اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 7

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Hp_53 نمایش پست ها
    سلام

من مدتی می تونستم با اوپراتور رایتل iMessage رو فعال کنم، اما از دو روز پیش وقتی می خوام فعالش کنم برام یه اس ام اس با این متن که در زیر آوردمش،ارسال میشه و 150 تومن بابت عمل فعالسازی کسر میشه. کسی میونه چرا این اسم ام اس میاد و چرا فعال نمیشه؟

REG-RESP?v=3;r=1277048028;n=+98920xxxxxx;s=025AE44824F FFFFFFF85BD192161C6F5050B2AEE0FF495E3BDB8347373
    سلام
    بهتره که رو ایمیل فعال کنید و هر چند وقت یکبار امتحان کنید ببینید روی خط فعال میشه یا نه
    این مشکل رو خودم روی همراه اول داشتم ولی فعلا برطرف شده و رو خط فعال شده
    فقط میدونم که دائمی نیست و بزودی برطرف میشه

نظر

• سلام
      خسته نباشید
      خواهش می کنم یکی سوال منو جواب بده
      من قبلا یه فیل شکن به اسم beternet از اپ استور دانلود کردم خیلی خوب کار میکرد تا یه بار به جای این که از سیتینگ گوشیم فعالش کنم از داخل خود برنامه روشنش کردم از اون موقع دیگه فعال نمیشه رفته تو قسمت personal v...n و دیگه نمیتونم فعالش کنم اپ استور هم که *****ه که یکی دیگه دانلود کنم خواهش می کنم بگین چیکارکنم؟

نظر

• سلام لطفا بگید چیکاااار کنم

من حدود 5 ساعت پیش داشتم با گوشیم کار میکردمو صفحه عکس باز بودو چندتایی دیگه یهو صفحه سیاه شد و علامت لودینگ اومد بعد چند ثانیه گوشی قفل شد و وقتی باز کردم دیگه هیچ app و برنامه ایی رو باز نمیکرد و دوباره صفحه سیاه میشد و علامت لودینگ و میرفت باز و حتی نمیشد گوشی رو خاموش کنم چون باز همینطور میشد
        خیلی استرس گرفتم بدجوری ام به گوشیم نیاز دارم خصوصا این هفته به مبایلی ام یه چند روزی دسترسی ندارم که ببرم نشون بدم از یکی دو نفر پرسیدم میگفتن ویروس گرفته و درحاله سوختنه و از این حرفا

به لبتابم وصل نشد میخواستم ریستار کنم لطفا راهنمایی کنید اگه راهی واسه درست شدنش بلدید یا تجربه ای دارید

نظر

• سلام دوستان
          یه مشکلی واسم پیش اومده !! گوشی راست ایرپاد من گم شده !! تا امروز با سمت چپش اوکی بودم و کار میکردم،امشب خواستم با ایرپاد دوستم به گوشیم وصل بشم،ایرپاد خودم رو از روی گوشیم forget device زدم !!

حالا هر کاری میکنم دیگه ایرپاد خودم رو نمیشناسه و تو لیست بلوتوث نمیاره !!

یه راه حلی به من میگید که چیکار کنم ؟؟ اینجوری دیگه همون تک گوشی هم بی استفاده شده واسم !!

نظر

• اقا گوشی من کیفیت دوربینش شب ها واقعا افتضاحه.والا اپل داره پول چیو میگیره فقط یه برند.عکسی ک گرفته بودمو رفیقم با اس 7 سامسونگ گرفت انقد ضایع شدم گفتم بیا مثلا اپله

نظر

• سلام دوستان خدا قوت
              من ios رو ارتقا دادم به12 یه مشکلی که دارم در قسمت والپیپر هست که موقع انتخاب نمیتونم عکس رو حرکت بدم و اون جایی که مد نظرم رو هست بعنوان والپیپر انتخاب کنم.ممنون میشم اگر کسی ره حلی داره لطفا راهنمایی کنه...

نظر

• سلام دوستان
                1سوال برام پیش اومده
                در اندروید برای اتمام مکالمه میشه از دکمه پاور هم برای قطع مکالمه استفاده کرد
                آیا چنین آپشنی هم در ایفون وجود داره برای قطع مکالمه از دکمه پاور استفاده کرد؟

نظر

• سلام
                  وقتی میخوام وارد اینستاگرام بشم این اررور there was a problem with your request برام میاد .
                  میگن برای حلش باید سریال یا ای پی گوشیو عوض کنم . میشه یه راهنمایی کنید. مرسی

نظر

• سلام دوستان گوشی ایفون 7 یکی از بستگان ای سی بیس باندش رفته و با ریست نتورک و اپدیت و خاموش و روشن و همه را**ار های ذکر شده درست نشد سوالم اینه که کسی تا حالا ای سی ییس باندشو عوض کرده و اگه اره چقدر شده و ایا چند مدت بعد دوباره خراب نشده ؟ اگه بفرستم اپ استور برام درستش میکنه ( گارانتی دستگاه تموم شده ) و اگه درست میکنه چقدر میشه؟

نظر

• من هیچ فایل pdf نمیتونم از تلگرام ذخیره کنم، کسی
                      میدونه علت چیه؟
                      پیام میده اجازه ذخیره ندارم

نظر

• سلام
                        من می خواهم از میکفروفون هندزفری بلوتوث به عنوان میکروفون ضبط صدای فیلم استفاده کنم.
                        منظورم اینه می خوام دوربین را در جای دوری قرار دهم و چون صدایم را به میکروفون گوشی نمی رسد، از میکرفون هندزفری استفاده کنم ، اما نمیشه ! چون موقع فیلم برداری، گوشی فقط از میکروفون خود گوشی استفاده می کنه! جالبه در نرم افزار ضبط صدا voice memos از میکرفون هندزفری استفاده می کنه ولی در فیلم برداری نه
                        آیا راه حل و یا نرم افزاری برای این مورد هست؟

نظر

• سلام دوستان روزتون بخیر .
                          من با یک مشکل پس از آپدیت مواجه شدم که علامت آنتن ایرانسل رفته و بجاش داره عدد 35 432 رو نشون میده !

نظر

• سلام دوستان

من گوشیم 7 هستش ایمیل پشتیبان اپل ای دیم دی اکتیو شده و اصلا دیگه نمیشه برش گردوند!
                            رمز اپل ای دیم یادم رفته ،و چون اپل ایدیم قدیمه و خودم نساختمش سوالای امنیتیش هم هرچی میزنم غلطه!
                            میخواستم ایمیلش رو عوض کنم ازم پسورد اپل ای دی میخواد
                            رفتم یک مرکز اپل استور گفتن 1/5 تا 2 میلیون میگیرم درستش میکنیم
                            خواهش میکنم کمکم کنید

نظر

• با سلام خدمت دوستان گرامی
                              من یه آیفون 7 دارم بعد از آپدیت به آی او اس 13 یا 13.1.2 صدای زنگ خوردن گوشی داخل ایرپادم کم شده ولی بعد جواب دادن صدا مناسبه تمامی تنظیماتی هم که میدونستم انجام دادم ولی نشد
                              کسی از دوستان را**اری به ذهنش میرسه
                              ؟؟

نظر

• سلام دوستان
                                آیفون ۷ همسرم چند روز هست که دیگه آنتن نمیده
                                و رو searching هست
                                ریستور هم کردم فایده نداشت
                                مشکل چی هست؟

- - - - - - - - - -

سلام دوستان
                                آیفون ۷ همسرم چند روز هست که دیگه آنتن نمیده
                                و رو searching هست