اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 7 Plus

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

این دکمه هوم لمسی رو کاری نمیشه کرد که فشار کمتری بدیم تا کار کنه؟

نظر

نوشته اصلی توسط armin_punisher6 نمایش پست ها
      این دکمه هوم لمسی رو کاری نمیشه کرد که فشار کمتری بدیم تا کار کنه؟
      دکمه هوم دیگه مثل سابق نیست - به صورت خازنی طراحی شده و اون فیدبکی هم که شما حس می کنید به خاطر taptic engine هست .

نظر

نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها
        دکمه هوم دیگه مثل سابق نیست - به صورت خازنی طراحی شده و اون فیدبکی هم که شما حس می کنید به خاطر taptic engine هست .
        میدونم.منظورم اینه نمیشه کاری کرد که فشار کمتری بدیم برای استفاده.

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها

نظر

نوشته اصلی توسط armin_punisher6 نمایش پست ها
          روشی نیست ولی میشه میزان فیدبک رو بیشتر کرد .

نظر

عملکرد دکمه خازنی خیلی جالبه
            دقیقا حق دکمه فیزیکی رو داره

نظر

سلام دوستان میدونم جای این سوال اینجا نیست پیشاپیش عذر خواهی میکنم

من از وقتی به ios10 اپدیت کردم وقتي با كسي تو واتس اپ تماس میگیرم اون تماس به phone گوشی هم اضافه میشه چجوري ميتونم كاري كنم كه توی phone اصلی گوشیم اضافه نشه؟

سوال دوم اینکه توی منوی واتس اپ قسمت notification گزینه تغییر زنگ صدای واتس اپ نیست. از کجا میتونم زنگ واتس اپ و تغییر بدم؟؟

ممنونم

نظر

از ios10 به بعد اینجوری شده هر تماس که میگیرید به قسمت phone میره درسته - راهی هم نداره گویا

راجب سوال دوم تغییر صدای زنگ - قسمت ستینگ - ناتیکشن - ساند - دسترسی داری به زنگ دلخواهت انتخاب کنی

نوشته اصلی توسط aliitaly نمایش پست ها
                سلام دوستان میدونم جای این سوال اینجا نیست پیشاپیش عذر خواهی میکنم

من از وقتی به ios10 اپدیت کردم وقتي با كسي تو واتس اپ تماس میگیرم اون تماس به phone گوشی هم اضافه میشه چجوري ميتونم كاري كنم كه توی phone اصلی گوشیم اضافه نشه؟

سوال دوم اینکه توی منوی واتس اپ قسمت notification گزینه تغییر زنگ صدای واتس اپ نیست. از کجا میتونم زنگ واتس اپ و تغییر بدم؟؟

ممنونم

نظر

نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
                  از ios10 به بعد اینجوری شده هر تماس که میگیرید به قسمت phone میره درسته - راهی هم نداره گویا

راجب سوال دوم تغییر صدای زنگ - قسمت ستینگ - ناتیکشن - ساند - دسترسی داری به زنگ دلخواهت انتخاب کنی
                  مشکل اینه که توی ستینگ واتس اپ فقط گزینه مسیج و گروپ رو دارم وگزینه call notification ندارم

نظر

نوشته اصلی توسط aliitaly نمایش پست ها
                    مشکل اینه که توی ستینگ واتس اپ فقط گزینه مسیج و گروپ رو دارم وگزینه call notification ندارم
                    عجیبه ! واتس را پاک کن - مجدد ورژن جدیدشو نصب کن

نظر

عجیبه ! واتس را پاک کن - مجدد ورژن جدیدشو نصب کن
                      این کار رو کردم ولی بازم نشد!!!

نظر

گوشی ام نه با ای تولز و نه با ای تولز به سیستم کانکت نمیشه ...دلیلش چیه؟؟؟ یه دفعه ای اینجوری شدتا یه یکی دو هفته پیش این مشکل و نداشتم

نظر

نوشته اصلی توسط bamzii نمایش پست ها
                          گوشی ام نه با ای تولز و نه با ای تولز به سیستم کانکت نمیشه ...دلیلش چیه؟؟؟ یه دفعه ای اینجوری شدتا یه یکی دو هفته پیش این مشکل و نداشتم
                          سيستم عاملوت ويندوزه؟ اگه ويندوزه برنامه device manager رو باز كنيد و درايوراي گوشيتون رو پيدا كنيد uninstallشون كنيد درضمن تيك show hidden drivers رو بزنيد حتما سپس وقتي pc به نت وصله گوشيتونو وصل كنيد

نظر

این تاپیک چرا کسی فعال نیست

بچه ها میشه از باطری گوشیتون بگید چقدر نگه میداره با wifi

حس میکنم روی ios 10.1 مصرف بیشتر شده ؟ برای شما چطور
                            من دائم نتم روشنه حالا يا wifi يا موبايل ديتا كه 10ساعت اسكرين يا همون usage ميگيرم كه فوق العادست نسبت به گوشيهايي كه قبلا داشتم

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط pouyasony نمایش پست ها
                              من دائم نتم روشنه حالا يا wifi يا موبايل ديتا كه 10ساعت اسكرين يا همون usage ميگيرم كه فوق العادست نسبت به گوشيهايي كه قبلا داشتم

لطفا اطلاعات غلط ندين مصرف ios تو نسخه 10.1.1 خيلي زياد شده ... و تو بيشتر سايتاي خبري هم نوشتن كه مشكل نرم افزاريه
                              من خودم مجبور شدم با آيتونز ريستور كنم كه يه كم بهتر بشه

نظر

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 7 Plus

نوشته اصلی توسط Cyanogen نمایش پست ها
                                لطفا اطلاعات غلط ندين مصرف ios تو نسخه 10.1.1 خيلي زياد شده ... و تو بيشتر سايتاي خبري هم نوشتن كه مشكل نرم افزاريه
                                من خودم مجبور شدم با آيتونز ريستور كنم كه يه كم بهتر بشه

قشنگ نگا كن

ویرایش توسط pouyasony : https://i-phone.ir/forums/member/200515-pouyasony در ساعت 03-12-2016, 06:20 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X