اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 9.3.5 عرضه شد [ لینک های دانلود ]

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• iOS 9.3.5 عرضه شد [ لینک های دانلود ]

با درود

اپل لحضاتی پش iOS 9.3.5 را برای عموم منتشر نمود .
    این انتشار در حالی صورت گرفته که نسخه قبلی آن ،یعنی iOS 9.3.4، سه هفته پیش منتشر شده بود و گفته می شود
    که سه باگ امنیتی موجود در نسخه های قبلی را برطرف نموده است .
    حجم این نسخه برای آپدیت به صورت OTA حدود 40.0 مگابایت می باشد .
    انتظار می رفت که iOS 9.3.4 آخرین نسخه از iOS 9 باشد اما اپل همچنان دوست دارد که کاربران خود را غافلگیر کند !

هشدار :
    اپل امکان ریستور به iOS 9.3.3 را بسته است .کاربرانی که خواهان جیلبریک می باشند از بروز رسانی به این نسخه خودداری کنند .

لینک های دانلود :

iPhone

iPhone 4s
    (iPhone 5 (CDMA
    (iPhone 5 (GSM
    (iPhone 5c (CDMA
    (iPhone 5c (GSM
    (iPhone 5s (CDMA
    (iPhone 5s (GSM
    6 iPhone
    iPhone 6 Plus
    iPhone 6s
    iPhone 6s Plus
    iPhone SE

iPad

(12.9inch iPad Pro (Wi-Fi
    (12.9inch iPad Pro (Cellular
    (9.7inch iPad Pro (Wi-Fi
    (9.7inch iPad Pro (Cellular
    (iPad Air 2 (6th generation Wi-Fi
    (iPad Air 2 (6th generation Cellular
    (iPad Air (5th generation Cellular
    (iPad Air (5th generation Wi-Fi
    (iPad Air (5th generation China
    (iPad (4th generation CDMA
    (iPad (4th generation GSM
    (iPad (4th generation Wi-Fi
    (iPad mini (CDMA
    (iPad mini (GSM
    (iPad mini (Wi-Fi
    (iPad mini 2 (Cellular
    (iPad mini 2 (Wi-Fi
    (iPad mini 2 (China
    (iPad mini 3 (China
    (iPad mini 3 (Wi-Fi
    (iPad mini 3 (Cellular
    (iPad mini 4 (Wi-Fi
    (iPad mini 4 (Cellular
    (iPad 3 Wi-Fi (3rd generation
    (iPad 3 Wi-Fi + Cellular (GSM
    (iPad 3 Wi-Fi + Cellular (CDMA
    (iPad 2 Wi-Fi (Rev A
    iPad 2 Wi-Fi
    (iPad 2 Wi-Fi + 3G (GSM
    (iPad 2 Wi-Fi + 3G (CDMA

iPod

(iPod touch (5th-generation
    (iPod touch (6th-generation

ویرایش توسط iKamangir : https://i-phone.ir/forums/member/91265-ikamangir در ساعت 17-10-2016, 06:44 PM

باگ های امنیتی این نسخه توسط گروه nso کشف و گذارش شده اند .

Kernel
    Available for: iPhone 4s and later, iPad 2 and later, iPod touch (5th generation) and later
    Impact: An application may be able to disclose kernel memory
    .Description: A validation issue was addressed through improved input sanitization
    CVE-2016-4655: Citizen Lab and Lookout
    Kernel
    Available for: iPhone 4s and later, iPad 2 and later, iPod touch (5th generation) and later
    Impact: An application may be able to execute arbitrary code with kernel privileges
    .Description: A memory corruption issue was addressed through improved memory handling
    CVE-2016-4656: Citizen Lab and Lookout
    WebKit
    Impact: Visiting a maliciously crafted website may lead to arbitrary code execution
    .Description: A memory corruption issue was addressed through improved memory handling
    CVE-2016-4657: Citizen Lab and Lookout

نظر

توجه :
      دوستانی که اهل جیلبریک نیستند حتماً دیوایس هاشون رو به این نسخه بروز رسانی کنند .
      چند باگ مهم در نسخه های قبلی هست که در این نسخه برطرف شدن .

نظر

سلام ایبد ایر 3 سال بیش خریدم و بالفاصله جیلبریک 7.1.2 برام مغازه دار انجام داد و واتسابش هم نصب کرد تا 1 هفته بیش که 1 سال بود واتسابش از دم قعط شد و 120 تا ابدیت امده بود که بردم و بکاب گرفت و ورژنش شد 9.3.4 ولی متاسفانه واتسابش بیام میاد براش ولی وقتی باز میکنی ارور میده ایا کسی میدونه راه حلی ؟یا اینکه نمیشه نصب کرد واتساب مسینجر رو نصب کرد؟..... سوال دوم اینکه ورژن 9.3.5 بهتره برم بدم و ابدیتش کنه ؟....و سوال اخر که از همه واجبتر و بهتره سیم کارت اعتباری رایتل نصبه رو ایبد ایر و حجم حرفه ای هم 7 گیگ براش گرفتم 29 هزار تومان برا 1 ماه ایا الانه در حال حاضر اینترنت رایتل بهتره یا 4g ایرانسل با تشکر ...که جدیدن هم بصورت اینترنتی میشه تبدیل به ابراتور ایرانسل کرد لطفن کسانی که سیم کارت فور جی ایرانسل دارند راضیند البته در جنوب کشور هستم ممنون میشم از اساتید فن جوابگو این سوالات رو بدن مرسی و تشکر بسیار بیشتر چت تصویری خیلی برام مهمه مثه اسکایب و گوگل دو و وایبر فقط تماس تصویری بدونه قعطی جوابگو باشه جایی هستم که خط تلفن نیومده هنوز فیبر نوری رو نخابوندن از اوایل مهر میخوان اینکار رو انجام بدن بازم مرسی از اساتید منتظر جوابتون هستم تا بحا با فور جی ایرانسل اینترنتش اشنایی نداشته و نمیدونم عالیتر از رایتل هست یا خیر ممنون .

- - - - - - - - - -

سلام ایبد ایر 3 سال بیش خریدم و بالفاصله جیلبریک 7.1.2 برام مغازه دار انجام داد و واتسابش هم نصب کرد تا 1 هفته بیش که 1 سال بود واتسابش از دم قعط شد و 120 تا ابدیت امده بود که بردم و بکاب گرفت و ورژنش شد 9.3.4 ولی متاسفانه واتسابش بیام میاد براش ولی وقتی باز میکنی ارور میده ایا کسی میدونه راه حلی ؟یا اینکه نمیشه نصب کرد واتساب مسینجر رو نصب کرد؟..... سوال دوم اینکه ورژن 9.3.5 بهتره برم بدم و ابدیتش کنه ؟....و سوال اخر که از همه واجبتر و بهتره سیم کارت اعتباری رایتل نصبه رو ایبد ایر و حجم حرفه ای هم 7 گیگ براش گرفتم 29 هزار تومان برا 1 ماه ایا الانه در حال حاضر اینترنت رایتل بهتره یا 4g ایرانسل با تشکر ...که جدیدن هم بصورت اینترنتی میشه تبدیل به ابراتور ایرانسل کرد لطفن کسانی که سیم کارت فور جی ایرانسل دارند راضیند البته در جنوب کشور هستم ممنون میشم از اساتید فن جوابگو این سوالات رو بدن مرسی و تشکر بسیار بیشتر چت تصویری خیلی برام مهمه مثه اسکایب و گوگل دو و وایبر فقط تماس تصویری بدونه قعطی جوابگو باشه جایی هستم که خط تلفن نیومده هنوز فیبر نوری رو نخابوندن از اوایل مهر میخوان اینکار رو انجام بدن بازم مرسی از اساتید منتظر جوابتون هستم تا بحا با فور جی ایرانسل اینترنتش اشنایی نداشته و نمیدونم عالیتر از رایتل هست یا خیر ممنون .

نظر

نوشته اصلی توسط hamidali.bz12 نمایش پست ها
          درود
          در iOS 9.3.5 یک سری باگها برطرف شده و اگر بتونید به این نسخه اپدیت کنید بهتر هست .
          نیازی نیست ک بدید بیرون براتون اپدیت کنن - خودتون می تونید از طریق OTA دیوایس رو اپدیت کنید - Settinga - General - Software Update .

در مورد سیم کارت هم بستگی به منطقه ای داره که درش زندگی می کنید
          متاسفانه ارائه خدمات اپراتور ها در همه نقاط کشور یکسان نیست و نمیشه روش حساب کرد - خودتون بایستی تست کنید یا از دوستانتون بخواهید که در این زمینه کمکتون کنند .

درباره واتس آپ هم از ارور یک اسکرینشات قرار بدید تا بدونیم چه اروری میده که بهتر راهنمایی کنیم .

نظر

سلام دوستان من از وقتی اپدیت کردم با وای فای ب مشکل برخوردم میخام ببینم شمام همینجورین کافیه از مودم یکم دور باشم هی میپره انتن

نظر

نوشته اصلی توسط OMIDAM نمایش پست ها
              سلام دوستان من از وقتی اپدیت کردم با وای فای ب مشکل برخوردم میخام ببینم شمام همینجورین کافیه از مودم یکم دور باشم هی میپره انتن
              درود
              یکبار ریست نتورت ستینگ رو انجام بدید .
              درست نشد ریستور کنید .

نظر

تشکر از زحمات شما. لینک های ios 10 رو کی قرار میدید ؟

نظر

نوشته اصلی توسط amirc نمایش پست ها
                  تشکر از زحمات شما. لینک های ios 10 رو کی قرار میدید ؟
                  تاپیکش آماده هست .
                  منتظر هستیم که منتشر بشه ،لینک ها رو جایگزین و تاپیک رو ارسال کنیم .

نظر

iOS 9.3.5 عرضه شد [ لینک های دانلود ]

بالاخره نسخه عمومي ios 10 منتشر شد.
                    ویرایش توسط Mohammad.Reza : https://i-phone.ir/forums/member/29573-mohammad-reza در ساعت 13-09-2016, 09:36 PM

نظر

دوستان iOS 10.0.1 منتشر شده است .
                      تاپیک آماده هست - منتظر هستیم که لینک های دانلود منتشر بشه و تاپیک رو به صورت کامل ارسال کنیم .

با تشکر از شکیبایی شما .

نظر

توجه :

راه ریستور / دانگرید به این نسخه بسته شد .
                        اپل ساعاتی پیش راه ریستور / دانگرید به این نسخه را بست
                        و کاربران دیگر قادر به ریستور / دانگرید به این نسخه نخواهند بود .

نظر

صبر کنید ..
                        X