اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک iOS 9.2 - iOS 9.3.3 منتشر شد [ آموزش ]

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    میشه رو 9.3.3 که ota آپدیت شده جیل کرد یا حتما باید ریستور کرد؟
    متاسفانه نمیشه از برنامه ها بکاپ گرفت نمیخوام با ریستور برنامه هام بپره.

نظر

• نوشته اصلی توسط EMP3R0R نمایش پست ها
      سلام
      میشه رو 9.3.3 که ota آپدیت شده جیل کرد یا حتما باید ریستور کرد؟
      متاسفانه نمیشه از برنامه ها بکاپ گرفت نمیخوام با ریستور برنامه هام بپره.
      همیشه بهتره قبل جیلبرک یه بار گوشی رو ریستور کنید تا موقع جیلبرک به مشکل نخورید ولی من خودم بارها شده که بعد اپدیت از طریق ota گوشی رو بدون مشکل جیل کردم
      در کل بهتره بکاپ بگیرید ریستور و بعد جیل کنید
      موفق باشید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• جیلبریک Pangu EN به نسخه 1.1 با مجوز یک ساله (April 2017) اپدیت شد.

http://en.pangu.io/help.html

برنامه رو با Cydia Impactor نصب کنید. بعد از اجرا تیک مجوز یک ساله رو بزنید و جیلبریک کنید.

دیوایس های جیلبریک شده برای نصب این اپدیت اول برنامه قبلی رو پاک کنید ریبوت کنید بعد این اپدیت رو با Cydia Impactor نصب کنید و بعد از اجرا تیک مجوز یک ساله رو بزنید و جیلبریک کنید.
        ویرایش توسط HaEN : https://i-phone.ir/forums/member/43305-haen در ساعت 04-08-2016, 08:42 PM

نظر

• ای بابا من همین دیشب به طریق مجوز ۳۶۵ روز جل کردم و حالا این ورژن جدید خیلی فرق داره با نسخه من ؟ و ارزش داره از اول اینکارو کنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sanam65 نمایش پست ها
            ای بابا من همین دیشب به طریق مجوز ۳۶۵ روز جل کردم و حالا این ورژن جدید خیلی فرق داره با نسخه من ؟ و ارزش داره از اول اینکارو کنم ؟
            از نظر کارایی هیچ تفاوتی نمیکنن...حتی مجوز هفت روزه رو هم میشه با تغییر تاریخ استفاده کرد...نسخه ای که شما نصب کردید به زبان چینیه. اپدیت جدید انگلیسی.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• هیچی پس با این جیل میکنم که انگلیسی هست و بهتره و اینکه یهویی از شانسم فردا یا هفته اینده ورژن جدید و پایدارو نده بیرون بازم مجبور شم کلی حجم مصرف کنم

نظر

• پست 2 بروز رسانی و نسخه جدید به پست افزوده شد .

نظر

• با کدام روش جیل کنیم که اپل آیدی نخواد و 365 روز هم باشه

نظر

• من با روش پست 2 میخوام جیل کنم ولی اون فایل ipa که نوشتین باید روی برنامه جلبریک رها کنیم متاسفانه اصلا هیچ تغییری نمیکنه و اعمال نمیشه چرا ؟؟؟هر کاری میکنم نمیشه و طبق دستور جلو رفتم

نظر

• نوشته اصلی توسط srx190d نمایش پست ها
                      با کدام روش جیل کنیم که اپل آیدی نخواد و 365 روز هم باشه
                      درود
                      با استفاده از روش پست دوم - نسخه 1.1 برنامه رو دانلود کنید .
                      نوشته اصلی توسط sanam65 نمایش پست ها
                      من با روش پست 2 میخوام جیل کنم ولی اون فایل ipa که نوشتین باید روی برنامه جلبریک رها کنیم متاسفانه اصلا هیچ تغییری نمیکنه و اعمال نمیشه چرا ؟؟؟هر کاری میکنم نمیشه و طبق دستور جلو رفتم
                      درود
                      برای استفاد از Cydia Impactor گوشیتون رو بایستی به PC متصل کنید .

نظر

• اره متصل هست و برنامه هم شناخته گوشیمو ولی دراپ نمیشه اصلا اون فایل ipa

نظر

• نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها
                          درود
                          با استفاده از روش پست دوم - نسخه 1.1 برنامه رو دانلود کنید .
                          سلام
                          بازم ایدی می خواد
                          با اپل ایدی دومم رفتم
                          از کجا بفهمم یک سال اعتبار داره

نظر

• نوشته اصلی توسط sanam65 نمایش پست ها
                            من با روش پست 2 میخوام جیل کنم ولی اون فایل ipa که نوشتین باید روی برنامه جلبریک رها کنیم متاسفانه اصلا هیچ تغییری نمیکنه و اعمال نمیشه چرا ؟؟؟هر کاری میکنم نمیشه و طبق دستور جلو رفتم

اینترنت و گوشی باید متصل باشه
                            اگه متصل بود بازم نشد برنامه رو ببند باز اجرا کن برا منم اینجوری بود مشکل حل شد

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

سلام
                              بازم ایدی می خواد
                              با اپل ایدی دومم رفتم

تو اخرین نسخه برا اعتبار یکساله باید تیک رو بزنید تو صفحه اول کامل توضیح داده شده

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

سلام
                                بازم ایدی می خواد
                                با اپل ایدی دومم رفتم
                                بله این نسخه اپل آیدی میخواد و هیچ مشکلی هم نداره چون طبیعی هست این اپلیکشن باید مجوز امضای دیجیتالی ( همین NvwaStone_1.1 9 ) اپلیکشن با اپل آیدی خودتون روش مجوز نصب روی دستگاه خودتون میگیره

متاسفانه عده ایی بزرگ نمایی کردن بخاطر مسایل ...
                                دقیقا مثله اینه که شما از اپیستور میخواید اپلیکشن دانلود کنی ولی این کارا با idm انجام میدی که موقع دانلود idm از روی ایتونز دانلود کنه idm با سرعت عالی هم دانلودش میکنه ولی روی گوشی شما نصب نمیشه ! علتش هم همینه که امضای دیجیتالی اون اپلیکشنی که شما با idm به فرض اورجینال از اپیستور
                                دانلود کردید را نداره( امضای دیجیتال )

بعضی از ها از بخاطر منافع خودشون میان میگن مشکل امنیتی غیره داره ... در حالی که اصلا اینجور نیست .

اعتبار هم اینجا http://www.i-phone.ir/forums/thread106051.html پست شماره 5

نظر

صبر کنید ..
                                X