اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پاک شدن آهنگها از Music

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پاک شدن آهنگها از Music

سلام
    من تا به حال این مشکل 3 بار برام پیش اومده که آهنگ های در Music به طور خود به خود پاک میشه. گوشی رو هم به هیچ عنوان به کامپیوتر وصل نکردم که آیتونز بخواد Sync کنه و آهنگهام پاک شه. گوشی رو هم که به iTunes وصل میکنم تمام آهنگ هام رو نشون میده ولی هیچکدوم اجرا نمیشه. یعنی لیست آهنگ ها هست ولی مثله اینکه پاک شدن، حتی تو حچم ها هم حجم آهنگ رو صفر زده. دوستان عزیز اگه میتونید لطفا من رو راهنمایی کنیند. در ضمن برای ریختن آهنگ ها از روش دستی استفاده میکنم یعنی Drag and Drop
    با تشکر

دوست عزیز به کامپیوتر دیگه ای وصل نکردین
    البته آبتونز با پی سی یکم مشکل داره مثلا لیریک های آهنگ های منو سینک نمیکنه

نظر

دوست عزیز ، اپلیکیشن موزیک و ویدیو پیش فرض iOS همیشه بخاطر بحث کپی رایت و...
      درد سر داشته! شما player های مناسب مثل EZmp3,rushplayer ,hd player رو نصب کنید و با iTools یا تنگ بو آهنگ هاتون رو بریزید داخل شون و یکبار برای همیشه این مشکل رو حل کنید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام دوستان یه سوال داشتم من هرچی با برنامه itools میریزم تو گوشیم بعد چند رو خود به خود پاک میشه ؟؟؟ کمکم کنید اعصبابمو داغون کرده

نظر

نوشته اصلی توسط hamid-mst نمایش پست ها
          سلام دوستان یه سوال داشتم من هرچی با برنامه itools میریزم تو گوشیم بعد چند رو خود به خود پاک میشه ؟؟؟ کمکم کنید اعصبابمو داغون کرده
          لابد جای آهنگها رو تو کامپیوتر تغییر میدین

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نه اصلا تغییر نمیدم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تغییر جای آهنگ چه ربطی به گوشی داره حالا اینو قبول می کنم ولی آهنگ زنگ خور میزارم خود به خود پاک میشه بعد چن روز ؟؟
            لطفا کمک کنید
            ویرایش توسط hamid-mst : https://i-phone.ir/forums/member/197702-hamid-mst در ساعت 16-09-2016, 03:01 PM

نظر

صبر کنید ..
            X