اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

شوالیه ی سیاه پوش اپل وارد میشود + نظرات

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط Unlock-Factory نمایش پست ها

فعلا که جت بلک شده نسخه اسپیشال !!! همه عاشقش شدن چون واقعا زیباست و به نوعی سیاست ایرانخودرویی هست . اپل حتی بعد از کنفرانس نسخه جت بلک رو رونمایی نکرد تا همه ندیده بخرن !!!
    اپل حتی بعد از کنفرانس نسخه جت بلک رو رونمایی نکرد تا همه ندیده بخرن ؟!!!!!
    دیگه به چه شکل باید رونمایی میشد که شما فکر میکنید نشده ؟!

نظر

نوشته اصلی توسط darksider نمایش پست ها
      خب به نظر شما چرا اپل میاد رنگی که میدونه احتمالا پر فروش ترین رنگ بین ایفون های جدیدش خواهد بود رو نسخه 32 گیگش رو حذف میکنه؟ غیر از اینه که برای سود بیشتر داره این کارو میکنه؟شاید کسی حافظه 128 اصلا لازمش نشه و همون 32 براش کافی باشه اما رنگ مشکی براق رو دوست داشته باشه
      دقیقن همینطوره
      بعضی از سیاست های اپل برای سود جویی و تحمیل هزینه ی بیشتر رو دست خریدار خیلی مشمئز کننده و بد هست
      این رو به عنوان کسی که تا حالا فقط از اپل استفاده کرده و سمت محصولات رقیب نرفته دارم می گم!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

تمرکز بیش از حد روی دوربین بیشتر شبیه معرفی کانن بود تا اپل اونم در شرایطی که اکثر برندها پیش از این دوربین با دو لنز ارائه دادن- معرفی رنگ جت بلک به مدت طولانی در بخشی که همیشه به نوآوری ها اختصاص داشت - حذف جک هدفون استاندارد بدون توجیه منطقی با این توجیه که جسارت داشتیم و نیاز به فضا جهت haptic feedback - آداپتور جک ۳.۵ میلیمتری به لاتنینگ با طراحی خنده دار-پس از چهار سال که از عرضه سری z سونی به عنوان اولین گوشی مقاوم در برابر نفوذ آب میگذره ارائه گوشی با استانداردی در سطح پایین تر تاسف آوره- چطور اپل پنسیل و ایرپاد بی سیم به تکنولوژی شارژ سریع مجهز هستند اما آیفون نیست- فراموش نکنیم که استیو جابز در معرفی آیفون گفت چه هیچ کس قلم نمیخواد اخ منظور فقط به قلم نبود و منظور به داشتن یکدستگاه کامل بدون نیاز به وسایل جانبی ضروری بود اما حالا ما با کابل خنده داری جهت تبدیل روبرو هستیم - در معرفی آیفون استیو جابز گفت این گوشی ۵ سال جلوتره الان چطور؟
        این گوشی فقط تکامل یافته نسخه ی پیشینه

@SHF@

نظر

من که واقعا موندم بین پلاس و نسخه معمولی
          تا الان بزگترین گوشی من آیفون ۶اس بوده از نظر صفحه
          دوستانی که نسخه پلاس دارن تو طولانی مدت اذیت نمیشن چون من عادت دارم گوشی رو تو جیب بذارم
          از طرف دیگه پلاس رو برای دوربین دوتاییش میخوام
          آیا تو کارایی معمولی دوربین و عکس برداری معمولی فرقی بین این دو نسخه هست ؟
          زیاد اهل عکاسی و غیره نیستم
          نظر شما چیه دوستان ؟

نظر

نوشته اصلی توسط information1371 نمایش پست ها
            واقعا انجمن تخصصی آیفون باید گزارش راجع به کنفرانس معرفی آیفون رو از سایت غیر تخصصی کپی کنه :\
            باز کننده تاپیک از طرف انجمن تخصصی آیفون نیستند، گزارش در بلاگ تهیه شده!

انجمن تخصصی آیفون » آیفون 7 و آیفون 7 پلاس معرفی شدند

نظر

نوشته اصلی توسط M-R-A نمایش پست ها
              با اینکه همه چیزو ازش قبل از معرفی میدونستیم ولی من نا امید شدم
              تفاوت دوربین بین سری معمولی و پلاس مرتبا بیشتر میشه
              حاشیه ها تغییری نکرده و اندازه آیفون پلاس از نوت ۷ با صفحه نمایش بزرگتر ، بزرگتره
              پردازندشم با a9 مقایسه شده نه با a9x احتمالا نسبت به اون تغییر چندانی نکرده
              من دوست داشتم سری پلاس رو بخرم اما اندازش یکمی بی قوارست و همچنین دوست داشتم دوربین دوگانه آیفون رو تجربه کنم
              و یه سوال
              دوربین دوگانه پلاس دقیقا چکار میکنه اونطور که دیشب کنفرانس رو دیدم میگفت 2 برابر زوم سخت افزاری داره و تا ۱۰ برابر هم زوم نرم افزاری فقط همین؟!!
              اپل باید داخل جعبه سری وایرلس ایرپادهاش رو میذاشت آخه یه رنگ جدید که آدمو ترغیب نمیکنه گوشیشو عوض کنه به نظر من هم هدفون های جدید وایرلس با اونجعبش یکمی کپی کاری از سامسونگ بود ما همیشه سامسونگو متهم میکنیم اینبار اپل رو
              و یکچیز دیگه اینکه قبلا حافظه های ۱۶ ۳۲ و ۶۴ بود که خیلی منطقی به نظر میرسید
              بعد از اون شد ۱۶ ۶۴ و ۱۲۸ که میشد گفت حافظه کم مخصوص کسایی بود که فقط آیفون براشون گوشی همراه بود نه چیز دیگه و حافظه بالاتر مخصوص بازی خورها و عکاسا
              ولی حالا ۳۲ و ۱۲۸!!!!!!!! من خودم ۶۴ دارم واقعا نمیدونم چجوری پرش کنم حالا اگر بخوام رنگ جدید رو داشته باشم باید پول حافظه ۱۲۸ گیگی بدم ؟
              هر سال که به آیفون ها یه عدد اضافه میشد طراحی جدید رو میشد دید ۴ تا ۵ و ۵ تا ۶ اما حالا از آیفون ۶ تا ۷ فقط یه رنگ و یه خط آنتن باید عوض شه؟ یعنی اگر رنگ جت بلک رو اضافه نمیکرد که هیچیی!!!
              دوست عزیز، اپل داره ۳۲ رو به قیمت ۱۶ و ۱۲۸ رو به قیمت ۶۴ گیگ میده، کسی هست که بدش بیاد دوبرابر حافظه با قیمت نصف بگیره؟ شما دارید پول ۶۴ گیگی پارسال رو میدید و ۱۲۸ میگیرید!

نظر

حیف حییف حییییف شهرستان بودم نتونستم مثل هرسال آنلاین ببینم
                ولی با اینحال که همه چیز رو دربارش میدونستیم ولی باز هم از خوندن تحریریه و مشخصات آیفون جدید به وجد اومدم
                از دوستان این بخش تشکر میکنم
                من که لحظه شماری میکنم تا با قیمت مناسب وارد ایران بشه
                این حجم بندی اپل هم دیگه فکر کنم همه معترضان رو سرجاشون بنشونه چرا که هم حجم 32 مقدار مناسبی هست و کسانی که از حجم کم 16 غر میزدن راضی میشن
                هم حجم 128 که به قول دبیرتحریریه با قیمت 64 عرضه میشه و فضای مناسبی ارائه میده که البته با کیفیت فیلمبرداری که داره فضای مناسبی هست
                در کل میشه گفت با اینکه تغییر زیادی نسبت به 6اس در ظاهر نکرده اما سخت افزار و دکمه خانه جدید و ضد آب بودن و دوربین بالاخره تغییرات خوب هرچند کوچکی هستند
                ویرایش توسط Ariaaa : https://i-phone.ir/forums/member/43328-ariaaa در ساعت 10-09-2016, 03:56 PM

نظر

نوشته اصلی توسط A M iN نمایش پست ها
                  دوست عزیز کاش یکم یاد بگیریم به جای غر زدن های الکی بیشتر با هم راه بیایم ..
                  اول اینکه اینجا بخش خارج از موضوع انجمن هست و نه پرتال خبری که شما اینجوری میگی > (
                  گزارش راجع به کنفرانس معرفی آیفون رو از سایت غیر تخصصی کپی کنه ) !!
                  ثانیا بنده صرفا برای به اشتراک گذاشتن نظرات دوستان این تاپیک رو زدم و در ضمن خوبه که منبع رو هم زدم و شما الکی به یه چیزی میخوای گیر بدی اگر نمیزاشتم منبع رو که دیگه هیچی ...
                  امیدوارم متوجه شده باشی
                  در کل با شما موافقم، از نظر اخلاقی چه ایرادی داره که یک مطلب خوب از جای دیگه با ذکر منبع آورده بشه تا هم کاربران انجمن استفاده کنند و هم حق نویسنده ی اصلی ضایع نمیشه با ذکر منبع
                  ولی اینجانب یکبار در همین بخش، یک خبر مفید از جای دیگه با ذکر منبع آوردم مدیران با بنده برخورد کردند و تاپیک من مردود شد!
                  البته حرف من این نیست که با تاپیک شما هم باید برخورد بشه ولی خب این یه ذره دور از انصافه!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط i.Mahmoud نمایش پست ها
                    اپل حتی بعد از کنفرانس نسخه جت بلک رو رونمایی نکرد تا همه ندیده بخرن ؟!!!!!
                    دیگه به چه شکل باید رونمایی میشد که شما فکر میکنید نشده ؟!
                    بعد از کنفرانس چند نمونه آیفون گذاشتن برای دیدن و کارکردن ٬ جت بلک رو کسی ندید متاسفانه . منظورم این بود .

نظر

بعد از کنفرانس چند نمونه آیفون گذاشتن برای دیدن و کارکردن ٬ جت بلک رو کسی ندید متاسفانه . منظورم این بود .
                      جت بلک موجود بود من چند فیلم 4k دانلود کردم به cnet مراجعه کنید.

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

کنفرانس طبق روال گدشته بود و بعد از اتمام همه دیوایس های معرفی شده نمایش داده شد
                        در Youtube و CBS News و Cnet سرچ کنید ویدیو تمام رنگ ها و ( جت بلک ) موجوده

عکسهای مربوط به روز کنفرانس

ویرایش توسط i.Mahmoud : https://i-phone.ir/forums/member/6226-i-mahmoud در ساعت 13-09-2016, 07:34 PM

نظر

نوشته اصلی توسط M-R-A نمایش پست ها
                          من که واقعا موندم بین پلاس و نسخه معمولی
                          تا الان بزگترین گوشی من آیفون ۶اس بوده از نظر صفحه
                          دوستانی که نسخه پلاس دارن تو طولانی مدت اذیت نمیشن چون من عادت دارم گوشی رو تو جیب بذارم
                          از طرف دیگه پلاس رو برای دوربین دوتاییش میخوام
                          آیا تو کارایی معمولی دوربین و عکس برداری معمولی فرقی بین این دو نسخه هست ؟
                          زیاد اهل عکاسی و غیره نیستم
                          نظر شما چیه دوستان ؟
                          من ٥ اس داشتم بعد اومدم روي ٦اس پلاس
                          اولش سخته ولي بعد عادت ميكني و اصلا نميتوني گوشي كوچيك دستت بگيري ضمنا باطريشم با مدل معموليش قابل قياس نيست.باطريش عاليه

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط dr_data_13 نمایش پست ها
                            من ٥ اس داشتم بعد اومدم روي ٦اس پلاس
                            اولش سخته ولي بعد عادت ميكني و اصلا نميتوني گوشي كوچيك دستت بگيري ضمنا باطريشم با مدل معموليش قابل قياس نيست.باطريش عاليه

شما 7 Plus میگیری؟ اگه آره کدوم رنگ؟

نظر

نوشته اصلی توسط i.Mahmoud نمایش پست ها
                              کنفرانس طبق روال گدشته بود و بعد از اتمام همه دیوایس های معرفی شده نمایش داده شد
                              در Youtube و CBS News و Cent سرچ کنید ویدیو تمام رنگ ها و ( جت بلک ) موجوده

عکسهای مربوط به روز کنفرانس

بله حق با شماست من اشتباه متوجه شده بودم . این جت بلک که خیلی اثر انگشت روش میمونه و جنسش ظاهرا پلاستیک فشرده براق هست !!! من خیلی به شک هستم نمیدونم واقعا چجوریه باید از نزدیک دید .

نظر

شوالیه ی سیاه پوش اپل وارد میشود + نظرات

نوشته اصلی توسط pouriar نمایش پست ها
                                شما 7 Plus میگیری؟ اگه آره کدوم رنگ؟
                                بله من ٧پلاس جت بلك ٢٥٦ ميخوام بگيرم الان پلاس ١٢٨ دارم و ٧٠ گيگش پره ميخوام كمبود حافظه نخورم

بله حق با شماست من اشتباه متوجه شده بودم . این جت بلک که خیلی اثر انگشت روش میمونه و جنسش ظاهرا پلاستیک فشرده براق هست !!! من خیلی به شک هستم نمیدونم واقعا چجوریه باید از نزدیک دید .
                                كي گفته پلاستيك فشردست!؟؟همون الومينيوم ٧٠٠٠ هست و البته قسمتهايي از شيشه.روي الومينيوم رو با رنگ خاصي پوشوندن و يه سري عمليات انجام دادن .سايت اپل رو بخونيد توضيح كامل داده.
                                گوشي اي تو اين كلاس و رده قيمتي رو از پلاستيك فشرده نميشازن!!!!!

ویرایش توسط dr_data_13 : https://i-phone.ir/forums/member/140916-dr_data_13 در ساعت 12-09-2016, 01:16 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X