اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 7

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط shkak1 نمایش پست ها
    سلام من میخوام امروز iphone 7 128gig بگیرم با قیمت 3500 آیا خوبه؟و اینکه خیلی فرق داره با 6s?

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

قیمت ها تا دو هفته آینده متعادل تر می شود. اگر عجله ندارید صبر کنید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

شما كه اينقد حساسيد به خط و خش نخريد خب ، اگرم ميخريد سعي كنيد لذت ببريد ازش ....
      حيف نيست اين همه پز فلز پشتش بديم بعد بيايم يه قاب بندازيم روش ....
      خط و خش افتاد فداي سرتون ، دوسال ديگه ميخواين بفروشينش 1تومن كه ضرر ميكنيد بخاطر قديمي شدنش، يه 100تومنم ارزونتر ميدين بابت خط و خشش ... در عوض لذتشو بردين

نظر

نوشته اصلی توسط Parhaam نمایش پست ها
        قیمت ها تا دو هفته آینده متعادل تر می شود. اگر عجله ندارید صبر کنید

سلام
        من حداکثر 2400 میتونم هزینه کنم
        ب نظرتون همون 6s 64g رو بخرم یا صبر کنم 7 برسه ب این قیمت؟
        منظورم ینی تو این 1 ماه میرسه ب این قیمت یا نه؟
        ممنون

نظر

در حال حاضر قیمت ها متعادل شده اند و باز هم کمتر می شود تامل داشته باشید برای ۲ هفته. امروز ۱۲۸ گیگ در فروشگاه اینترنتی آل دیجیتال ۳،۲۹۵ است و ۳۲ گیگ ۲،۹۴۰

نظر

نوشته اصلی توسط behzad-king نمایش پست ها
            سلام
            من حداکثر 2400 میتونم هزینه کنم
            ب نظرتون همون 6s 64g رو بخرم یا صبر کنم 7 برسه ب این قیمت؟
            منظورم ینی تو این 1 ماه میرسه ب این قیمت یا نه؟
            ممنون
            درود
            شرکت داتیس امرتات ( یکی از ۹ شرکت ثبت شده ) فروش گوشی ایفون ۷ رو باز کرده
            قیمت ۱۲۸ گیگ تمام رنگها ۳۴۰۰۰۰۰ تومان ( قیمت داتیس امرتات )
            ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 29-09-2016, 09:16 PM

نظر

نوشته اصلی توسط i.Mahmoud نمایش پست ها
              درود
              قیمت ۱۲۸ گیگ تمام رنگها ۲۴۰۰۰۰۰ تومان ( قیمت داتیس امرتات )
              دوست گرامی این شرکت فعلا فقط ثبت نام میکنه و هیچ قیمتی هم اعلام نکرده من نمیدونم شما چرا از هر جایی شایعه میشنوی میای اینجا پست میزاری ازش
              ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 29-09-2016, 09:15 PM

نظر

نوشته اصلی توسط darksider نمایش پست ها
                دوست گرامی این شرکت فعلا فقط ثبت نام میکنه و هیچ قیمتی هم اعلام نکرده من نمیدونم شما چرا از هر جایی شایعه میشنوی میای اینجا پست میزاری ازش
                اولا ادرس فروشگاه امرتات رو نوشتم برو قیمت بگیر و اگر شرایطش رو ندارید تماس بگیرید با شرکت
                دوما من برعکس همگی ادمی هستم که تا چیزی رو مطمئن نباشم پست نمیکنم ( خودم اول ته جریان رو در میارم )
                سوما یه اشتباه تایپی هم داشتم که ویرایش شد
                ویرایش توسط i.Mahmoud : https://i-phone.ir/forums/member/6226-i-mahmoud در ساعت 29-09-2016, 01:27 PM

نظر

اولا ادرس فروشگاه امرتات رو نوشتم برو قیمت بگیر و اگر شرایطش رو ندارید تماس بگیرید با شرکت
                  دوما من برعکس همگی ادمی هستم که تا چیزی رو مطمئن نباشم پست نمیکنم ( خودم اول ته جریان رو در میارم )
                  سوما یه اشتباه تایپی هم داشتم که ویرایش شد
                  خب من بر خلاف شما فروشنده موبایل هستم و خودمونم از شما بیشتر منتظریم ایفون با گارانتی بیاد تا بتونیم با خیال راحت و قیمت پایینتر بفروشیم و مطمین باشید اگه وارد بازار شده باشه ما زودتر از شما خبردار میشیم چون سفارش عمده میدیم به این شرکت ها
                  فعلا هر ایفونی تو بازار میبینید قاچاق هست

نظر

نوشته اصلی توسط i.Mahmoud
                    ......

32 گیگ کلا نداره فقط 128 داره واسه پلاس هم 32 و 128 نداره و فقط 256 داره که اونم داره بالای 5 تومن میده
                    ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 29-09-2016, 09:19 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Laravel نمایش پست ها
                      32 گیگ کلا نداره فقط 128 داره واسه پلاس هم 32 و 128 نداره و فقط 256 داره که اونم داره بالای 5 تومن میده
                      ۳۲ گیگ شاید تمام کرده
                      ایفون ۷ ۳۲ گیگ ۱۲۸ گیگ و ۲۵۶ گیگ رو ۱ ساعت پیش که من اونجا بودم موجود داشت
                      ویرایش توسط i.Mahmoud : https://i-phone.ir/forums/member/6226-i-mahmoud در ساعت 29-09-2016, 01:59 PM

نظر

درود
                        قیمت ۱۲۸ گیگ تمام رنگها ۳۴۰۰۰۰۰ تومان ( قیمت داتیس امرتات )
                        من عرض کردم حداکثر 2400
                        ولی اینی ک شما گفتین 3400 هست !!
                        ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 29-09-2016, 09:19 PM

نظر

من عرض کردم حداکثر 2400
                          ولی اینی ک شما گفتین 3400 هست !!
                          اون پست رو روی حساب پست دوست عزیز پرهام نقل قول کردم که پست گذاشته بود ال دیجیتال ۱۲۸ گیگ بدون گارانتی رو گذاشته ۳۲۹۵

نظر

اون پست رو روی حساب پست دوست عزیز پرهام نقل قول کردم که پست گذاشته بود ال دیجیتال ۱۲۸ گیگ بدون گارانتی رو گذاشته ۳۲۹۵
                            داداش ی مشورت بگیرم ازت
                            من 6s بخرم زیاد چیز خاصی نسبت به 7 از دست ک نمیدم ؟
                            چون فک کنم 6s اونقدر ها قوی هست ک من نیاز به سخ افزار قوی تر مثل 7 نشم؟
                            و اینکه من بعد از ظهر میخوام برم 6s 64GB بخرم....حدود قیمتشو میدونی ؟
                            مرسی

نظر

داداش ی مشورت بگیرم ازت
                              من 6s بخرم زیاد چیز خاصی نسبت به 7 از دست ک نمیدم ؟
                              چون فک کنم 6s اونقدر ها قوی هست ک من نیاز به سخ افزار قوی تر مثل 7 نشم؟
                              و اینکه من بعد از ظهر میخوام برم 6s 64GB بخرم....حدود قیمتشو میدونی ؟
                              مرسی
                              بنظرم تا اخر مهر صبر کن و ۷ بردار
                              ولی اگر هم 6 برداری حداقل تا ۳ سال دیگه کارتو راه میندازه و جوابگوی نیازهاتون هست
                              قیمت ایفون ۶ اس ۶۴ گیگ حدود ۲۳۵۰۰۰۰
                              در کل من جای شما بودم بدلیل پردازنده قویتر و ضد اب بودن و دکمه هموم مجازی چند روز صبر میکردم و ۷ رو برمیداشتم

نظر

بنظرم تا اخر مهر صبر کن و ۷ بردار
                                ولی اگر هم 6 برداری حداقل تا ۳ سال دیگه کارتو راه میندازه و جوابگوی نیازهاتون هست
                                قیمت ایفون ۶ اس ۶۴ گیگ حدود ۲۳۵۰۰۰۰
                                در کل من جای شما بودم بدلیل پردازنده قویتر و ضد اب بودن و دکمه هموم مجازی چند روز صبر میکردم و ۷ رو برمیداشتم
                                ممنون
                                ینی میگید ایفون 7 تا اخر مهر ماه قیمتش میاد حدود 2400 ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X