جت بلك خيلي جذابتره

نظر

مشكى مات مشكل خش پذيرى رو نداره ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط bahman2006 نمایش پست ها
          مشكى مات مشكل خش پذيرى رو نداره ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
          از نظر خش پذيري مثل رنگهاي ديگه هست و مثل ٦اس
          ولي جت بلك خش پذيريش بالاست بايد قاب استفاده كرد

نظر

نوشته اصلی توسط dr_data_13 نمایش پست ها
            من كاري به خش پذيريش ندارم
            دوستمون گفتن پلاستيك فشردست من گفتم نه همون فلز و همون المينيوم سري ٧٠٠٠ هست كه روش رنگ انيزي خاصي شده و قسمتهايي هم شيشه هست بنا به سايت خود اپل
            زيبايي رنگش اينقدر هست به نظرم كه يه گارد ازم براش بگيره و خط نيوفته ارزششو داره
            مشكي مات هم خوبه ها اما جت بلك خيلي جذابتره

sent from my iphone 6s plus using tapatalk
            جذاب همراه با عذاب البته چون اثر انگشت کاملا جذب و منعکس میشه مثل آیفون ۴ یا گلکسی ۶ و ۷ سامسونگ تمیز نگه داشتنش فوق العاده سخته و استفاده از کاور هم زیبایی رو از بین میبره من شخصا بلک مت رو میخرم

@shf@

نظر

نوشته اصلی توسط ashfa نمایش پست ها
              جذاب همراه با عذاب البته چون اثر انگشت کاملا جذب و منعکس میشه مثل آیفون ۴ یا گلکسی ۶ و ۷ سامسونگ تمیز نگه داشتنش فوق العاده سخته و استفاده از کاور هم زیبایی رو از بین میبره من شخصا بلک مت رو میخرم

@shf@
              مشکی خیلی بهتره هم از نظر خش پذیری از چهار رنگ دیگه بهتره هم مثل جت بلک کثیف نمیشه
              امیدوارم سریع جلد های ضد آب براش بیاد

نظر

نوشته اصلی توسط ashfa نمایش پست ها

@shf@
                قاب شفاف بندازيم زيباييش كم نميشه و فقط كمي كلفتتر ميشه گوشي
                بازم نظر شخصي من روي جت بلكه و صد البته سليقه ايه

نظر

دوستانی که با خش پذیر بودن جت بلک مشکل دارید میتونید از محافظ بدنه و ال سی دی پیوسته کلیر کوت استفاده کنید
                  خودم برای ۶ اس و اپل واچ و ایپد از همین محافظ استفاد میکنم و خوشبختانه در ایران هم نمایندگی رسمی داره
                  قیمت هم برای ایفون ۱۶۰ هزار تومن و برای اپل واچ ۴۲ میلیمتر ۱۲۰ هزار تومن و برای مک بوک اگر اشتباه نکنم ۲۵۰ هزار تومن هست ( البته گارانتی مادام العمر هست این هزینه رو فقط یک بار پرداخت میکنید و ۱۵ روز اول اگر برای محافظ مشکلی پیش بیاد بدون قید و شرط براتون تعویض میکنن و بعد ۱۵ روز هم به صورت مادام العمر به هر دلیلی اگر دوست داشته باشید میتونید فقط با پرداخت هزینه نصب که بین ۱۵ هزار تومن برای اپل واچ تا ۵۰ هزار تومن برای مک بوک هست محافظ رو عوض کنید )
                  کلا عالیه و بشدت به همه پیشنهاد میکنم

ویرایش توسط i.Mahmoud : https://i-phone.ir/forums/member/6226-i-mahmoud در ساعت 13-09-2016, 02:48 AM

نظر

اولین آیفونها در cnet بررسی شد

نظر

https://vimeo.com/182547192
                      تست مقاومت در آب آیفون ۷ منتشر شده در دیلی میل

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

سایت cnet کیفیت عکس های آیفون ۷ پلاس رو با ۶ اس پلاس و اس ۷ مقایسه کرده
                        http://www.cnet.com/special-reports/...#7-vs-galaxyS7
                        به نظر من که آیفون ۶ اس پلاس کیفیت و نور و روشنایی بهتری داره

نظر

نظر

نوشته اصلی توسط M-R-A نمایش پست ها
                            سایت cnet کیفیت عکس های آیفون ۷ پلاس رو با ۶ اس پلاس و اس ۷ مقایسه کرده
                            http://www.cnet.com/special-reports/...#7-vs-galaxyS7
                            به نظر من که آیفون ۶ اس پلاس کیفیت و نور و روشنایی بهتری داره
                            ایفون 6اس پلاس عکسهای روشن تری گرفته ولی توی بعضی موارد رنگهاش بیشتر به سمت اشباع رفته البته نسبت به ایفون 7 پلاس میگم
                            اما در کل بخوایم بگیم کیفیت 6اس پلاس هم توی این عکسهایی که دیدم بالاتره و ایفن 7 پلاس انگار عمسها رو به یه حالت هاله مانند کدر ثبت کرده

نظر

نوشته اصلی توسط darksider نمایش پست ها
                              ایفون 6اس پلاس عکسهای روشن تری گرفته ولی توی بعضی موارد رنگهاش بیشتر به سمت اشباع رفته البته نسبت به ایفون 7 پلاس میگم
                              اما در کل بخوایم بگیم کیفیت 6اس پلاس هم توی این عکسهایی که دیدم بالاتره و ایفن 7 پلاس انگار عمسها رو به یه حالت هاله مانند کدر ثبت کرده
                              بله دقیقا
                              تنها دلیل منم برای خرید نسخه پلاس دوربین دوتاییشه اگر بخواد تفاوتی با نسخه معمولی یا پلاس سری قبل نداشته باشه خب قطعا نسخه معمولیش رو میخرم
                              Ios10 هم ریلیز شد برای ایر ۲ ۱ گیگ حجمش هست

نظر

60b5c5d1fcce1dc6a4e1a62d20f5493a.jpg

نظر

صبر کنید ..
                                X