اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

با نزدیک شدن به موعد معرفی پرچمداران جدید اپل چه انتظاراتی از این دیوایس ها دارید ؟ (نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با نزدیک شدن به موعد معرفی پرچمداران جدید اپل چه انتظاراتی از این دیوایس ها دارید ؟ (نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید)

درود

سالی دیگر و آیفونی دیگر !
    از معرفی پرچم داران کنونی اپل تقریباً یک سالی می گذرد و حال وقت آن رسیده تا منتظر چالش جدید این شرکت باشیم .
    چالشی که تا به حال در آن آیفون روی تمامی حریفان را کم کرده و است و به قول گفتنی پوز حریفان خود را به خاک مالیده است !

در کنفرانس WWDC 2016 که چند ماه پیش برگزار شد ،اپل پیش نمایش سیستم عامل iOS 10 را که بر روی پرچم داران جدیدش نصب خواهد بود
    را منتشر کرد ،هم اکنون نسخه های بتای آن توسط اپل منتشر می شود و توسعه دهندگان و بسیاری از کاربران نسخه های پابلیک آن را مورد آزمایش خود
    قرار می دهند .با انتشار iOS 7 اپل کم کم محدودیت های بسته این سیستم عامل را برداشته و هر روز با امکانات و کاربران با آزادی عمل بیشتری رو به رو هستند .

قبلاً در مورد iOS سخن گفته ایم و حال نوبت آیفون است !
    با توجه به روال اپل و روال دنیای تکنولوژی اپل هر سال پرچم دارهای جدید خود را در ماه سپتامبر معرفی می کند و قبل از آن هم لیکر ها تعدادی از مشخصات این دیوایس ها
    را منتشر می کنند .
    تا به حال لیکر ها مشخصاتی از قبیل قلب تپنده آیفون ها یعنی چیپ ست های سری A که در پرچم داران جدید بایستی A10 نام بگیرند را منتشر کرده اند .
    مدتی پیش عکس های از برد اصلی این دیوایس ها نیز منتشر شد که نسبت به مدل های قبلی کمی تغییر به خود دیده بودند .
    همچنین شایعاتی بسیار متعدد در مورد فضای ذخیره سازی دستگاه منتشر شده است .بعضی به حذف کلی حجم 16 گیگابایت حافظه تأکید کرده اند و بعضی هم به اضافه شدن
    مدل 256 گیگابایتی اشاره کرده اند .
    از مقاوم بودن دستگاه در برابر آب (ضد آب) گرفته تا طراحی جدید خطوط آنتن و دوربین های جدید می توان به مشخصات ظاهری دیوایس ها اشاره کرد ،دوربین دوگانه برای مدل پلاس و دوربینی بزرگتر برای مدل معمولی .
    شایعات متعددی هم به مدل پرو برای پرچمدار جدید اپل پیش بینی کرده اند که دور از انتظار به نظر می رسد !

در این بین متخصصان و کارشناسان در زمینه مسائل اقتصادی هم بیکار ننشسته اند و هر یک ارقارم متفاوتی را برای میزان فروش این دیوایس ها برای پایان سال جاری و
    برای کل فروش آن پیش بینی نموده اند .خیلی ها هم پس از مدتی منصرف شده و اعداد و ارقام را کم و زیاد کرده اند .

سخن برای گفتن زیاد است و نمی شود همه را یکجا بیان کرد !
    حال شما بگویید که نظرتان در مورد مواردی که ذکر شده و تا کنون خبرهای زیادی در مود آنها شنیده اید ،چیست ؟
    پرچمداران جدید اپل چقدر موفق خواهند بود ؟ آیا باز هم میتوانید پوز رقیبان را خاک بمالد ؟

منتظر نظرات شما هستیم .

پیروز باشید
    ویرایش توسط iKamangir : https://i-phone.ir/forums/member/91265-ikamangir در ساعت 29-08-2016, 05:00 AM

این ماکت هایی که به اسم آیفون ۷ و پرو همه جا هستند بسیار مزحک و بی ریخت هستند . کاملا مشخصه حتی قاب گوشی هم نیستن چه برسه اصل گوشی . همه طرح هستند و بعید میدونم اپل همچین اشتباه بزرگی رو مرتکب شده باشه .
    اون خط آنتن هم حذف شده ٬ مگر میشه آنتن کوچیک و حذف بشه ؟ رنگ نوار آنتن هم خیلی زشت و ضایست . در کل من منتظر طراحی باریک تر ٬ حاشیه کمتر صفحه نمایش ٬ هوشمند شدن دکمه هوم و حذف حالت فشاری به تاچ ٬ باتری بسیار قوی در حد ۴۵۰۰ میلی آمپر که سریع هم شارژ بشه ٬ کیفیت صفحه نمایش بسیار بهتر از رتینا ٬ دوربین قوی تر با زاویه دید بیشتر هستم . باتری خیلی حیاتی هست امیدوارم یه گوشی خاص رو از اپل شاهد باشیم .

نظر

من فکر نمی کنم اینقدر تغییر داشته باشه!
      به نظرم طرح نهایی همینا هستن ولی یکم ظریف تر و بهتر!
      یادمه عکسای آیفون 6 هم که لو میرفت به نظرم خیلی زشت و بیریخت میومدن!!! اما وقتی معرفیش کردن بعد چند روز که فیلماشو دیدم فهمیدم خیلی هم زیباست!
      البته خودم بیشتر دوست دارم دکمه ش از حالت معمولی دربیاد و مجهز به فناوری فورس تاچ بشه که خرابیش هم کمتر میشه اینجوری!

نظر

من واقعا دوست داشتم آیفون پلاس با صفحه نمایش کوچکنر نسبت به نت ۵ یا ۷ از این سری نت ها بزرگتر نبود !
        من همیشه سری پلاس رودوست داشتم اما اندازش نسبت به یه گوشی ۵.۵ اینچی یکمی بی قوارست
        اگر آیفون ها به همین شکل باشند بعیده که حاشیه ها کمترشده باشه و اندازه کوچکتر
        اما من امیدوارم اندازه کلی دیوایس کوچکتر بشه و یا با این اندازه باتریبالای ۳۵۰۰ داشته باشه
        ولی طراحی این سری رو من واقعا دوست ندارم تنها دلیل خریدمم دوربین دوگانه و ضد آب بودنشه که اگر این ها هم شایعه باشه من هفت معمولی میخرم
        در کل امیدوارم شگفت زدمون کنه گرچه چند سالی هست که بعید به نظرمیرسه

نظر

صبر کنید ..
        X