اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دریافت توییک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دریافت توییک

سلام خسته نباشید ببخشید من تازه برای اولین بار گوشیم جلبریک کردم برای همین این روزا زیاد سوال میپرسم
    میخواستم بدونم اگه یک توییک باشه ک
    iOS Version اون با iosگوشیمون یکی باشه ولی برای دیوایس غیر از گوشی شما باشه اگه اون توییک را نصب کنیم برای گوشیمون مشکلی مهمی به وجود میاد؟؟؟؟؟؟
    (مثال =توییک autotouch ورژن ای او اس 9.3.3 دیوایس 6 پسش نیازش هست ولی گوشی من ios9.3.3 دیوایس 5sهست)
    ویرایش توسط mojimichael : https://i-phone.ir/forums/member/166778-mojimichael در ساعت 30-07-2016, 03:25 PM

نوشته اصلی توسط mojimichael نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید ببخشید من تازه برای اولین بار گوشیم جلبریک کردم برای همین این روزا زیاد سوال میپرسم
    iOS Version اون با iosگوشیمون یکی باشه ولی برای دیوایس غیر از گوشی شما باشه اگه اون توییک را نصب کنیم برای گوشیمون مشکلی مهمی به وجود میاد؟؟؟؟؟؟
    (مثال =توییک autotouch ورژن ای او اس 9.3.3 دیوایس 6 پسش نیازش هست ولی گوشی من ios9.3.3 دیوایس 5sهست)
    کسی نیست جواب ما رو بده؟؟؟

نظر

ios version اون با iosگوشیمون یکی باشه ولی برای دیوایس غیر از گوشی شما باشه اگه اون توییک را نصب کنیم برای گوشیمون مشکلی مهمی به وجود میاد؟؟؟؟؟؟
      کسی نیست جواب ما رو بده؟؟؟
      درود

مسلماً برای گوشی مشکل پیش میاد .
      زیرا توسعه دهنده توئیک حداقل سیستم مورد نیاز رو گوشی آیفون رو قرار داده و دستگاه شما 5s هست .
      توسعه دهنده با استفاده از قابلیت های سخت افزاری و نرم افزاری که در آیفون شش هست (بیشتر سخت افزاری)
      برای توسعه و برنامه نویسی توئیک اقدام می کند و لذا شما نمیتوید با آیفون 5s از اون توئیک استفاده کنید .
      در بعضی از موارد خاص میشه توئیک رو روی دستگاه های پایینتر نصب کرد .

نظر

نوشته اصلی توسط mojimichael
        ممنون
        برای تشکر از دکمه سپاس در انتهای هر پست استفاده نمایید .

نظر

صبر کنید ..
        X