اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نحوه ریختن عکس و فیلم توی گوشی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نحوه ریختن عکس و فیلم توی گوشی

سلام.من گوشيم رو هفته پيش هديه گرفتم.يكم كار با آيفون برام سخته اما جالبه!
    ١-چرا نمي تونم هيچ فيلم و موزيكي دانلود كنم؟
    ٢-گوشي من آيتونز نداره يعني هنوز براش آيتونز نيومده يا بايد از جايي دانلود كنم؟
    ٣-بعضي از ويديوها تلگرام با فرمت webm برام باز نميشه ميشه نرم افزار معرفي كنين
    ٤-براي گوشي آيفون هيچ فيلتر شكني نيست؟
    ببخشيد سوالام زياده چون خيلي مبتدي هستم

- - - - - - - - - -

گوشيم iphon 6s plus

مبارکه اولا ایتونر رو باید برا کامپیوترت دانلود و نصب کنی تو گوگل سرچ کن دانلود ایتونز فقط دقت کن ویندوزت 32 بیت هست یا 64 که مخصوص خودشو دانلود کنی در ضمن ریختن موزیک و فیلم رو ایفون به راحتی اندوریید نیست که با خود گوشی دانلود کنی باید اول منتقل کنی رو ایتونز بعد از اونجا بریزی رو گوشی شما اول ایتونز دانلود کن بعد همینجا مطرح کن تا بقیه شو دوستان بگن

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

خيلي ممنون كمك كردين

نظر

تو سایت سرچ کنید اموزش ایفون برای مبتدی ها در ضمن ***** شکن هست ولی پولیه

نظر

تازه آيفون خريدم

کار با آیتونز دشوار هست قبول دارم به همین دلیل حتمن بعد از آیتونز یک برنامه ی مدیریتی آیفون مثل tongbu هم نصب کنید ، در مورد ویدئوهایی که پخش نمیشه یا فقط صدا داره در تلگرام ، km player رو که رایگان هست از اپ استور می تونید بگیرید و با اون اجرا کنید (بعد از کلید بر روی نماد مربع -فلش که حتمن مشاهده کردید)
          قند شکن هم پولی وجود داره

نظر

لطفاً به قوانین انجمن احترام بگذارید
            19. هرنوع بحث آموزش و ارائه طریق جهت عبور از سیستم فیل تر ینگ مخابرات در بخشهای عمومی و خصوصی انجمن ممنوع است و با کاربر خاطی در این خصوص با شدت برخورد خواهد شد.

سپاس

نظر

تازه آيفون خريدم

نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها
              لطفاً به قوانین انجمن احترام بگذارید

سپاس
              بله دوست عزیز پس از مدت ها عضویت این رو میدونیم
              ما فقط بصورت کلی راهنمایی کردیم وگرنه در تاپیک معرفی نام قند شکن و توضیحات بیشتر انجام ندادیم

ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 30-07-2016, 10:15 PM

نظر

نوشته اصلی توسط سليمه نمایش پست ها
                سلام.من گوشيم رو هفته پيش هديه گرفتم.يكم كار با آيفون برام سخته اما جالبه!
                ١-چرا نمي تونم هيچ فيلم و موزيكي دانلود كنم؟
                ٢-گوشي من آيتونز نداره يعني هنوز براش آيتونز نيومده يا بايد از جايي دانلود كنم؟
                ٣-بعضي از ويديوها تلگرام با فرمت webm برام باز نميشه ميشه نرم افزار معرفي كنين
                ٤-براي گوشي آيفون هيچ فيلتر شكني نيست؟
                ببخشيد سوالام زياده چون خيلي مبتدي هستم

- - - - - - - - - -

گوشيم iphon 6s plus
                http://www.i-phone.ir/forums/thread802.html

برای شروع این تاپیک میتونه کمکتون کنه٬ تقریبا هر چیزی که نیاز داشته باشید توی انجمن پیدا میکنید٬ ولی اگر باز هم سوالی توی ذهنتون بوجود اومد میتونید بپرسید.

نظر

ممنون از همه ي دوستان

نظر

صبر کنید ..
                  X