اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 7 Plus

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط amir.f نمایش پست ها
    باسلام دوست عزیز.
    افتادن این اتفاقات طبیعی هستش البته برای یکی دو دفعه...!
    دلایلی زیاده برای توضیح این اتفاق ولی جای نگرانی نیس اگه دوباره تکرار شد حتما گوشیو ببرید نشون بدید.
    یه سوال:گوشیو که خریدید چک کردید ببنید کی اکتیو شده؟
    نه ندیدم چه جوری میتونم ببینم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط davyjones نمایش پست ها
      نه ندیدم چه جوری میتونم ببینم ؟
      ميتوني از سايت خوده اپل چك كني

https://checkcoverage.apple.com

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
      www.i-phone.ir
      !Square the circle

تلگرام:
      ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
      صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

• بچه ها این ورژن ios 10.3.3 فاجعه هست همه چیش عالیه فقط فقط باطری شدید مصرفش زیاد هست قبلا روی 10.2 اصلا اینجوری نبود

دو تا گوشی پلاس دارم هر دو تاشون اینجوری هستن یکی هم جدید نو خریدم بازم اونم اینجوریه

واقعا نمیدونم هر ساله همیشه موقع معرفی ایفون های جدید چرا اپل اینجوری آپدیت میده از روی عمده واقعا ...!

نظر

• نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
          بچه ها این ورژن ios 10.3.3 فاجعه هست همه چیش عالیه فقط فقط باطری شدید مصرفش زیاد هست قبلا روی 10.2 اصلا اینجوری نبود

دو تا گوشی پلاس دارم هر دو تاشون اینجوری هستن یکی هم جدید نو خریدم بازم اونم اینجوریه

واقعا نمیدونم هر ساله همیشه موقع معرفی ایفون های جدید چرا اپل اینجوری آپدیت میده از روی عمده واقعا ...!
          باسلام دوست عزیز.
          شما یکبار به آخرین ورژن ریستور کنید به احتمال قوی درست میشه.
          موفق باشید.

نظر

• دوستان من وقتی با یک شماره تماس می گیرم یا کسی بهم زنگ میزنه اون شماره در قسمت Recent call نمایش داده نمیشه تا وقتی که به اینترنت وصل بشم و بعد از وصل شدن به اینترنت نمایش داده می شه حالا چیکار کنم تا بدون اتصال به اینترنت نمایش داده بشه؟

نظر

• مشل با زمان اس ام اس کسی داره اینجا؟همراه اولم ios گوشیم رو10.3.3 هست یک ساعت قبل نشون میده

نظر

• سلام خدمت دوستان گرامی
                حالا نمیدونم این یه مشگل یا نه
                من گوشیم وقتی پیام از تلگرام یا اینستاگرام میاد صفحه گوشیم یا روشننمیشه یا اگه روشن میشه صدا نمیده در صورتی که همه تیکاش روشنه تو تنظیمات اگه صفحه گوشیم روشن باشه فقط از بالا به پایین پیغام میاد ولی اگه صفحه خاموش باشه پیام بیاد صفحه بعضی وقتا روشن میشه ولی بی صدا
                مسیجم همینطور میاد ولی صفحه روشن نمیشه و فقط صداش میاد اخرین ورژنم هست گوشیم سون پلاس128 ممنون میشم بگید مشگل از کجاست

نظر

• دوستان بعد اپدیت به ۱۱.۰.۲ کیبودر فارسی حذف شده؟ از تو قسمت اد کردن ها نه این که قبلا رو ۱۱ داشتید و بعد اپدیت مونده باشه!

نظر

• نوشته اصلی توسط mrmeysam نمایش پست ها
                    مشل با زمان اس ام اس کسی داره اینجا؟همراه اولم ios گوشیم رو10.3.3 هست یک ساعت قبل نشون میده
                    سلام
                    بله اكثر كسايي كه همراه اول دارن اين مشكل هست اگر سيم ايرانسل استفاده كنين مشكلي نداره من پيگيرش شدم و گفتن يا از اپراتور هست يا از ios لازم نيس شما كاري كنين با آپديت هاي بعدي مشكل حل ميشه

نظر

• دوستان سلام
                      ازموقعی که به ios11اپدیت کردم گوشی خودبه خود صفحهش سیاه میشه. تماس هم گرفته میشه ولی صفحه سیاهه.
                      همینجورمیمونه تا شارژتمام شه. بعداز به شارژ زدن هم خیلی وقتها گوشی رو ارم اپل میمونه!!! توی دوهفته اخیر ۶-۷ باراین اتفاق افتاده! اول اینکه ایراداز باتریه؟ اگه بله چرابعدازاپدیت اینطورشد؟ اگه ازباتری نیست ازچی میتونه باشه؟
                      ایا ببرم دبی اپل استور تعویض میکنه؟ فقط جعبه رو ببرم؟
                      درضمن یه ایفون6s هم دارم که اونم مشکل داره و درست شدنی نیست. ایا تعویض میکنه اپل استور؟؟.
                      ممنونم ازهمه

نظر

• میتونه برای سنسور باشهوولی قبل هر کاری ریستور بعد نشد سخت افزار

نظر

• ازقرار بااپدیت۱۱ پشکلات زیادشده. فعلابا ۱۱.۲ بهترشد

نظر

• سلام دوستان .
                            سوال من در مورد گوش هاي طرح اصلي است.
                            آيا مي توان سيستم عامل آْن را عوض كنيم. مثلا اندوريد 4 نصب كنيم.
                            من يك 7pluse طرح خريدم ولي بعضي از امكاناتش كار نميكنه . مثل : اثر انگشت (تعريف مي شود ولي هر كي انگشتش را نگه دارد lock را باز مي كند)
                            Wall paper پويا و يا Dynamic را اجرا نمي كند و ...
                            مي خواستم بدونم چگونه ميشه رام آن را عوض كنيم؟ آيا اصلا ميشه يا نه ؟
                            ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط all4u نمایش پست ها
                              دوستان بعد اپدیت به ۱۱.۰.۲ کیبودر فارسی حذف شده؟ از تو قسمت اد کردن ها نه این که قبلا رو ۱۱ داشتید و بعد اپدیت مونده باشه!

چرا باید حذف شده باشه؟ من حذف کردم و دوباره اضافه کردم مشکلی نبود. فقط دقت کنید وقتی کیبورد فارسی رو اضافه کرده باشید دیگه تو لیست کیبوردهای قابل اد کردن دیده نمیشه.
                              البته الان آی او اس ۱۱.۲ دارم .
                              ویرایش توسط bitare : https://i-phone.ir/forums/member/203442-bitare در ساعت 07-12-2017, 09:04 PM

نظر

• سلام دوستان
                                وقتتون بخیر
                                از اساتید محترم سوالی داشتم
                                من گوشیم هنگ کرد و هارد ریستش کردم ولی دیگه روشن نشد اصلا
                                وقتی به ایتونز وصلش کردم ریستورش کنم مثل عکس زیر میمونه رو این حالت و یکم شروع میکنه و دیگه میمونه رو این حالت
                                و نه اروری و نه پیامی و هیچ اتفاقی نیموفته
                                ممنون میشم راهنماییم کنین گوشی خاموشه فقط و گوشی اتوماتیک رو حالت DFU هستش و ایتونز تو حالت ناشناخته میشناسش و فقط میگه ریستور کن
                                ایفون 7 پلاس 128 گیگ

ویرایش توسط lion71 : https://i-phone.ir/forums/member/92456-lion71 در ساعت 05-02-2018, 09:20 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X