اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 7 Plus

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان یه سوال دیگه داغ شدن تا چه حد عادیه ؟؟؟؟ من حالت عادی اصلا داغ نمیشه 1 ساعت باهاش بازی میکنم حالا بازیهای سنگینم نه متوسط دور دوربینو همون قسمتاش داغ میشه طبیعیه ؟؟؟؟

نظر

• الان این مصرف باتری عادی هست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط cotgnx نمایش پست ها
        الان این مصرف باتری عادی هست؟

فكر كنم خيلي خوبه [emoji52]

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 7 Plus

نوشته اصلی توسط metzelder نمایش پست ها
          دوستان سلام
          من گوشیم موقعی خیلی بازی کنم و داغه گوشمو تو سکوت شب خخخخخخ چسبوندم هیییچ صدایی نیومد و فیلمبرداریم همینطور از دیجی کالا خریدم بعد در مورد دانلود فقط مشکل دارم با وای فای خونه من سرعتم با پی سی سرعت دانلودم 800 تا 900 کیلوبایت بر ثانیه هست اما خوب ایفون دانلود که نمیزاره بکنی اکثر دانلود منیجر ها رو هم گرفتم اما هیچ کدوم این سرعتی که خونه با پی سی میگیرم یا با یه گوشی اندرویدی رو نمیده چرا؟؟؟؟؟؟ خیلی نوسان داره مثلا 100 کیلو بعد میشه 600 بعد میاد 40 اصن خیلی حال گیره دانلود منیجری که دقیقا همون سرعتو بده چی معرفی میکنید ؟ پولی هم باشه جهنمو ضرر میخرم فقط یه چیزی معرفی کنین پول ندمو سرعت کم باشه مرسی
          و مورد بعد رنگ سفید تو ایفون 7 پلاس منه من با گوشی های سام سونگ و هواوی مقایسه کردم یه عکس سفید تو گوشی من به رنگ زرد متمایله تو نت هم خوندم گفتن 7 و 7 پلاس اینجوره حالا شما هم با یه گوشی دیگه مقایسه کنید رنگ سفید رو مال شما هم به زردی میزنه ؟؟؟

راه حل مشكل صفحه ي زرد در آيفون 7

اگر با آيفون 7 و 7 plus كار كرده باشيد مي بينيد كه صفحه ي بعضي از اين دو آيفون به رنگ زرد در آمده و رنگ ها را كمي گرم تر از آيفون هاي ديگر نمايش مي دهد ما در اين پست به شما طريقه ي رفع تين مشكل را نشان مي دهيم.

اين مشكل را مي توانيد از طريق نرم افزار ios گوشي خود به راحتي حل كنيد.

براي حل اين مشكل كافيست مراحل زير را طي كنيد.

Setting > General > accessibility > Display accommodations

سپس به گزينه ي color ******s رفته و آن را روشن مي كنيد و سپس گزينه ي color tint را از ليست فيلتر انتخاب مي كنيد وبعد طبق عكس عمل مي كنيد.

توجه : اگر خواستيد صفحه را مانند قبل كنيد كافيست گزينه ي color ******s را خاموش كنيد.

ویرایش توسط pouyasony : https://i-phone.ir/forums/member/200515-pouyasony در ساعت 13-03-2017, 12:59 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط metzelder نمایش پست ها
            دوستان سلام
            من گوشیم موقعی خیلی بازی کنم و داغه گوشمو تو سکوت شب خخخخخخ چسبوندم هیییچ صدایی نیومد و فیلمبرداریم همینطور از دیجی کالا خریدم بعد در مورد دانلود فقط مشکل دارم با وای فای خونه من سرعتم با پی سی سرعت دانلودم 800 تا 900 کیلوبایت بر ثانیه هست اما خوب ایفون دانلود که نمیزاره بکنی اکثر دانلود منیجر ها رو هم گرفتم اما هیچ کدوم این سرعتی که خونه با پی سی میگیرم یا با یه گوشی اندرویدی رو نمیده چرا؟؟؟؟؟؟ خیلی نوسان داره مثلا 100 کیلو بعد میشه 600 بعد میاد 40 اصن خیلی حال گیره دانلود منیجری که دقیقا همون سرعتو بده چی معرفی میکنید ؟ پولی هم باشه جهنمو ضرر میخرم فقط یه چیزی معرفی کنین پول ندمو سرعت کم باشه مرسی
            و مورد بعد رنگ سفید تو ایفون 7 پلاس منه من با گوشی های سام سونگ و هواوی مقایسه کردم یه عکس سفید تو گوشی من به رنگ زرد متمایله تو نت هم خوندم گفتن 7 و 7 پلاس اینجوره حالا شما هم با یه گوشی دیگه مقایسه کنید رنگ سفید رو مال شما هم به زردی میزنه ؟؟؟
            نميدونم با دانلود منيجر رسيور كار كردي يا نه من خيلي وقته ازش استفاده ميكنم و خيلي راضي ام و همه چي باهاش دانلود ميكنم حتي فيلم هاي يوتيوب و اينستاگرام و ...

نظر

• ممنون از دوستان ولی زردی صفحه اونجوری برطرف نشد اصلا زردی رو کم نمیکنه به هر رنگی در میاره الا سفید کلا شماهام مقایسه کنید اگه ممکنه با گوشی یکی رنگ سفید رو مقایسه کنید نتیجه رو بگید ممنون .
              و اینکه دیشب همه خواب بودن گوشمو خوب چسبوندم به گوشی پشت گوشی و منم اون صدارو پیدا کردم یه صداییه وقتی گوش آدم هست زنگ میزنه یه صدای خیلییییی ضعیفیه میگه دییییییییی بعد دیییییی دییید دییییییی شایدم همون هیسینگ خخخخخخ ولی خیلی جالبه اطراف دوربین این صدا میاد و وقتی هیچ برنامه ای باز نیست و گوشیم صفحش خاموشه باز میاد کلا یه سره هست اون صدا شماهام تست کنید کامل به گوشتون بچسبونید اون قسمت بالا طرف دوربین تو سکوت شب بهتر شنیده میشه به نظرتون ایراد خاصیه ؟؟؟؟

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 7 Plus

دوستانيكه ميخوان كامپيوترشون رو با گوشي كنترل كنن و صفحه كامپيوتر رو بيارن رو گوشي سريع برن برنامهsplashtopروبگيرن كه ده دلار بوده و الان رايگان شده .فوق العادست

ویرایش توسط pouyasony : https://i-phone.ir/forums/member/200515-pouyasony در ساعت 13-03-2017, 04:59 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط metzelder نمایش پست ها
                  ممنون از دوستان ولی زردی صفحه اونجوری برطرف نشد اصلا زردی رو کم نمیکنه به هر رنگی در میاره الا سفید کلا شماهام مقایسه کنید اگه ممکنه با گوشی یکی رنگ سفید رو مقایسه کنید نتیجه رو بگید ممنون .
                  و اینکه دیشب همه خواب بودن گوشمو خوب چسبوندم به گوشی پشت گوشی و منم اون صدارو پیدا کردم یه صداییه وقتی گوش آدم هست زنگ میزنه یه صدای خیلییییی ضعیفیه میگه دییییییییی بعد دیییییی دییید دییییییی شایدم همون هیسینگ خخخخخخ ولی خیلی جالبه اطراف دوربین این صدا میاد و وقتی هیچ برنامه ای باز نیست و گوشیم صفحش خاموشه باز میاد کلا یه سره هست اون صدا شماهام تست کنید کامل به گوشتون بچسبونید اون قسمت بالا طرف دوربین تو سکوت شب بهتر شنیده میشه به نظرتون ایراد خاصیه ؟؟؟؟
                  گوشي منم رنگ سفيدش به زردي ميزد كه از همين طريق درستش كردم عالي شده حتما نتونستيد درست تنظيمش كنيد.هركي صفحش به زردي ميزد از اين طريق درست كرده

نظر

• نوشته اصلی توسط pouyasony نمایش پست ها
                    دوستانيكه ميخوان كامپيوترشون رو با گوشي كنترل كنن و صفحه كامپيوتر رو بيارن رو گوشي سريع برن برنامهsplashtopروبگيرن كه ده دلار بوده و الان رايگان شده .فوق العادست

ببخشيد اين نرم افزار نميتونه اطلاعات ويندوزو سرقت كنه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط pouyasony نمایش پست ها

ي برنامه ديگه بود
                      گوشي رو مياورد رو كامپيوتر
                      تيم ويور هم مثل دسكتاپ ميمونه ؟
                      همه رو ميشه با هم كنترل كرد

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

نظر

• نوشته اصلی توسط srx190d نمایش پست ها
                        ي برنامه ديگه بود

اين نرم افزارا نميتونند اطلاعاتو سرقت كنند؟

نظر

• نوشته اصلی توسط r_313 نمایش پست ها

هيچ پيش زمينه اي از اين قببل برنامه ها ندارم
                          ولي در حالت كلي از اپل بعيد اين اتفاق ها بيوفته

نظر

• نوشته اصلی توسط srx190d نمایش پست ها
                            ي برنامه ديگه بود

اين برنامه خيلي خيلي بهتره و امنيت خيلي بالايي داره .تا همين ديروز نزديكه ١٠دلار قيمتش بود
                            اسم كاملشم اينه: splashtop personal -remote desktop for iphone

نظر

• نوشته اصلی توسط r_313 نمایش پست ها

امنيت بالايي داره

نظر

• دوستان برنامه اي رو نميشناسن كه روي ويندوز بشه با آيفون كار كرد
                                تقريبا برعكس ريموت دسكتاپ روي گوشي
                                با سپاس

نظر

صبر کنید ..
                                X