اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خیس شدن گوشی و لکه سفید روی ال سی دی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خیس شدن گوشی و لکه سفید روی ال سی دی

با سلام خدمت دوستان من گوشیم از دستم افتاد توی اب ایفون شش اس هستش اول اسبیکرش از کار افتاد و صفحه ال سی دیش گوشه سمت چپ بالا یه لکه سفید نورانی بیدا شد در عرض یک روز هم اسبیکر و هم السی دیش خود ب خود درست شدن اما از اون لکه سفید یه خال کوچک مونده الان یه هفته میشه فقط هم تو صفحه سفید بیداست یعنی وقتی بک گراند سفیده ملوم هست خیلی عجیبه خواستم از بک گراند با خود گوشی عکس بگیرم بذارم اما لکه توی عکس هم بیدا نیست فقط روی ال سی دی معلومه یه لکه روشن تر از صفحه سفید
    خواهشا بگید جیکا کنم اع​صابم خورد شده یعنی خودش درست میشه یا خیر
    ویرایش توسط Mrahim : https://i-phone.ir/forums/member/121456-mrahim در ساعت 05-08-2016, 11:27 PM

اگر یک هفته گذشته احتمالا درست نمیشه تنها راهش تعویض ال سی دی هست که اصلا به صرفه نیست....

نظر

گوشی رو 24 تا 48 ساعت توی گونی برنج یا سیلیکا ژل بذارید. اون لکه رطوبنیه که رفته زیر ال سی دی. باید بوسیله موار رطوبتگیر از بین بره. سیلیکا ژل تاثیر بیشتری داره اگه بتونید تهیه کنید. اکثر فروشنده های مواد آزمایشگاهی دارن. قیمت زیادی هم نداره. اگه باز درست نشد باید ال سی دی تعویض بشه.

نظر

سلام من ديشب گوشيمو با الكل تميز ميكردم كه رفت زير صفحه بعد با گرفتن سشوار تاحد زيادي بهتر شد ولي الان يه خط مورب مونده كه مث لكه سفيد سفيده و ازين للكه ها چند جا ديگم هست.راهي هست ولس تعميرش جز تعويض ال سي دي؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط Kimiya.yar نمایش پست ها
          سلام من ديشب گوشيمو با الكل تميز ميكردم كه رفت زير صفحه بعد با گرفتن سشوار تاحد زيادي بهتر شد ولي الان يه خط مورب مونده كه مث لكه سفيد سفيده و ازين للكه ها چند جا ديگم هست.راهي هست ولس تعميرش جز تعويض ال سي دي؟؟
          این لکه های نورانی زمانی اتفاق میافتن که اون بخش از ال سی دی پیکسلش بسوزه و دیگه مثل یک شیشه نور پشت ال سی دی رو منتقل میکنه
          فکر نمیکنم راهی باشه
          مگه اینکه بشه اون پیکسل رو عوض کرد که بنده اطلاعی ندارم این کار امکان پذیر هست یا خیر

نظر

صبر کنید ..
          X