اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

كاهش شديد شارژ باطري هنگام روشن كردن cellular data

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• كاهش شديد شارژ باطري هنگام روشن كردن cellular data

وقتي سلولار ديتا( ابنترنت نوترينو همراه اول) را روشن و دريافت ميكنم، ظرف ١٠ دقيقه باطري گوشي تمام ميشه؟ لطفا راهنمايي كنيد ايراد از كجاست و چه بايد بكنم.لازم به توضيحه كه كليه كارهايي كه باعث كمتر مصرف شدن اينترنت ميشود را از همين انجمن دريافت واعمال كرده ام.سپاس

نوشته اصلی توسط mh_afshar نمایش پست ها
    وقتي سلولار ديتا( ابنترنت نوترينو همراه اول) را روشن و دريافت ميكنم، ظرف ١٠ دقيقه باطري گوشي تمام ميشه؟ لطفا راهنمايي كنيد ايراد از كجاست و چه بايد بكنم.لازم به توضيحه كه كليه كارهايي كه باعث كمتر مصرف شدن اينترنت ميشود را از همين انجمن دريافت واعمال كرده ام.سپاس
    درود
    در کل استفاده از سلولار مصرف شارژ بیشتری داره ولی نه در این حد که در ده دقیقه کل شارژ گوشی خاموش خالی بشه .پ
    احتمال اینکه باتری دیوایستون مشکل داشته باشه زیاد هست .

نظر

سپاس از شما دوست عزيز
      باطري اصل از كجا گير بيارم؟ چه قيمتيه؟ خودم ميتونم عوضش كنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط mh_afshar نمایش پست ها
        سپاس از شما دوست عزيز
        باطري اصل از كجا گير بيارم؟ چه قيمتيه؟ خودم ميتونم عوضش كنم؟
        قبل از اینکه به فکر خرید باطری باشید گوشی رو به تعمیرکار مورد اعتماد نشون بدید تا مشکل باطری رو براتون تأیید کنه .
        باطری رو هم فکر کنم میتونید از دفتر سایت تهیه کنید - اگر تهران هستید یا رفتن به تهران براتون مقدور هست می تونید گوشی رو نشون بدید
        در دفتر سایت کارهای تعمیر رو هم انجام میدن .
        آدرس: تهران - بلوار میرداماد - مجتمع کامپیوتر پایتخت - برج A - طبقه هفتم - واحد ۷۰۵A

شماره تماس: ۰۲۱۸۸۱۹۳۳۶۵ - ۰۲۱۸۸۱۹۳۳۶۴ - ۰۲۱۸۸۱۹۶۴۲۲ - ۰۲۱۸۸۱۹۶۴۱۷ - ۰۲-۰۱-۰۹۱۲۸۶۷۵۹۰۰
        باز کردن آیفون سخته - یکم اشتباه کنی تاچ ایدی و دکمه هوم و ... به خراب میشه - بهتر هست این کار رو به تعمیرکار بسپارید .

نظر

صبر کنید ..
        X