اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دوستانی که اپل ایفون 6sدارن بیان داخل تاپیک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستانی که اپل ایفون 6sدارن بیان داخل تاپیک

لا سلام و خسته نباشین به همگی
    بنده دیشب یک اپل 6sخریدم بصورت دست دوم با مهلت تست ۲۴ ساعته و دیشب تا دیر وقت تست میکردم که متوجه شدم تو ۵ دقیقه فیلمبرداری حدود ۸ درصد باطری کم میکنه و برنامه antutuنصب کردم واسه شناختن نوع سی پی یو که دیدم tsmcهست و کفتم یک تست سخت افزاری با این برنامه انجام بدم که زدم تست و بنجمارک گرفت گوشی پشتش داغ کرده بود و حدود ۱۱ درصد باطری کم کرد ؟! که دیدم خیلی تعجبه و ورژنشم ۹.۳.۴ بود و کفتم ریستور کنم به ورژن ۹.۳.۲ بازم همینجوری بود و مصرفش بالا هست ایا گوشی مشکلی داره و اگر داره لطفا بگین و فقط خواهشمندم از دوستان که ایفون ۶اس دارن مثل من این تستا را انجام بدن و عنوان کنن چقدر مصرف باطریشون استفاده میشه و تو رو خدا انجام بدین و کاری نداره یک برنامه antutuمیخاین تو اپ استور هست یک تست کنین چقدر مصرف میکنه باطری و گوشی هم داغ میکنه و بهم بگین بعلاوه ۵ مین هم فیلمبرداری انجام بدین

تشکر میکنم از همه دوستانی که مرا از شک و تردید در بیارن و اگر موردی داره برم پسش بدم

- - - - - - - - - -

تو هر یک ساعت استاندبای که هیچ ب نامه ای روش نیست حدود ۲ درصد باطری کم میکنه و قبلا ۶اس پلاس داشتم عالی بود و تو یک روز بدون استفاده اصلا باطری کم نمیکرد

حداقل دوست خوب این دو تا برنامه رو معرفی میکردی ... همه منجمله من که نمیشناسیم همه برنامه ها و کارکردشون رو

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

با تشکر فراوان و من مشکلم حل شد توسط دوستان

و یک راهنمایی و سوال ؟؟؟ من چگونه میتونم با دستگاه جلبریک دوتا مثلا تلگرام و واتساپ و یا .... داشته باسم و اگر راهی هست بفرمایید با اموزش نصب ؟متشکرم

نظر

نوشته اصلی توسط sanam65 نمایش پست ها
        با تشکر فراوان و من مشکلم حل شد توسط دوستان

و یک راهنمایی و سوال ؟؟؟ من چگونه میتونم با دستگاه جلبریک دوتا مثلا تلگرام و واتساپ و یا .... داشته باسم و اگر راهی هست بفرمایید با اموزش نصب ؟متشکرم
        درود
        میتونید از توئیک App Duplicator استفاده کنید .

نظر

بهذچه صورته و سورسش مجا هست و با اموزشش را هم قرار دین ممنون میشم

نظر

بهذچه صورته و سورسش مجا هست و با اموزشش را هم قرار دین ممنون میشم
            توییک را از یکی از سورس های زیر دریافت کنید :
            به Setting برید و وارد AppDuplicator بشید سپس Install
            App Duplicator رو انتخاب کنید .
            سپس در اسپرینگبرد
            AppDuplicator را اجرا کنید- هر برنامه ای رو که میخواهید انتخاب و نصب کنید .

فقط برای استفاده از برنامه دوم بایستی از اکانت خودتون در برنامه اول خارج بشید .
            ویرایش توسط iKamangir : https://i-phone.ir/forums/member/91265-ikamangir در ساعت 29-08-2016, 03:20 AM

نظر

با تشکر

نصب کردم و وقتی میرم تو ستینگ تا istall کنم اصلا این گزینه نمیاد و گزینه ad repo میاد که اصلا میره تو یک سورس و نصبشم میکنه ولی اتفاقی نمیافته بعدش چرا ؟ چیزی میخات پیس فرض نصب کنیم؟!!

http://8pic.ir/images/1lifej38yazss4w9u9xo.png
              ویرایش توسط sanam65 : https://i-phone.ir/forums/member/196815-sanam65 در ساعت 29-08-2016, 03:57 AM

نظر

با تشکر

نصب کردم و وقتی میرم تو ستینگ تا istall کنم اصلا این گزینه نمیاد و گزینه ad repo میاد که اصلا میره تو یک سورس و نصبشم میکنه ولی اتفاقی نمیافته بعدش چرا ؟ چیزی میخات پیس فرض نصب کنیم؟!!

http://8pic.ir/images/1lifej38yazss4w9u9xo.png
                گفته بایستی توئیک App Sync رو نصب کنید .
                این سورسی هم که اضافه می کنه سورس اصلی App Sync هست .
                سورس رو اضافه و آخرین ورژن App Sync رو نصب کنید .
                البته برای کار کردن درست این سورس بایستی ...ان فعال باشه .

نظر

appsync هم نصبه ولی متاسفانه کار بازم نمیکنه و با وی ... ان هم میزنم ولی سورسها همش ارور و نوشته قرمز میدن

نظر

appsync هم نصبه ولی متاسفانه کار بازم نمیکنه و با وی ... ان هم میزنم ولی سورسها همش ارور و نوشته قرمز میدن
                    اگر سورس زیاد اضافه کرده باشید و یا توئیک زیاد نصب کرده باشید این مشکل پیش میاد (البته نه همیشه)
                    شما یک یا توئیک که اخرین بار نصب کردید رو حذف کنید و دوباره امتحان کنید .
                    اگر نشد اخرین سورسی رو که اضافه کردید رو حذف کنید .
                    اصولاً بایستی درست بشه - اگر درست نشد بایستی در ساعاتی دیگر امتحان کنید .

نظر

با سلام و خسته نباشین و سپاس از دوستان
                      با سلام

۶اس دارم و چند روزیه که هر کاری میکنم واسه شارژش به ۱۰۰ درصد نمیاد و تو ۹۹ درصد گیر میکنه و کالیبرش کردم و در حالت خاموشم تو شارژ زدم ولی روی ۹۹ درصد میایسته مشکل چیه ؟!!!

نظر

با سلام و خسته نباشین و سپاس از دوستان
                        با سلام

۶اس دارم و چند روزیه که هر کاری میکنم واسه شارژش به ۱۰۰ درصد نمیاد و تو ۹۹ درصد گیر میکنه و کالیبرش کردم و در حالت خاموشم تو شارژ زدم ولی روی ۹۹ درصد میایسته مشکل چیه ؟!!!
                        دورد
                        دوبار کالیبره کن
                        بذار ۳ساعت تو شارژ باشه و به ۰ برسونش
                        تست کن
                        در ضمن واسه ۱۰۰٪‏ شدن از ۹۹تا ۱۰۰ خیلی طول میکشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

باید هر چی اپ سینک از قبل نصب کردی رو حذف و از طریق همون توییک بالا هدایتت میکنه واسه نصب اپ سینک

نظر

با تشکر و سپاس فراوان
                            اره خیلی خیلی طول میکشه چرا ؟ بعد از حدود ۳ ربع تا یک ساعت از ۹۹ اومد رو ۱۰۰ درصد . جدیدا اینجوری شدا

نظر

با تشکر و سپاس فراوان
                              اره خیلی خیلی طول میکشه چرا ؟ بعد از حدود ۳ ربع تا یک ساعت از ۹۹ اومد رو ۱۰۰ درصد . جدیدا اینجوری شدا
                              واسه من از روز اول همین بوده [emoji106][emoji736]

نظر

صبر کنید ..
                              X