اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نحوه کپی کردن عکس و ویدئو از کامپیوتر به ایفون و استفاده از آن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نحوه کپی کردن عکس و ویدئو از کامپیوتر به ایفون و استفاده از آن

با سلام و خسته نباشید من به تازگی یه ایفون 6s خریدم در کل بسیار راضی هستم ولی تو یسری چیزهای خیلی معمولی گیر کردم که مهمترینش اپلود عکس و فیلم به داخل گوشی هستش

من با استفاده از Itunes فایل های ویدیویی رو به گوشی منتقل میکنم و sync میکنم و این فایل ها وقتی روی ایکون برنامه videos میزنم وجود دارند همگی و قابل پخش هستند حتی از برنامه Imazing هم برای انتقال استفاده کردم و اون ها رو به پوشه مدیا بردم ( پوشه های اصلی Read-only بودند ) که اون بدتر بود و حتی تو videos هم نیومد اما هیچ اثری از این فایل ها در گالری نیست و اونجا فقط عکس های گرفته شده توسط دوربین و فیلماش هست و یجورایی اینگار فقط Cameraroll رو پوشش میده

مشکل اصلی رو اینجا برخورد کردم که دیدم وقتی میخوام کلیپ هایی که توسط ایتونز داخل گوشیم اپلود کردم رو تو کانال تلگرامم بزارم اصلا این فایل ها قابل دسترسی نبودند و همون البوم و پوشه camera و فایل هاش قابل دسترسی بودند فقط سعی کردم از چند برنامه جانبی video 2 cameraroll استفاده کنم اما یه دو تا مشکل داره این برنامه ها یکی اینکه مجانیش 10-20 تا بیشتر اجازه نمیده و روی فیلم هم watermark میزنه ضمن اینکه دونه دونه زمان بر هم هست و فک میکنم باعث حجم اضافه میشه و فایل ها رو دو جا میموند برام واقعا سواله که ایا این اپل دارانی که کانال تگرام ویدیو با کپشن میذارن اینهمه دردسر و اذیت داره واقعا ؟ یا یه گزینه ای و روشی هست که راحت بشه فیلم و عکس ها رو طوری کپی کرد که از البوم و گالری بهشون دسترسی داشت و تو برنامه های مختلف اوردشون ممنون

نوشته اصلی توسط arioman نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید من به تازگی یه ایفون 6s خریدم در کل بسیار راضی هستم ولی تو یسری چیزهای خیلی معمولی گیر کردم که مهمترینش اپلود عکس و فیلم به داخل گوشی هستش

من با استفاده از Itunes فایل های ویدیویی رو به گوشی منتقل میکنم و sync میکنم و این فایل ها وقتی روی ایکون برنامه videos میزنم وجود دارند همگی و قابل پخش هستند حتی از برنامه Imazing هم برای انتقال استفاده کردم و اون ها رو به پوشه مدیا بردم ( پوشه های اصلی Read-only بودند ) که اون بدتر بود و حتی تو videos هم نیومد اما هیچ اثری از این فایل ها در گالری نیست و اونجا فقط عکس های گرفته شده توسط دوربین و فیلماش هست و یجورایی اینگار فقط Cameraroll رو پوشش میده

مشکل اصلی رو اینجا برخورد کردم که دیدم وقتی میخوام کلیپ هایی که توسط ایتونز داخل گوشیم اپلود کردم رو تو کانال تلگرامم بزارم اصلا این فایل ها قابل دسترسی نبودند و همون البوم و پوشه camera و فایل هاش قابل دسترسی بودند فقط سعی کردم از چند برنامه جانبی video 2 cameraroll استفاده کنم اما یه دو تا مشکل داره این برنامه ها یکی اینکه مجانیش 10-20 تا بیشتر اجازه نمیده و روی فیلم هم watermark میزنه ضمن اینکه دونه دونه زمان بر هم هست و فک میکنم باعث حجم اضافه میشه و فایل ها رو دو جا میموند برام واقعا سواله که ایا این اپل دارانی که کانال تگرام ویدیو با کپشن میذارن اینهمه دردسر و اذیت داره واقعا ؟ یا یه گزینه ای و روشی هست که راحت بشه فیلم و عکس ها رو طوری کپی کرد که از البوم و گالری بهشون دسترسی داشت و تو برنامه های مختلف اوردشون ممنون
    سلام...انتقال عکس و فیلم از کامپیوتر به ایفون مشکل هست و غیر از ایتونز که دنگ و فنگ زیادی برای کار کردن داره راهی نیست....به هر حال من چند وقتیه از یه ترفند برای انتقال راحت فیلم و عکسم به داخل گوشی استفاده میکنم که اینو به شما یاد میدم تا کارتون راه بیفته...!

.ابتدا این برنامه رو از ایتونز دانلود و رو گوشیتون نصب کنید...بعد wifi گوشیتون رو روشن کنید تا به مودمتون وصل شه...حالا برنامه رو از داخل گوشیتون اجرا کنید و از قسمت receive video به گزینه desktop برید...ادرس ip ذکر شده رو عینا در مرورگرتون کامپیوترتون وارد کنید...

مشاهده میکنید که صفحه ای در مرورگرتون باز میشه که مانند عکس زیر زده upload photos ..... این گزینه رو انتخاب کنید و عکسا یا ویدیوهاتون رو بهش معرفی کنید تا به گوشیتون انتقال بده....منتظر شید تا کارش تموم شه و حین کار به هیچ عنوان از برنامه خارج نشید چون ارتباط وای فای قطع میشه(حتما قفل گوشی رو هم در حین انتقال غیرفعال کنید..).. وسلام...! موفق باشید

ویرایش توسط babak7611 : https://i-phone.ir/forums/member/55273-babak7611 در ساعت 01-10-2016, 04:58 PM

نظر

دستت درد نکنه داداش ؛ من چند تا این شکلی رو امتحان کردم لامصبا همه دو تا عیب داشتن یا 20-30 تا بیشتر رو نسخه مجانی ارائه نمیدادن ؛ یا لوگو مینداختن و فقط اپلود دونه دونه داشتن

به نظر میرسه شما یه چیزی پیدا کردی که رو نسخه مجانی هیچ محدودیتی نداره دمت گرم چک میکنم

نظر

صبر کنید ..
      X