اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اتمام فعاليت بنده در سايت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اتمام فعاليت بنده در سايت

درود

چند روز پيش تاپيك جديدي در مورد بردن نحوه ي صحيح و آسان بردن گوشي به DFU Mode با تمام جزيئات با بياني ساده و لينك هاي دانلود و عكس و ... پست كردم ولي با كمال تعجب بعد از يك روز، تاپيك به قسمت "مطالب مردود" انتقال داده شد.

مديران سايت كه همه شون در سايه هستند و تعدادي از آنها گاهي از دور نظاره مي كنند و يك سري توقيفي و رد تاپيك و تأييد تاپيك بازارچه مي كنند تا نشان دهند كه هنوز هستند! عملا فروم با فعاليت ١٠ يا ١٥ نفر از اعضاي امثال بنده پويايي خودش رو حفظ كرده و هنوز پاسخ دهنده اي هست! اگر اينگونه با ما رفتار بشه در آينده اي نزديك فروم پر خواهد شد از سوالات بي جواب كاربران و عاقبتي مانند خيلي فروم هاي ديگر پيدا خواهد كرد.

در ماه هاي اخير بارها و بارها دوستان مختلف به صورت پست و پيام خصوصي از من نحوه ي بردن گوشي به DFU Mode و ري استور رو پرسيده بودن و عموما در اين زمينه به مشكل بر مي خوردند. من هم گاهي با جستجو كردن، تاپيكي در اين زمينه پيدا مي كردم و آن ها رو به اون تاپيك راهنمايي مي كردم. اما مشكل اينجا بود اون تاپيك ها بسيار شلوغ و پر از پست هاي نامربوط و يا نحوه ي شرح طوري بود كه كاربر جديد متوجه اون نمي شد. به خاطر همين دوباره به من پيام خصوصي مي دادن و مي خواستن كه كلا به صورت اختصاصي براشون توضيح بدم. بنده هم عموما تا حد توان اين كار رو انجام مي دادم.

مشكل بنده اينه كه بعد از سال ها فعاليت در فروم با قوانين اون كاملا آشنا هستم و قانوني رو زير پا نگذاشتم. اما بدون اطلاع قبلي و يا ذكر دليل، تاپيك شسته رفته و كامل بنده، با تشخيص مدير مربوطه، مردود شناخته شد.

به هر حال اين كار براي مزاج بنده خوشايند نيامد و به همين دليل از فعاليت خودم در انجمن كناره گيري مي كنم. منتها به خاطر ارتباط خاصي كه با ماهيت اين فروم دارم و يادآور خاطرات خوشي براي بنده هست، مانند مديران محترم از دور نظاره گر خواهم شد و در هيچ بحثي شركت نخواهم كرد.

موفق باشيد.

سلام....دوست عزیز متاسفانه ازین قبیل حرکات و مشکلات تو فروم زیاده و بنده هم حق رو به شما میدم.....خود من شاهد راهنمایی و زحمات بیشمار شما در حل مشکلات کاربران فروم بودم.... این گونه رفتارها قطعا باعث دلسردی و از بین بردن انگیزه برای کاربران فعال میشه.....خدا شاهده قصد منت گذاشتن ندارم ولی بارها شده که خود بنده وقت گذاشتم و تو قسمت پرسشها کاربرا رو راهنمایی کردم ولی وقتی اومدم پستم رو دوباره بازدید کردم دیدم کاربر بی معرفت زورش اومده یه تشکر خشک و خالی از پستم کنه...!! نمیدونم چرا این قدر ما ایرانیها قدرنشناس و بی معرفت هستیم و عوض اینکه از کسی که داره به دیگران کمک میکنه حمایت کنیم با حرکات غیر منطقی (نظیر همون اتفاقی که برای شما افتاد) انگیزه طرف رو هم از بین میبریم....! خود شما هم اطلاع دارید که برای هر کدوم ازین پرسشها یا مشکلات نرم افزاری اگر کاربر به مراکز خدمات موبایل مراجعه کنه کلی باید هزینه پیاده بشه....!! بعد ازین رفتارها بارها شده به خودم گفتم اگر چیزی رو هم بلد باشم دیگه تو فروم وقت نزارم و جواب کسی رو ندم ولی باز دلم نیومده....!! نمیدونم والا چی باید گفت...!!
    ویرایش توسط babak7611 : https://i-phone.ir/forums/member/55273-babak7611 در ساعت 19-08-2016, 01:00 PM

نظر

نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
      درود

چند روز پيش تاپيك جديدي در مورد بردن نحوه ي صحيح و آسان بردن گوشي به DFU Mode با تمام جزيئات با بياني ساده و لينك هاي دانلود و عكس و ... پست كردم ولي با كمال تعجب بعد از يك روز، تاپيك به قسمت "مطالب مردود" انتقال داده شد.

مديران سايت كه همه شون در سايه هستند و تعدادي از آنها گاهي از دور نظاره مي كنند و يك سري توقيفي و رد تاپيك و تأييد تاپيك بازارچه مي كنند تا نشان دهند كه هنوز هستند! عملا فروم با فعاليت ١٠ يا ١٥ نفر از اعضاي امثال بنده پويايي خودش رو حفظ كرده و هنوز پاسخ دهنده اي هست! اگر اينگونه با ما رفتار بشه در آينده اي نزديك فروم پر خواهد شد از سوالات بي جواب كاربران و عاقبتي مانند خيلي فروم هاي ديگر پيدا خواهد كرد.

در ماه هاي اخير بارها و بارها دوستان مختلف به صورت پست و پيام خصوصي از من نحوه ي بردن گوشي به DFU Mode و ري استور رو پرسيده بودن و عموما در اين زمينه به مشكل بر مي خوردند. من هم گاهي با جستجو كردن، تاپيكي در اين زمينه پيدا مي كردم و آن ها رو به اون تاپيك راهنمايي مي كردم. اما مشكل اينجا بود اون تاپيك ها بسيار شلوغ و پر از پست هاي نامربوط و يا نحوه ي شرح طوري بود كه كاربر جديد متوجه اون نمي شد. به خاطر همين دوباره به من پيام خصوصي مي دادن و مي خواستن كه كلا به صورت اختصاصي براشون توضيح بدم. بنده هم عموما تا حد توان اين كار رو انجام مي دادم.

مشكل بنده اينه كه بعد از سال ها فعاليت در فروم با قوانين اون كاملا آشنا هستم و قانوني رو زير پا نگذاشتم. اما بدون اطلاع قبلي و يا ذكر دليل، تاپيك شسته رفته و كامل بنده، با تشخيص مدير مربوطه، مردود شناخته شد.

به هر حال اين كار براي مزاج بنده خوشايند نيامد و به همين دليل از فعاليت خودم در انجمن كناره گيري مي كنم. منتها به خاطر ارتباط خاصي كه با ماهيت اين فروم دارم و يادآور خاطرات خوشي براي بنده هست، مانند مديران محترم از دور نظاره گر خواهم شد و در هيچ بحثي شركت نخواهم كرد.

موفق باشيد.
      سلام

تاپیکتون رو بنده حذف کردم دلیلش هم این بود که موضوعی کاملا مشابه از قبل وجود داشته و قابل استفاده هست.

لینکش: http://www.i-phone.ir/forums/thread77369.html

اگر تاپیک شما فرق میکنه بفرمایید بدونیم!

نظر

نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
        سلام

تاپیکتون رو بنده حذف کردم دلیلش هم این بود که موضوعی کاملا مشابه از قبل وجود داشته و قابل استفاده هست.

هر چیزی نیاز به بروز رسانی داره و این تاپیکی که شما معرفی کردین عکس هاش قدیمی و فرم جالبی نداره و پر شده از "برای مشاهده متن کلیک کنید " و آدم رو گیج میکنه
        تاپیکی که ایشون زده بودن فرم جالب تری داشت و عکس ها جدید بود

- - - - - - - - - -

سلام

هر چیزی نیاز به بروز رسانی داره و این تاپیکی که شما معرفی کردین عکس هاش قدیمی و فرم جالبی نداره و پر شده از "برای مشاهده متن کلیک کنید " و آدم رو گیج میکنه

نظر

نوشته اصلی توسط HamidKiller نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

فرمایش شما متین اما به دلیل ایندکس شدن اون مطلب امکان حذف وجود نداره در بهترین حالت ممکن باید مطلب ایشون با اونی که وجود داره جایگزین میشد با همون نام و مشخصاتی که الان داره. که بازم لازمه‌ی حذف شدن تاپیک کنونی و اقدام جهت هماهنگی از طرف باز کننده تاپیک بود و هست.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

حس و حال شما رو کامل درک می کنم و موافقم باهاتون در کل

نوشته اصلی توسط babak7611 نمایش پست ها
            . این گونه رفتارها قطعا باعث دلسردی و از بین بردن انگیزه برای کاربران فعال میشه.....خدا شاهده قصد منت گذاشتن ندارم ولی بارها شده که خود بنده وقت گذاشتم و تو قسمت پرسشها کاربرا رو راهنمایی کردم ولی وقتی اومدم پستم رو دوباره بازدید کردم دیدم کاربر بی معرفت زورش اومده یه تشکر خشک و خالی از پستم کنه...!!!
            برای من هم بارها این مورد و موارد مشابه پیش اومده
            حتی یادمه یکبار بنده و دوستی دیگر به یک کاربر محترمی راهنمایی میدادیم در تاپیک، و پست های بنده هم مفید و در حد دوست دیگر بود، اما ایشون پست های بنده را لایک نکردند ولی فقط پست های دوست دیگر رو لایک کردند! همون طور که همه می دونیم این تشکر ها هیچ ارزش مادی نداره، هیچ کدوم از ما هم برای نفع مادی اینجا نیستیم ولی این موارد باعث دلسردی میشه
            اما بنده همیشه سعی کردم تا جای ممکن برخورد سرد یا طلب کارانه ی بعضی کاربرها نسبت به راهنمایی و پاسخ شون رو حمل رو بر قدرنشناسی و بی احترامی ندونم و بذارم پای حواسپرتی ، هول شدن یا آشنا نبودن با سیستم لایک و تشکر انجمن
            بگذریم، شما هم خودتون رو زیاد ناراحت نکنید فوقش ما هم کوچ می کنیم از این انجمن

ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 22-08-2016, 03:15 AM

نظر

فرمایش شما متین اما به دلیل ایندکس شدن اون مطلب امکان حذف وجود نداره در بهترین حالت ممکن باید مطلب ایشون با اونی که وجود داره جایگزین میشد با همون نام و مشخصاتی که الان داره. که بازم لازمه‌ی حذف شدن تاپیک کنونی و اقدام جهت هماهنگی از طرف باز کننده تاپیک بود و هست.

دوست گرامی، سایت پر است از تاپیک های اسپم که کاربران مختلف ایجاد کردند برای سؤال های کوتاه و گذری (و ابتدایی) حالا چی میشه اصلن به فرض دوتا تاپیک مفید با یک موضوع هم وجود داشته وقتی که تاپیک دوم بهتر و زیباتر و حاصل زحمت کاربری مثل ایشون هست

ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 22-08-2016, 03:27 PM

نظر

طرف مولتی یوزر هست یا بخاطر موضوع ساده کوچیک مسخره هر کسی یه یوزر میسازه با 1 پست میاد یاد یه سوال مسخره میپرسه و هزارنان تاپیک های اسپم میزن اونا مشکلی ندارن !!! بعد یکی میاد زحمت میکشه اینجوری برخورد میکنید

خیلی جالبه مثله کبک شدید و برف ... چقدر مسخره توجیه میکنید ...

نظر

درود

دوستان جناب hero@ خودش هم میتونه جواب بده و از این نظر مشکلی نداره .
                  لطفاً در این زمینه کسی وکیل جناب hero@ نشه و بجای ایشون جواب نده ،اجازه بدید ایشون خودشون مشکل رو با مدیریت حل کنن .
                  ویرایش توسط iKamangir : https://i-phone.ir/forums/member/91265-ikamangir در ساعت 22-08-2016, 05:17 PM

نظر

نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها
                    درود

دوستان جناب hero@ خودش هم میتونه جواب بده و از این نظر مشکلی نداره .
                    لطفاً در این زمینه کسی وکیل جناب hero@ نشه و بجای ایشون جواب نده ،اجازه بدید ایشون خودشون مشکل رو با مدیریت حل کنن .
                    سلام و درود به شما
                    با احترام، ولی از لایک های جناب hero کاملن مشخصه که از پست های دوستان شون راضی هستند
                    ضمن اینکه ایشون همون طور که نوشتند فعلن قصدی برای ادامه فعالیت به شکل سابق رو ندارن

نظر

نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
                      سلام و درود به شما
                      با احترام، ولی از لایک های جناب hero کاملن مشخصه که از پست های دوستان شون راضی هستند
                      ضمن اینکه ایشون همون طور که نوشتند فعلن قصدی برای ادامه فعالیت به شکل سابق رو ندارن

فرمایش جانعالی متین
                      اما دلیل نمیشه هر کس میاد تاپیک رو میخونه یه کامنت از طرف ایشون بزاره !
                      ایشون اگر دوست داشتن جواب میدن و اگر هم دوست نداشتن که اجباری در این کار نیست .
                      (برخی کاربرا از قبل این مشکل رو داشتن و حالا یادشون اومده انگاری !)

نظر

سعی میشه مطالبی که قدیمی تر هستند رو به هر شکل ممکن نگهداری کنیم. دلیلش رو هم همونطور که آرین جان توضیح دادن ایندکس شدن مطالب هست. تابحال روال به این شکل بوده که این قبیل مطالب، با محتوای جدید آپدیت میشدند که در نهایت ساختار اولیه تاپیک حفظ میشد.

برای مثال عرض میکنم تاپیک هایی توی همین سایت هستند که قدمت ۸...۹ ساله دارند و شاید نویسنده اون تاپیک سالهاست که فعالیتی توی انجمن انجام نمیده ولی به دلیلی که توضیح داده شد تاپیک توسط سایر مدیرها ویرایش و محتوای اون بروزرسانی میشه.

کاربرهای عزیز اگر تمایل به ایجاد آموزشی دارند که تابحال توی انجمن بحث نشده میتونن مستقیماً اقدام کنند.

اگر احساس کردید محتوای یک تاپیک قدیمی شده و شما میتونید یک محتوای بهتر برای اون تاپیک بنویسید، میتونید به مدیرها یا مسئولین انجمن پیام بدید یا توی همین قسمت ارتباط با مدیران مطرح کنید؛ در صورتی که مطلب شما از نظر فنی و نگارشی در چارچوب قوانین انجمن نوشته شده باشه، یا تاپیک با پست جدید شما بروز رسانی میشه، یا محتوای جدید به اسم نگارنده قبلی ولی درج نام شما در اون پست قرار میگیره.

نظر

مساله اصلی این است که برای حذف تاپیک ایشون قبلش به ایشون احترام گذاشته نشده ، احترام به این شکل است که حداقل به ایشون اطلاع رسانی میکنن . البته این مسائل رو قطعا مدیران سایت باید بهتر بدونن .

در صورتی که احترام گذاشته بشه و حداقل فردی که میخواد تاپیک رو حذف کنه با ایشون ارتباط بر قرار کنه این احساس در فرد به وجود نمیاد که زحمتش بی اهمیت جلوه داده شده . اما وقتی با مطلب به صورت زباله برخورد بشه ناراحتی طبیعی است .

اگر به نظرتون من به جای ایشون حرف میزنم ، متاسفم

- - - - - - - - - -

نظر

نوشته اصلی توسط amir_h0ssein نمایش پست ها
                            .

اگر به نظرتون من به جای ایشون حرف میزنم ، متاسفم

- - - - - - - - - -

بنده هم به مانند شما متأسفم که مدیران محترم انجمن نظرات و درد دل های کاربران رو دخالت بی جا تفسیر می کنن ، در حالی که هیچ کدوم از پست های ما خارج از موضوع و عرف نبود!
                            اصلن فلسفه ی وجود انجمن هم همین تبادل نظر است وگرنه هرکس که سؤالی داشت باید بگیم خودتون برید مشکل تون رو با آیفون و iOS حل کنید!
                            بگذریم، بنده برای شفاف سازی یک اسکرین شات از پیام های خصوصی جناب hero (با اجازه و هماهنگی خودشون البته) در اینجا قرار میدم ، حتی اگه حرفی هم از طرف و به جای ایشون زده شده مورد قبول خودشون است:

نظر

جناب بابک البته ما قطعا به دنبال تخریب و یا ... نیستیم . ما و مدیران همه در یک طرف هستیم که آن هم پیشرفت و حل مسائل دیگر کاربرانه

در همین راستا یک انتقادی میکنم ، اینکه چنتا مدیر جمع شیم و در تاپیکی انتقادی که به سادگی قابل حل است به تعریف و تایید و تشکر از همدیگر بپردازیم هنر نیست . هنر این است که پشت همدیگر به حل مسائل همه کاربران

بپردازیم که در نهایت اینکار باعث پیشرفت همه میشه . این صحبت ها هم نه از روی اظهار وجود بود نه موارد دیگر و امیدوارم برداشت اشتباه نشود که در این صورت متاسف میشم

نظر

صبر کنید ..
                              X