اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون جیلبریک iOS 9.2 - iOS 9.3.3

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون جیلبریک iOS 9.2 - iOS 9.3.3

با درود

همانگونه که همگان انتظارش را می کشیدند تیم چینی پانگو جیلبریک iOS 9.2 - iOS 9.3.3 را منتشر نمود .
    در همین راستا ابهامات و مشکلاتی برای کاربران به وجود آمده که باعث ایجاد نگرانی برای وی شده است .

با ما همراه باشید تا به بررسی ابهامات و مشکلات موجود برای ابزار جیلبریک iOS 9.2 - iOS 9.3.3 بپردازیم .

درباره جیلبریک iOS 9.2 - iOS 9.3.3 :

آخرین ابزار جیلبریک که توسط تیم چینی پانگو منتشر شده است فریمورهای iOS 9.2, iOS 9.2.1, iOS 9.3, iOS 9.3.1, iOS 9.3.2, iOS 9.3.3
    را پشتیبانی می کند .در حال حاظر این ابزار برای وینوز منتشر شده است و فقط دستگاه های اپلی 64 - بیتی را پشتیبانی می کند که شامل
    iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE - iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 3, iPad mini 4, iPad Air, iPad Air 2, iPad Pro
    و iPod Touch 6G می شود و دستگاه های 32 - بیتی که شامل iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 4s و iPad 4, iPad 3, iPad 2, iPad mini 1
    و iPod Touch 5 می شود را پشتیبانی نمی کند . آخرین ابزار پانگو Semi-Untethered/Tethered می باشد ،و این بدان معنی است که پس از
    هر بار ریبوت شدن دستگاه آن را به حالت جیلبریک شده برگردانید .(این کار شامل ریسپرینگ دستکاه نمی شود)خوشبختانه انجام این کار نیازمند
    اتصال دیوایس به کامپوتر نیست و کافیست تا ابزار PP نصب شده را اجرا و مراحل آن را طی کنید .

چرا ابزار پانگو از شما اپل آیدی و رمز عبور می خواهد ؟

به خاطر اینکه این تکنیک جدید جیلبریک استفاده شده در این ابزار ،برنامه PP را بر روی دستگاه Sideloads می کند تا بتواند برنامه گفته شده را
    که خارج از App Store می باشد را برای نصب بر روی دستگاه (شما) آماده نماید .ثبت این برنامه نیازمند اپل آیدی فعال می باشد .
    در حالی که پانگو اذعان نموده است که اپل آیدی و رمز عبور شما ذخیر نمی شود ولی به شما توصیه می کنیم که از اپل آیدی جداگانه برای این کار آستفاده نمایید .

ابزار جیلبریک اپل آیدی من را قبول نمی کند ؟

بنا به دلایلی این ابزار اپل آیدی هایی که ایمیل آنها شامل کاراکتر های خاص ( مانند + ، - ) می باشند را نمی تواند از کاربر فبول نماید .
    مطمعن باشید اپل آیدی شما شمامل این کاراکتر های خاص نباشد تا به مشکل بر نخورید .

آیا جیلبریک بعد از 7 روز از کار خواهد افتاد ؟

با توجه به ماهیت این ابزار جیلبریک و واقعیتی که از حساب اپل ایدی هایی که جزء حساب توسعه دهندگان اپل نمی باشند برای ثبت
    و Sideloads نمودن برنامه جیلبریک استفاده می شود ،این برنامه شامل آن دسته از برنامه هایی است که با استفاده از حساب اپل آیدیی غیر
    از حساب توسعه دهندگان اپل، بعد از 7 روز از کار خواهد افتاد .این بدان معناست که شما بایستی پس از گذشت 7 روز دوباره مراحل ثبت
    و Sideloads نمودن برنامه را از ابتدا انجام دهید .(بیشتر بدانید)

چرا Cydia بر روی دستگاه من از کار میافتد ؟

همانگونه که قبلاً هم به ان اشاره نمودیم آخرین ابزار جیلبریک پانگو Semi-Untethered/Tethered می باشد و این بدان معنی است که
    بایستی دستکاه خود را در حالت جیلبریک شده قرار دهید .(استفاده از برنامه PP و طی مراحل مربوطه)

دریافت ارور ” (failed in buffer_write(fd) (8, ret=-1) “ در Cydia پس از جیلبریک :

http://www.i-phone.ir/forums/thread1...ml#post1031753

آیا می توانم با مک دستگاه خود را جیلبریک کنم :

در حال حاظر ابزار جیلبریک پانگو فقط برای دستگاه های ویندوزی منتشر شده است و بایستی منتظر انتشار آن برای مک باشیم .
    البته کاربران مک می توانند با استفاده از مجازی سازی و نصب ویندوز دستگاه خود را جیلبریک کنند .

عدم موفقیت در جیلبریک با استفاده از مجازی سازی در مک :

مطمعن شوید که اشتراک گذاری فایل/پوشه ها میان ماشین مجازی و هاست غیر فعال/ خاموش باشد .
    اگر اینچنین است ان را عیر فعال/خاموش و ماشین مجازی را ریبوت کنید .

آیا میتوان بدون استفاده از کامپیوتر دستکاه خود را جیلبریک کرد ؟

بله ،شما می توانید .اما به این نکته مهم توجه نمایید که این روش به صورت رسمی توسط تیم پانگو پشتیبانی نمی شود .
    به راحتی با استفاده از سافاری می توانید برنامه PP که برای جیلبریک دستگاه مورد نیاز است را بر روی دستگاه خود بارگذاری و نصب نمایید
    و مراحل جیلبریک را طی کنید .در این روش هیچگونه نیازی به کامپیوتر نمی باشد .

چه توئیک هایی را می توان برای iOS 9.2 - iOS 9.3.3 نصب نماییم :

برای کسب اطلاع از توئیک های هماهنگ شده با iOS 9.2 - iOS 9.3.3 به تاپیک لیست توئیک های سازگار/ناسازکار با جیلبریک iOS 9.2 - iOS 9.3.3 مراجعه نمایید .

از کار افتادن FaceTime پس از جیلبریک دستگاه در iOS 9.2 - iOS 9.3.3 :

اگر FaceTime برای شما پس از جیلبریک دستگاه از کار می افتد و یا فعال نمی شود کافیست تا یکبار دستگاه خود را ریبوت نمایید .
    (پس از ریبوت با استفاده از ابزار PP دستگاه را در حالت جیلبریک قرار دهید .)

مشکل ایجاد شده برای Location Services یا GPS پس از جیلبریک دستگاه در iOS 9.2 - iOS 9.3.3 :

اگر Location Services یا GPS برای شما پس از جیلبریک دستگاه از کار می افتد و یا فعال نمی شود کافیست تا یکبار دستگاه خود را ریبوت نمایید .
    (پس از ریبوت با استفاده از ابزار PP دستگاه را در حالت جیلبریک قرار دهید .)

عدم موفقیت در جیلبریک iPad Pro/iPod Touch 6 :

این مشکل مربوط به ابزار جیلبریک می باشد و تیم پانگو از آن اطلاع دارد .
    به زودی با انتشار نسخه جدید این مشکل رفع می گردد .

اخطار " Storage Almost Full " بعد از جیلبریک دستگاه :

اخطاری معمولی است . آن را نادیده بگیرید .

تا اینجا برخی از مشکلات و ابهامات مربوط به جیلبریک iOS 9.2 - iOS 9.3.3 را برای شما شرح و شیوی برطرف نمودن آنها را بیان کردیم .

کاربران گرامی می توانید در این تاپیک مسائل و مشکلات مربوط به جیلبریک iOS 9.2 - iOS 9.3.3 را مطرح نمایید تا سایرین شما را در برطرف سازی آن کمک کنند .
    ویرایش توسط iKamangir : https://i-phone.ir/forums/member/91265-ikamangir در ساعت 26-07-2016, 10:47 PM

جیلبرک دیگه با این مسائل برای سن ما یکم نا مانوس شده ! پس از 2 سال جیلبرک کردم و حالا هم انواع مسائل

مثل کرش پوکمون
    no sevice
    facetime که حل شد
    location حل شد

نظر

سلام
      ios9.3.2
      جلبریک کردم بعد یک روز تو هر برنامه ای که بعد جلبریک نصب کردم کرش میکنه
      مشکل از چیه مرسی؟

نظر

up.....................................

نظر

نوشته اصلی توسط 6s16 نمایش پست ها
          سلام
          ios9.3.2
          جلبریک کردم بعد یک روز تو هر برنامه ای که بعد جلبریک نصب کردم کرش میکنه
          مشکل از چیه مرسی؟
          کدوم برنامه ها کرش میکنن؟
          برنامه ها رو از کجا نصب کردید؟
          چه توییک هایی نصب کردید؟

نظر

از pangu نخسه انگلیسی همه چی درست بود تا وقتی air blue sharing نصب کردم
            الان مشکل من اینه که cydiaکرش میکنه هیج کدوم از برنامه های که بعد از جلبریک نصب کردم اجرا نمیشه
            وقتی گوشی رو به لبتاب وصل میکنم تو Tongbu پیغام می ده که فایل afc2 نصب نشده و جلبریک شکسته
            iTunes هم گوشی رو شناسایی نمیکنه

نظر

نوشته اصلی توسط 6s16 نمایش پست ها
              از pangu نخسه انگلیسی همه چی درست بود تا وقتی air blue sharing نصب کردم
              الان مشکل من اینه که cydiaکرش میکنه هیج کدوم از برنامه های که بعد از جلبریک نصب کردم اجرا نمیشه
              وقتی گوشی رو به لبتاب وصل میکنم تو Tongbu پیغام می ده که فایل afc2 نصب نشده و جلبریک شکسته
              iTunes هم گوشی رو شناسایی نمیکنه
              ایفون رو ریبوت کنید
              برنامه Pangu رو اجرا کنید و start رو بزنید
              بعد از لاک کردن ایفون بلافاصله ولوم بالا رو بگیرید و نگه دارید تا گوشی بالا بیاد.
              airblue sharing و ng رو از سیدیا پاک کنید و دیگه توییک های اپدیت نشده و ناسازگار نصب نکنید.

apple file conduit 2 رو نصب کنید.

نظر

گوشی رو ریبوت میکنم ولوم+ رو نگه میدارم تا گوشی بیاد بالا ولی بازم سیدا کرش میکنه

نظر

صبر کنید ..
                X