اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک iOS 9.2 - iOS 9.3.3 منتشر شد [ آموزش ]

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط 256reza نمایش پست ها
    این مرحله 10 که میره بای نصب چقدر طول میکشه الان نیم ساعت که برای من تو این حالته؟؟؟
    از این سایت ابزار پانگو رو دان کن
    http://onlinejailbreak.com/
    اموزش نصب هم تو همین لینک هس
    بزن دانلود شه بعد برو تو هوم اسکرین و منتظر باش دانلود تموم شه ، همین ک خواست نصب شه خیلی سریع گوشی رو ببر حالت پرواز
    بعد از نصب جیلبریک رو انجام بده

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• از طریق آموزش #2 با موفقیت جیلبریک شد حالا بعد جیلبریک برنامه های کرک شده و سورس های مهم از کجا دانلود کنیم؟؟

نظر

از طریق آموزش #2 با موفقیت جیلبریک شد حالا بعد جیلبریک برنامه های کرک شده و سورس های مهم از کجا دانلود کنیم؟؟
        برنامه های کرک شده چه طور باید نصب کرد؟؟

نظر

• لطفا اساتید نظر بدید app sync و app cake از چه سورسی بگیرم که ورژن 9.3.3 داشته باشه؟؟؟؟

نظر

لطفا اساتید نظر بدید app sync و app cake از چه سورسی بگیرم که ورژن 9.3.3 داشته باشه؟؟؟؟
            http://cydia.iphonecake.com/

نظر

• نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
              How to Install AppCake | AppCake Cydia Repo

رفیق appsync unified باید نصب کنم؟؟؟

نظر

رفیق appsync unified باید نصب کنم؟؟؟
                بله.

نظر

• به غیر app sync و appcake سورس دیگه ای هم باید نصب کرد برای اجرا اپ های کرک شده؟؟؟

نظر

به غیر app sync و appcake سورس دیگه ای هم باید نصب کرد برای اجرا اپ های کرک شده؟؟؟
                    خیر.

نظر

• یکبار دیوایس خاموش روشن کردم دیگه سیدیا و اینستا گرام باز نمیکنه میپره بیرون؟؟
                      یکاری کردم حدس میزنم از این باشه appsync از یک توئیک دیگه نصب کردم appcake هم از یک توئیک دیگه احتمال میره از این باشه؟؟؟
                      ویرایش توسط 256reza : https://i-phone.ir/forums/member/103949-256reza در ساعت 08-09-2016, 01:39 AM

نظر

یکبار دیوایس خاموش روشن کردم دیگه سیدیا و اینستا گرام باز نمیکنه میپره بیرون؟؟
                        یکاری کردم حدس میزنم از این باشه appsync از یک توئیک دیگه نصب کردم appcake هم از یک توئیک دیگه احتمال میره از این باشه؟؟؟
                        جلبریک این ورژن هر بر ریستار از بین میره دوباره از اول جیلبریک کنید مشکل کرش حل میشه.

Sent from my iPhone 6s using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط amirmgh نمایش پست ها
                          جلبریک این ورژن هر بر ریستار از بین میره دوباره از اول جیلبریک کنید مشکل کرش حل میشه.

Sent from my iPhone 6s using Tapatalk
                          یعنی هر بار دیوایس باتری تموم کنه روشنش کنی باید دوباره این مراحل جیلبریک انجام داد؟؟؟
                          ویرایش توسط 256reza : https://i-phone.ir/forums/member/103949-256reza در ساعت 08-09-2016, 03:31 PM

نظر

• دوستان من با اين جيلبريك پانگو مشكل پيدا كردم نميدونم چرا. اول كه اصلا ريسپرينگ نميشد بعدش درست شد و جيلبريك شده اومد بالا اما نصفه و نيمه. يعني الان سيديا و برنامه هاي جيلبريكي (مثل ifile و ...) كار ميكنن اما تمام توييكهام از كار افتاده حتي اون قسمت تنظيماتشون هم از تو ستينگ گوشي رفته. توييك جديد هم كه از سيديا مينصبم بازم تنظيماتش نمياد تو ستينگ و كار نميكنه. راه حل چيه؟ ممنون از همگي

نظر

• نوشته اصلی توسط Ali T نمایش پست ها
                              دوستان من با اين جيلبريك پانگو مشكل پيدا كردم نميدونم چرا. اول كه اصلا ريسپرينگ نميشد بعدش درست شد و جيلبريك شده اومد بالا اما نصفه و نيمه. يعني الان سيديا و برنامه هاي جيلبريكي (مثل ifile و ...) كار ميكنن اما تمام توييكهام از كار افتاده حتي اون قسمت تنظيماتشون هم از تو ستينگ گوشي رفته. توييك جديد هم كه از سيديا مينصبم بازم تنظيماتش نمياد تو ستينگ و كار نميكنه. راه حل چيه؟ ممنون از همگي

توییک سی دون نصب اگر داری فعلا غیر فعالش کن
                              تست کنید

ارسال شده توسط اپ tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط sajjadghasemi51 نمایش پست ها
                                توییک سی دون نصب اگر داری فعلا غیر فعالش کن
                                تست کنید

ارسال شده توسط اپ tapatalk
                                ميشه اسپل شو بنويسي

نظر