اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

عدد 1 روي آيكون تلگرام

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• عدد 1 روي آيكون تلگرام

درود به دوستان
    مدتيه رويه آيكون برنامه تلگرام عدد 1 هميشه هست كه انگار من يه پيام جديد دارم ولي هيچ پيامي ندارم clear cash هم كرد ولي باز اين عدده 1 هستش
    كسي ميدونه چطور از شرش خلاص شم

نوشته اصلی توسط mavro نمایش پست ها
    درود به دوستان
    مدتيه رويه آيكون برنامه تلگرام عدد 1 هميشه هست كه انگار من يه پيام جديد دارم ولي هيچ پيامي ندارم clear cash هم كرد ولي باز اين عدده 1 هستش
    درود
    در Settings - Notifications تلگرام رو پیدا کنید و گزینه Badge App Icon رو خاموش کنید - با این کار اصولاً بایستی مشکلتون حل بشه - اگر نشد مشکل ذیگه ای داره .

----------------
    لطفا مشکلاتتون رو در تاپیک های از پیش تعیین شده مطرح کنید .

نظر

با درود
      البته اين گزينه اي كه گفتين رو نديدم ولي هر چي گزينه كه به app ختم ميشد رو تو قسمت setting-notification بستم ولي متاسفانه بازهم نرفت اون عدده 1

نظر

با درود
        البته اين گزينه اي كه گفتين رو نديدم ولي هر چي گزينه كه به app ختم ميشد رو تو قسمت setting-notification بستم ولي متاسفانه بازهم نرفت اون عدده 1
        دوست عزیز من با این مشکل بارها و بارها بر خورد کردم . درست میشه نگران نباشید . علتش رو نمیدونم ولی همیشه برای من بعد از یکی دو روز خود به خود درست میشه .

نظر

نوشته اصلی توسط davyjones نمایش پست ها
          دوست عزیز من با این مشکل بارها و بارها بر خورد کردم . درست میشه نگران نباشید . علتش رو نمیدونم ولی همیشه برای من بعد از یکی دو روز خود به خود درست میشه .
          واسه من حدوده يك ماه ميشه كه هست و هنوزم نرفته لامصب

نظر

واسه من حدوده يك ماه ميشه كه هست و هنوزم نرفته لامصب
            پاک کن دوباره بریز

نظر

سلام عزیزم. به خاطر اینه که شما رو کامپیوتر یا لبتاپ خودت تلگرام نصب داری. بازش کن و پیامهای ندیده رو ببین درست میشه

- - - - - - - - - -

درود به دوستان
              سلام عزیزم. به خاطر اینه که شما رو کامپیوتر یا لبتاپ خودت تلگرام نصب داری. بازش کن و پیامهای ندیده رو ببین درست میشه

نظر

شما توی تلگرام روی setting (تنظیمالت خود تلگرام) ده بار تپ کنید بعد sync unread

نظر

نوشته اصلی توسط webgards نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

نه والا به غير از گوشيم هيچ جا ديگه نصب نيست تلگرام واسه من

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط HamidKiller نمایش پست ها
                  شما توی تلگرام روی setting (تنظیمالت خود تلگرام) ده بار تپ کنید بعد sync unread
                  دوست عزيز اينكار رو هم كردم ولي بازهم نرفت كه نرفت
                  بدجور سيريش شده

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Laravel نمایش پست ها
                  پاک کن دوباره بریز
                  همينكارو كردم و همچنان اون عدده 1 كذايي هستش

نظر

شاید باورتون نشه اما نزدیک به چندین ماهه که این مشکل رو دارم
                    تلاش های زیادی کردم تلگرام رو کلا نصب کردم و دوباره نصب کردم و اکانتم رو دیلیت کردم و دوباره نصب کردم اما جوابگو نبود
                    جالبیش این که برای من برخی وقتا عدد 11 میاد درحالی که هیچ پیامی نخونده ندارم و برخی وقتا 8 و برخی اوقات همان 1
                    به نظرم باگی هست که تلگرام از وجودش خبر نداره و امیدواریم که این باگ ضایع رو در آپدیت های نه چندان پایدارش رفع کنه

نظر

درود به دوستان
                      خب اینکارو انجام بده روی پی سی نصب کن پیامهارو ببین بعد درست میشه

نظر

نوشته اصلی توسط samiyar_app نمایش پست ها
                        شاید باورتون نشه اما نزدیک به چندین ماهه که این مشکل رو دارم
                        تلاش های زیادی کردم تلگرام رو کلا نصب کردم و دوباره نصب کردم و اکانتم رو دیلیت کردم و دوباره نصب کردم اما جوابگو نبود
                        جالبیش این که برای من برخی وقتا عدد 11 میاد درحالی که هیچ پیامی نخونده ندارم و برخی وقتا 8 و برخی اوقات همان 1
                        به نظرم باگی هست که تلگرام از وجودش خبر نداره و امیدواریم که این باگ ضایع رو در آپدیت های نه چندان پایدارش رفع کنه
                        همين الان حذف شد عدده 1
                        ايول
                        خودمم نميدونم چطوري اومد و چطوري رفت

نظر

دقیقن منم همین مشکل رو دارم خیلی رو اعصابمه... همه این کاراییم ک دوستان گفتن کردم و نشد ک نشد

نظر

صبر کنید ..
                          X