اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل کم شدن 1500 ریال اعتبار خود به خود در آیفون / ایرانسل ( حتی بعد از غیر فعال کردن iMessege و Face Time )

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل کم شدن 1500 ریال اعتبار خود به خود در آیفون / ایرانسل ( حتی بعد از غیر فعال کردن iMessege و Face Time )

سلام ، خسته نباشید

بخشید ، گوشی من خود به خود از اعتبارش کم میشه و خیلی کلافه کرده منو

ios گوشیم 9.3.3 هست، آی مسیج و فیس تایم رو غیرفعال کردم ولی هی از گوشیم 1500 ریال کم میشه
    دیروز شارژ 2000 تومانی گرفتم با اینکه اصلا صحبتی زیادی نکردم امروز در کمال تعجب اعتبارم شده 200 ریال

نوشته اصلی توسط RiCaRoS نمایش پست ها

سلام ، خسته نباشید

بخشید ، گوشی من خود به خود از اعتبارش کم میشه و خیلی کلافه کرده منو

ios گوشیم 9.3.3 هست، آی مسیج و فیس تایم رو غیرفعال کردم ولی هی از گوشیم 1500 ریال کم میشه
    دیروز شارژ 2000 تومانی گرفتم با اینکه اصلا صحبتی زیادی نکردم امروز در کمال تعجب اعتبارم شده 200 ریال
    احتمالا" cellular گوشی روشنه خاموشش کن اگه پیغام اکتیو کردن imessage با sms اومد Cancel بزن .

نظر

نوشته اصلی توسط mxrx33 نمایش پست ها
      احتمالا" cellular گوشی روشنه خاموشش کن اگه پیغام اکتیو کردن imessage با sms اومد Cancel بزن .
      سلام نه Cellular Data آف هست و آی مسیج هم هروقت اومده کنسل کردم

نظر

با اپراتور تماس بگیرید و سرویسهای ارزش افزوده خط را بررسی کنید.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Parhaam نمایش پست ها
          با اپراتور تماس بگیرید و سرویسهای ارزش افزوده خط را بررسی کنید.

میشه بیشتر توضیح بدید ؟

_______

امروز 3 بار این پیام ارسال شده و 500 تومان اعتبار ازم رفت به همین سادگی

نظر

با مرکز تماس ایرانسل تماس بگیر و عنوان کنید درخواست بررسی و قطع تمامی سرویس های ارزش افزاده خط را دارید

نظر

نوشته اصلی توسط Parhaam نمایش پست ها
              با مرکز تماس ایرانسل تماس بگیر و عنوان کنید درخواست بررسی و قطع تمامی سرویس های ارزش افزاده خط را دارید

من Send Location رو فعال کردم به احتمال زیاد فکر میکنم از اون باشه دیروز غیرفعال کردم تا الان از اعتبار کم نشده

نظر

اگه i message , face time روشن باشه مگه پول كم ميكنه؟

نظر

wifi Assist هم اگه روشنه غیر فعال کنید cellular اگه خاموش باشه هیچ قابلیت و برنامه دیگه ای از cellular استفاده نمیکنه فقط wifi . در صورت استفاده از cellular میتوانید دسترسی برنامه ها به اینترنت را محدود کنید .
                  خدمات و سرویسهای فعال روی سیمکارت را هم چک کنید .
                  ویرایش توسط mxrx33 : https://i-phone.ir/forums/member/56023-mxrx33 در ساعت 31-08-2016, 01:01 PM

نظر

مشکل کم شدن 1500 ریال اعتبار خود به خود در آیفون / ایرانسل ( حتی بعد از غیر فعال کردن iMessege و Face Time )

منم این مشکل دارم. مرتب ایرانسل پیام میده هزینه آخرین تماس 1500 ریال.
                    cellular هم خاموشه
                    ویرایش توسط reza_jolie : https://i-phone.ir/forums/member/198180-reza_jolie در ساعت 29-09-2016, 01:58 AM

نظر

نوشته اصلی توسط reza_jolie نمایش پست ها
                      منم این مشکل دارم. مرتب ایرانسل پیام میده هزیته آخرین تماس 1500 ریال.
                      cellular هم خاموشه
                      اي مسيج دوست من
                      بايد فعال كنين كه شانسي ورفعلا نميشه
                      يا غير فعال بشه هر موقع هم پيام اومد كنسل كنين

نظر

صبر کنید ..
                      X