اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نامه مربوط به فرم Tax

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نامه مربوط به فرم Tax

سلام دوستان
    همانطور که می دونید برای فروش اپلیکیشن پولی یا حتی خرید داخل برنامه یک قرار داد جدا اپل داره و باید یک فرم کامل و از طریق پست ارسال بشه ...
    من اینکار رو حدود سه هفته پیش انجام دادم ولی هنوز اتفاقی نیوفتاده و قسمت تکس در حالت pending هستش ... حدودا چقدر این پروسه زمان میبره ؟
    تا حالا دوبار هم به بخش پشتیبانی تیکت زدم جوابی نگرفتم ... من از طریق یکی از اقوام داخل کانادا اقدام کردم ... ولی میترسم اپل هم مثل بعضی از سایت ها اکانت هایی که با V P N وصل میشن رو محدود کرده باشه و به همین علت فرم Tax من رو ثبت نکرده باشن امکانش هست ؟
    با تشکر

نوشته اصلی توسط vahid67 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    همانطور که می دونید برای فروش اپلیکیشن پولی یا حتی خرید داخل برنامه یک قرار داد جدا اپل داره و باید یک فرم کامل و از طریق پست ارسال بشه ...
    من اینکار رو حدود سه هفته پیش انجام دادم ولی هنوز اتفاقی نیوفتاده و قسمت تکس در حالت pending هستش ... حدودا چقدر این پروسه زمان میبره ؟
    تا حالا دوبار هم به بخش پشتیبانی تیکت زدم جوابی نگرفتم ... من از طریق یکی از اقوام داخل کانادا اقدام کردم ... ولی میترسم اپل هم مثل بعضی از سایت ها اکانت هایی که با V P N وصل میشن رو محدود کرده باشه و به همین علت فرم Tax من رو ثبت نکرده باشن امکانش هست ؟
    با تشکر
    فاکتور برای من به صورت یکجا مالیات و مبلغ برنامه رو جمع میزنه
    البته به صورت جدا مینویسه .
    اگر درست متوجه سوال شما شده باشم !

نظر

نوشته اصلی توسط amir_h0ssein نمایش پست ها
      فاکتور برای من به صورت یکجا مالیات و مبلغ برنامه رو جمع میزنه
      البته به صورت جدا مینویسه .
      اگر درست متوجه سوال شما شده باشم !
      نه منظورم فاکتور و ... نیست ...
      توی iTunes Connect یه قسمتی داره به نام Agreements, Tax and Banking که فرم مربوط به Tax رو باید وارد کرد برای Paid Application من فرم رو پست کردم ... بعد از دو هفته که تقریبا خبری نشد من به پشتیبانی ایمیل زدم بعد از مدت طولانی جواب داد که تقریبا سه ماه طول میکشه !! حالا دوباره ایمیل زدم من بخوام برنامه آپلود کنم با IAP میتونم یا خیر ؟ که هنوز بعد از چند روز جوابی ندادن ... البته گفتش که فارغ از کشوری که هستی باید US Tax Form هم پر کنی داستان این چیه ؟
      ویرایش توسط vahid67 : https://i-phone.ir/forums/member/107081-vahid67 در ساعت 05-09-2016, 11:04 AM

نظر

صبر کنید ..
      X