اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 7 Plus

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 7 Plus

خب اگه كار كرد كه سالمه ، چون در صورت سوختن مسلما نمي تونست ولتاژ گوشي را تامين كنه ، براي شيائومي ١٦ و ٢٠ هزار از شارژر ايپد استفاده كنيد ، من استفاده مي كنم بي دردسر ( ١٦ هزار )

اون بو هم فقط براي داغ شدن بيش از حدش بوده ، ولي من با شارژر ايپد ايفون ٧ پلاس را شارژ كردم و مشكلي نداشت
    اينها ديگه ته سواد من بود [emoji1352]
    Sent from my iPhone using Tapatalk
    ویرایش توسط nastaran_az : https://i-phone.ir/forums/member/81154-nastaran_az در ساعت 16-01-2017, 03:18 AM

نظر

نوشته اصلی توسط nastaran_az نمایش پست ها
      خب اگه كار كرد كه سالمه ، چون در صورت سوختن مسلما نمي تونست ولتاژ گوشي را تامين كنه ، براي شيائومي ١٦ و ٢٠ هزار از شارژر ايپد استفاده كنيد ، من استفاده مي كنم بي دردسر ( ١٦ هزار )

اون بو هم فقط براي داغ شدن بيش از حدش بوده ، ولي من با شارژر ايپد ايفون ٧ پلاس را شارژ كردم و مشكلي نداشت
      اينها ديگه ته سواد من بود [emoji1352]

شما لطف دارین و ممنونم از جوابتون مرسییی الانم میبرمش یه تعمیراتی ببینم ولتاژش رو چک کنن من کلا ادمی نیستم ریسک کنم خخخخخ ولی یه کله شارژر باید بخرم برا پاور بانکه

نظر

بردم و گفت مشکلی نداره شارژره و آمپرشو چک کرد در حد 1 امپر بود
        دوستان یه سوال این سایت سیب اپ رو دیدید ؟؟؟؟؟ مشکلی پیش نمیاره ازش برنامه بگیریم ؟ 10 تومن میدی برا یه ماه همه چی رایگان میشه

نظر

دوستان باتری رو بیخیال تورو خدا کمکم کنین من وقتی خریدم گوشی رو با ایتونز خیلی راحت سینک شد بعد اینکه دیروز گوشیو بردم بیرون دادم برام دو تا بازی حجم بالا بریزه بعد برگشتم خونه تو قسمت سافاری دو تا ایکون اضافه شده بود به اسم تانگبو بعد اینکه اون یارو برام بازی نصب کرد دیگه اصلا نمیتونم سینک بشم به ایفون چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
          یکی گفت با تانگبو ریخته باشه برات دیگه برا همیشه قید ایتونز رو بزن درسته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط metzelder نمایش پست ها
            دوستان باتری رو بیخیال تورو خدا کمکم کنین من وقتی خریدم گوشی رو با ایتونز خیلی راحت سینک شد بعد اینکه دیروز گوشیو بردم بیرون دادم برام دو تا بازی حجم بالا بریزه بعد برگشتم خونه تو قسمت سافاری دو تا ایکون اضافه شده بود به اسم تانگبو بعد اینکه اون یارو برام بازی نصب کرد دیگه اصلا نمیتونم سینک بشم به ایفون چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
            یکی گفت با تانگبو ریخته باشه برات دیگه برا همیشه قید ایتونز رو بزن درسته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
            بهترین کار استفاده از آیتونز هستش.
            این برنامه های متفرقه همین مشکلات رو برای گوشی ایجاد میکنه.
            بجای هزینه های متفرقه بهتره یک گیفت کارت تهیه آیتونز و یک سرویس تغییر آی پی تهیه کنید و بدون هیچ مشکلی برنامه های مورد نظر خودتون رو از آیتونز دانلود و استفاده کنید.
            از برنامه تغییر آی پی هم فقط برای عبور از خطای 1009 استفاده کنید.

نظر

سلام دوستان
              يه مشكلي هست كه واقعا داره اذيتم ميكنه! من وقتي يه نفرو ذخيره ميكنم تو كانتكت گوشيم اگر اون فرد تلگرام داشته باشه بعد از يه مدتي ازش دوتا درست ميكنه. يعني مثلا ميرم ميبينم طرف اسمش دوبار ذخيره شده. بعضي موقع ها هم ميبينم طرف مثلا چهاربار ذخيره شده. احساسم اينه كه تلگرام اين مشكلو به وجود مياره. ميخواستم بدونم كسي هس به اين مشكل خورده باشه؟ راه حلي سراغ داريم؟
              ممنون

نظر

منم قبلا كه تو تلگرام خيلي فعال بودمو خيلي چت ميكردم اين مشكلو داشتم. البته اون موقع گوشيم نوت ٥ بود.

نظر

سلام
                  دوستان ایفون۷ پلاس نسخه ۳۲ گیگ چقدر حافظه اش در دسترس قرار میگیره ؟

نظر

نوشته اصلی توسط rezanoroozy نمایش پست ها
                    سلام
                    قاعدتا ٢٨ گيگ اينا

نظر

نوشته اصلی توسط rezanoroozy نمایش پست ها
                      سلام
                      قاعدتا ٢٨ گيگ اينا

خیر 28 نیست قریان.کل حافظه واقعی 27 گیگ و کل حافظه در دسترس 23 گیگ.
                      اصلا 32 نگیر چون راضیت نمیکنه
                      ویرایش توسط asaber : https://i-phone.ir/forums/member/103377-asaber در ساعت 22-01-2017, 01:34 PM

نظر

دوستان یک مشکل جدی ک واقعا کلافم کرده
                        یه مدت پیش گوشی دیگه به lte همراه اول وصل نشد و با سیم ایرانسل هم تست کردم وصل نشد و ریست نتورک هم کردم نشد
                        ریستور کردم درست شد تا دوباره چند روز پیش این مشکل دوباره ایجاد شد
                        کسی راه حلی جز ریستور نداره؟

نظر

نوشته اصلی توسط aasghar نمایش پست ها
                          سلام دوستان
                          يه مشكلي هست كه واقعا داره اذيتم ميكنه! من وقتي يه نفرو ذخيره ميكنم تو كانتكت گوشيم اگر اون فرد تلگرام داشته باشه بعد از يه مدتي ازش دوتا درست ميكنه. يعني مثلا ميرم ميبينم طرف اسمش دوبار ذخيره شده. بعضي موقع ها هم ميبينم طرف مثلا چهاربار ذخيره شده. احساسم اينه كه تلگرام اين مشكلو به وجود مياره. ميخواستم بدونم كسي هس به اين مشكل خورده باشه؟ راه حلي سراغ داريم؟
                          ممنون
                          هر بار ک یکی از کانتکت ها دیلیت اکانت میکنه و دوباره میاد ، یکبار دیگه ذخیره میشه ، این مورد مربوط ب تلگرام میشه ، میتونید دسترسی تلگرام رو ب کانتکت ها ببندید !

نظر

سلام دوستان
                            وقتي كه دارم به اهنگ گوش ميكنم حس ميكنم يكي از اسپيكراي گوشي كار نميكنه سمت راست خوبه ولي اون يكي نه چون ب وضوح ميشه حس كنم كه نزديك گوش ك مياد سمت راست بيشتر ميشه صداش اما اون يكي نه الان من بايد چي كار كنم ؟ببرم درس كنن؟

نظر

نوشته اصلی توسط eli12 نمایش پست ها
                              سلام دوستان
                              وقتي كه دارم به اهنگ گوش ميكنم حس ميكنم يكي از اسپيكراي گوشي كار نميكنه سمت راست خوبه ولي اون يكي نه چون ب وضوح ميشه حس كنم كه نزديك گوش ك مياد سمت راست بيشتر ميشه صداش اما اون يكي نه الان من بايد چي كار كنم ؟ببرم درس كنن؟
                              مطمئنيد آهنگتون استريوي كامل هست ؟ شايد برنامه اي باشه كه بتونه اسپيكرهاي طرفين را جدا چك كنه ، منم ممنون مي شم دوستان معرفي كنند

نظر

مطمئنيد آهنگتون استريوي كامل هست ؟ شايد برنامه اي باشه كه بتونه اسپيكرهاي طرفين را جدا چك كنه ، منم ممنون مي شم دوستان معرفي كنند

خوب راستش من با برنامه documnet 5 اهنگ گوش ميدم البته با هنسفري

نظر

صبر کنید ..
                                X