اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ايكلود

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ايكلود

سلام. من backup يه ايفون ديگه رو اشتباهي restore كردم رو ايفون خودم . Icloud اون گوشي اومد رو گوشي من و نه دسترسي به صاحب اون گوشي دارم نه رمز دارم. واقعا اين اشكال خيلي بزرگ و عجيبيه كه واسم اتفاق افتاده. چيكار بايد بكنم؟

سلام
    دوباره ریستور کنید و از بک آپ گوشی خودتون استفاده کنید.
    و یه سئوال ؟
    شما بعد از ریستور ، زمانیکه گوشی میخواد شروع به کار کنه و رمز اپل آیدی رو میخواد آیا اپل آیدی خودتون رو دیدید یا یه شخص دیگه...؟
    این مرحله رو چطوری عبور کردید...؟

نظر

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
      سلام
      دوباره ریستور کنید و از بک آپ گوشی خودتون استفاده کنید.
      و یه سئوال ؟
      شما بعد از ریستور ، زمانیکه گوشی میخواد شروع به کار کنه و رمز اپل آیدی رو میخواد آیا اپل آیدی خودتون رو دیدید یا یه شخص دیگه...؟
      این مرحله رو چطوری عبور کردید...؟
      Find my iphone روشن هستش و وقتي اين گزينه فعال باشه نميشه restore from backup رو انجام داد پيغام ميده كه غير فعال بايد بشه و مستلزم رمز هستش.
      من restore from backup كردم اين واسه بالا اومدن نيازي به رمز ايكلود نداره اگه restore كه ريست كلي ميكنه رو انجام بدي رمز ايكلود ميخواد حتما

نظر

نوشته اصلی توسط Halvlid نمایش پست ها
        Find my iphone روشن هستش و وقتي اين گزينه فعال باشه نميشه restore from backup رو انجام داد پيغام ميده كه غير فعال بايد بشه و مستلزم رمز هستش.
        من restore from backup كردم اين واسه بالا اومدن نيازي به رمز ايكلود نداره اگه restore كه ريست كلي ميكنه رو انجام بدي رمز ايكلود ميخواد حتما
        پس متاسفانه تنها راهی که دارید باید به مالک گوشی قبلی دسترسی پیدا کنید.

نظر

صبر کنید ..
        X