اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آنلاک آیفون 6 و تعیین اپراتور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آنلاک آیفون 6 و تعیین اپراتور

با سلام
    گوشی بنده آپدیت شده و موقع بالا اومدن مجدد، پیغام میده که این گوشی با یه apple id قفل شده. من apple id رو ندارم. طی سرچی که زدم برداشتم اینه که باید انلاک شه؟ چکار باید بکنم؟ اولین مرحلش میگی که باید تعیین اپراتور شه . IME گوشی من اینه : 354411067772161 ممنون میشم راهنماییم کنید.
    ویرایش توسط iKamangir : https://i-phone.ir/forums/member/91265-ikamangir در ساعت 27-08-2016, 04:52 PM دلیل: اشتباهاً ویرایش شد

نوشته اصلی توسط ehsanshr نمایش پست ها
    با سلام
    گوشی بنده آپدیت شده و موقع بالا اومدن مجدد، پیغام میده که این گوشی با یه apple id قفل شده. من apple id رو ندارم. طی سرچی که زدم برداشتم اینه که باید انلاک شه؟ چکار باید بکنم؟ اولین مرحلش میگی که باید تعیین اپراتور شه . IME گوشی من اینه : 354411067772161 ممنون میشم راهنماییم کنید.
    درود
    شما برای فعالسازی مجدد دستگاه بایستی اپل آیدی که قبلاً دستگاه باهاش فعال شده رو وارد کنید ،چون Find My iPhone روشن بودن و اقدام به ریستور کردید .
    روش دوم بسته به سایت های مختلف بین 600 تا 800 هزار تومان براتون خرج داره .میتونید از سایت زیر کمک بگیرید :
    وِیژه - سرویس حذف قفل آی کلود (4/4s/5/5s/6/6+/6s/6s+ (Apple ID - iCloud ID - 870,000تومان - تعیین اپراتور آیفون - فروشگاه آنلاک فکتوری رسمی آیفون

قبل از سفارش با پشتیبانی سایت هماهنگ کنید .

نظر

صبر کنید ..
    X