اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

App Store

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• App Store

با سلام ببخشيد من نميدونم چرا گوشيم با اينترنت سيمكارت مشكل داره.ميخوام از اپ استور دانلود كنم با 4Gايرانسل كه سرعتش بالاست،هرچى Get رو ميزنم يكم بعد دوباره بايد Getرو بزنم و برنامه دانلود نميشه.ولى تا با يه مودم خيلى كم سرعت،Getرو ميزنم سريع شروع ميكنه به دانلود.نميدونم مشكل چيه.با سيمكارت همراه اول هم همين مشكل رو داره.ريستور هم كردم فايده اى نداشت.كيى تا حالا اين مشكل رو پيدا كرده؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نوشته اصلی توسط Maziar_1998 نمایش پست ها
    با سلام ببخشيد من نميدونم چرا گوشيم با اينترنت سيمكارت مشكل داره.ميخوام از اپ استور دانلود كنم با 4Gايرانسل كه سرعتش بالاست،هرچى Get رو ميزنم يكم بعد دوباره بايد Getرو بزنم و برنامه دانلود نميشه.ولى تا با يه مودم خيلى كم سرعت،Getرو ميزنم سريع شروع ميكنه به دانلود.نميدونم مشكل چيه.با سيمكارت همراه اول هم همين مشكل رو داره.ريستور هم كردم فايده اى نداشت.كيى تا حالا اين مشكل رو پيدا كرده؟

با تغییر آی پی مشکلتون حل میشه.

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

اونطورى كه سرعت خيلى مياد پايين

نظر

نوشته اصلی توسط Maziar_1998 نمایش پست ها
        اونطورى كه سرعت خيلى مياد پايين

در ابتدای دانلود موقع لود pause کنید بعد قندشکن رو قطع کنید و دوباره بزنید روی برنامه تا دانلود با سرعت ادامه پیدا کنه.

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

خيلى ممنون بابت كمكتون

نظر

با عرض سلام مجدد.اپ استور من هیچی رو دانلود نمیکنه.اپل ایدی رو ساین اوت کردم دوباره ساین این زدم دیگه ساین این نمیشه و مینویسه can not connect to itunes store.حالا چکار کنم

نظر

دیگه محدودیت های اپل منو دیوونه کرده

نظر

صبر کنید ..
              X