اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ویزگی جدید iOS 10 - هشدار برای اتصال به شبکه های ایمن نشده !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ویزگی جدید iOS 10 - هشدار برای اتصال به شبکه های ایمن نشده !

درود

همانگونه که می دانید اپل چندی پیش در کنفرانس سالیانه WWDC خود iOS 10 را معرفی کرد .
    در این رویداد اپل فقط به بیان چند ویژگی پسنده کرد و یافتن سایر ویژگی های جدید را به کاربران این سیستم عامل واگذار است .

در همین راستا از توسعه دهندگان تا کاربرانی که از نسخه های بتای این سیستم عامل در پی کشف ویژگی های پنهانی هستند که
    اپل از معرفی آنها سر باز زده .
    چندی پیش یکی از کاربران سایت Reddit.Com دریافته بود که در iOS 10 اگر پورت لایتنیننگ دستگاه شما خیس باشد ،دستگاه به شنا اخطار میدهد .
    حال یکی از کاربران این نسخه از سیستم عامل دستگاه های اپلی دریافته است که اگر کاربری از Wi-Fi که بدون هیچگونه رمزنگاری هستند
    استفاده نماید ،سیستم عامل به وی هشدار میدهد .
    به نظر می رسد که iOS 10 نسبت به شبکه های ایمن شده (رمزنگاری شده) و غیر ایمن (رمزنگاری نشده) تمایز قائل می شود .
    بدین صورت وقتی که کاربر به شبکه ای که رمزنگاری نشده (Wi-FI) باشد متصل شود ،در زیر نام شبکه عبارت ” Security Recommendation “
    مشاهده خواهد نمود و در صورتی که (i) مقابل نام شبکه انتخاب نماید وارد صفحه مربوط به اطلاعات شبکه می شود که در اینجا هم کاربر با عبارت ” Unsecured Network “
    مواجه خواهد شد .
    از این موضوع می توان نتیجه گرفت که کوپرتینویی ها به دنبال حفظ هر چه بیشتر امنیت کاربران خود هستند .

منبع : Redmondpie.Com

واقعا ویژگی به درد بخوریه.

نظر

در رابطه با این قابلیت باید بگم در آیفون 5s تست کردم همچین قابلیتی نبوده است به نظر میرسد این قابلیت نیز برای برخی از آیفون های رده بالا میباشد همانند 6s و 7 و se
      همانند قابلیت raise wake up

نظر

نوشته اصلی توسط samiyar_app نمایش پست ها
        در رابطه با این قابلیت باید بگم در آیفون 5s تست کردم همچین قابلیتی نبوده است به نظر میرسد این قابلیت نیز برای برخی از آیفون های رده بالا میباشد همانند 6s و 7 و se
        همانند قابلیت raise wake up
        من که تو ایفون 5 ام اینو دیدم

نظر

نوشته اصلی توسط navid 007 نمایش پست ها
          من که تو ایفون 5 ام اینو دیدم
          جدی؟ پس حتما باید فعالش کنیم؟ راهشو بگو ما هم استفاده کنیم

نظر

نوشته اصلی توسط samiyar_app نمایش پست ها
            جدی؟ پس حتما باید فعالش کنیم؟ راهشو بگو ما هم استفاده کنیم
            نه نیازی به فعال کردن نیست
            فعاله

نظر