اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Iccid

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Iccid

سلام ببخشيد من يك آيفون 6s خريدم كه لاك بود و وقتي فعالش كردم با سيم كارت خود كار ميكنه.اما شنيدم كه برخي از اون ها با كسب اجازه رسمي از سوي اپل انلاك ميشن و برخي ديگه توسط سوم شوخصي و با پرداخت پول به اپراتور . و توي گوشيم هم سيمكارت اون اپراتور قرار داشت و شيار بازكردن سيمكارتم نبود.حالا خاستم بدونم چطوري ميشه فهميد كه گوشيم با چه روشي انلاك شده؟
    و يه سوال ديگه.ايا اين گوشي ها پس از انلاك شدن اگه دوباره اون سيمارك قبلي رو توش بندازي دوباره لاك ميشن؟

نوشته اصلی توسط .s.r نمایش پست ها
    سلام ببخشيد من يك آيفون 6s خريدم كه لاك بود و وقتي فعالش كردم با سيم كارت خود كار ميكنه.اما شنيدم كه برخي از اون ها با كسب اجازه رسمي از سوي اپل انلاك ميشن و برخي ديگه توسط سوم شوخصي و با پرداخت پول به اپراتور . و توي گوشيم هم سيمكارت اون اپراتور قرار داشت و شيار بازكردن سيمكارتم نبود.حالا خاستم بدونم چطوري ميشه فهميد كه گوشيم با چه روشي انلاك شده؟
    و يه سوال ديگه.ايا اين گوشي ها پس از انلاك شدن اگه دوباره اون سيمارك قبلي رو توش بندازي دوباره لاك ميشن؟
    درود

کلا ما دو نمونه گوشی داریم یکی مدل gsm هست که آنلاک فکتوری بوده - یعنی خود اپل به صورت آنلاک گوشی رو تولید می کنه
    دوم مدل cdmi هست که تحت قرار داد با اپراتور گوشی رو تولید می کنه - یعنی فقط سیم کارت های اون اپراتور رو پشتیبانی می کنه اما
    کاربر می تونه با پرداخت هزینه به اپراتور و از طریق کد imei مربوطه این محدودیت رو برداره و به نوعی گوشی رو به gsm تبدیل کنه
    (البته درست نیس که بگیم گوشی رو gsm کرده - صرفاً برای درک بهتر بود)

جواب شما :
    اگر گوشی شما از طریق imei آنلاک شده باشه مشکلی نداره و می تونید از هر سیمکارتی استفاده کنید .
    اول ابایستی ببینید که گوشی شما برای کدوم کشور ساخته شده ،بعد می تونید ببینید مال کدوم اپراتور هست .
    برخی از سایت ها این کار رو به صورت مجانی انجام میدن .

لطفا برای تاپیک تیتر مناسب انتخاب کنید و سوالات خود را در تاپیک های از پیش تعیین شده مطرح کنید .
    ویرایش توسط iKamangir : https://i-phone.ir/forums/member/91265-ikamangir در ساعت 22-08-2016, 04:53 PM

نظر

گوشي من پارت نامبر آمريكاست و مال اپراتور at&t هستش حالا سوال من اينه گويا انلاك كردن گوشي به دو نوع صورت ميگيره كه در سوال قبلي گفتم.ميخوام بدونم كه گوشي من با چه روشي انلاك شده.گويا اون هايي كه به صورت عير رسمي انلاك ميشن در هنگام اپديت دوباره لتك ميشن.ايا اين درسته؟

نظر

نوشته اصلی توسط .S.R نمایش پست ها
        گوشي من پارت نامبر آمريكاست و مال اپراتور at&t هستش حالا سوال من اينه گويا انلاك كردن گوشي به دو نوع صورت ميگيره كه در سوال قبلي گفتم.ميخوام بدونم كه گوشي من با چه روشي انلاك شده.گويا اون هايي كه به صورت عير رسمي انلاك ميشن در هنگام اپديت دوباره لتك ميشن.ايا اين درسته؟
        بله - روش های دوم و سومی هم هست . یکی با جیلبریک هست و دیگری هم با سیم آنلاکر .
        روش جیلبریک که مغلوم هست و روش سیم انلاکر رو هم اگر سیم کارت رو بیرون بیارید و اون قطعه ای که سیم کارت روش قرار میگیره رو ببینید مشخص هست .

نظر

ببخشيد سوال من اينه.آيا راهي هست كه بفهمم ايفون من كه لاك بوده و الان انلاك شده با چه روشي انلاك شده؟

نظر

نوشته اصلی توسط .S.R نمایش پست ها
            ببخشيد سوال من اينه.آيا راهي هست كه بفهمم ايفون من كه لاك بوده و الان انلاك شده با چه روشي انلاك شده؟
            میتونید از سایت زیر کمک بگیرید - قبل از هر کار از پشتیبانی سایت کمک بگیرید :
            فروشگاه آنلاک فکتوری رسمی آیفون

اگر بخواهید بدون هزینه این کار رو انجام بدید یکم دردسر داره و بایستی با این زمینه اشنا باشید - مخصوصا که بایستی برخی از سایت ها رو بشناسید .

نظر

خيلي ممنون

نظر

ببخشي مكاتبه با اين سايت مقداري برام دشواره.ولي ميشه بگيد كلا چند روش براي انلاك كردن آيفون هست؟
                الان گوشي من داراي iccid هستش.سيماركت at&t تو شيار سيماركتش بود و سوزن هم نداشت.و البته وقتي چك كردم ديدم كه گوشيم اكتيو نشده(منظورم قبل از روشن كردن گوشي براي اول بار هستش)حالا باتوجه به اينهاميتونيد بگيد چطور انلاك شده؟

نظر

ببخشيد تورو خدا جواب بدين.چون برام خيلي مهمه.اون گوشي هايي رو كه با پرداخت پول به اپراتور انلاك ميكنن . باعت اكتيو شدن گوشي ميشه

نظر

جواب سوالتون رو بالا دادن.
                    روش های آنلاک
                    1- پرداخت پول به اپراتور
                    2- استفاده از کیت های آنلاک نظیر i-sim و غیره
                    3- استفاده از جیلبریک و توییک های آنلاک.

در روش اول که مشخصه پول به اپراتور داده میشه و آنلاک میشه.
                    در روش دوم محل قرار گیری سیمکارت ( همون قطعه پلاستیکی که سیمکارت رو توش میذارین) عوض میشه. از 2 راه میشه تشخیص داد. اولی تفاوت رنگی خیلی کم با بدنه دستگاهه. دومی هم اگه جای سیمکارت اریجینال رو در بیارید روش imei گوشیتون رو نوشته. اگه ننوشته یا هر چیز دیگه ایی از جمله برند یا مدل دیدی گوشی شما از این طریق آنلاک شده که یعنی گوشیتون یکبار حداقل برای آنلاک کردن باز شده.
                    در روش سوم هم اگه توی برنامه هاتون cydia دارید یعنی گوشی جیلبریک شده. اگه خودتون جیلبریک نکردین احتمال اینکه از این طریق آنلاک شده باشه هست. برای تست هم یکبار کوشی رو ریستور ( ریست فکتوری نه، نصب مجدد سیستم عامل) کنید اگه باز گوشیتون آنتن داد از این روش آنلاک نشده.

بجر این 3 روش روش دیگه ای نداریم. حداقل من اطلاع ندارم

نظر

خيلي ممنون دوست عزيز.ميگم در روش اول اگه واسه گوشي مشكلي پيش بياد و اون رو به اپل استور رسمي ببري براي تعويض.ايا دوباره ايفون لاك بهم ميدم يا نه انلاك ميدن؟

نظر

نوشته اصلی توسط .s.r نمایش پست ها
                        خيلي ممنون دوست عزيز.ميگم در روش اول اگه واسه گوشي مشكلي پيش بياد و اون رو به اپل استور رسمي ببري براي تعويض.ايا دوباره ايفون لاك بهم ميدم يا نه انلاك ميدن؟
                        کلا جریان گوشی های cdmi به اینصورت هست که اپراتور طی قراردادی ماهیانه مبلغی رو از شما میگیره و تا زمانی که قرارداد تموم نشه گوشی فقط از همون اپراتور سرویس دریافت کنه
                        حالا برخی افراد این مبلغ قرارداد رو یکجا پرداخت میکنند که هنگام مسافرت به کشورهای دیگر و یا ... بتونن از گوشی استفاده کنند .
                        پس از پرداخت هزینه این دستگاه میتونه از سرویس gsm استفاده کنه .

جوابتون هم بله هست و میتونه از اپل استورها خدمات بگیرید .

نظر

خيلي ممنون.شرمنده مزاحمتون شدم

نظر

من گوشيم به صورت شماره ١ آنلاك شده ، برم آمريكا مشكلي پيش نمياره؟

نظر

نوشته اصلی توسط pouriar نمایش پست ها
                              من گوشيم به صورت شماره ١ آنلاك شده ، برم آمريكا مشكلي پيش نمياره؟
                              درود
                              اگر منظورتون روش اول از سه روش زیر هست ، مشکلی نداره .

1- پرداخت پول به اپراتور
                              2- استفاده از کیت های آنلاک نظیر i-sim و غیره
                              3- استفاده از جیلبریک و توییک های آنلاک.

نظر

صبر کنید ..
                              X